Лятото дойде, Габровчето ще се пече

  • 13 376
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Гигилче предполагам че ще става и за други колички.Май ще питам мамите в Търново.
За столчетата за кола над 9 кг --и да пуснат нещо в Продавалника много бързо се купува.

# 61
  • Мнения: 11 028
det, преди да излезе новия закон се задържаха по 2-3 седмици. Но пък вие все още сте за кошница до 13-15 кг.
Ти уши ли си слингове? Wink

# 62
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Гигилче,ооооще малко и ще си направя този със халките.За другият си купих 5м плат,който се оказа недостатъчен да обхване прелестите ни на двамата с моят дебеланко,така,че сега ще е само този с халките.Два тегела и съм готова,ама все не намирам време.
Вече си взех една кошница 0-13кг.Утре я очаквам.
Търновските майки не ми обръщат внимание.Явно и при тях няма това,което търся.

# 63
  • Мнения: 147
Гигилче,ооооще малко и ще си направя този със халките.За другият си купих 5м плат,който се оказа недостатъчен да обхване прелестите ни на двамата с моят дебеланко,така,че сега ще е само този с халките....
Аз затова си взех 6 метра още преди 2-3 месеца. Ама го пробвах тия дни, понеже си забравих другия на село. Доколкото забелязах, зависи от връзването; при някои възли остава повече, при други - не. Определено е по-удобен като натежи детенцето...

# 64
  • Мнения: 123
 здравейте майчета,
побутвам темичката, преминали сме на втора страница. Как са чаааветата

# 65
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Останах много изненадана да видя темата най-отгоре на страницата.Браво Kallii.Миналият ден се срещнахме в Банката( на гърба на агенцията по държ. вземания) обаче бях много ядосана и реших да не ти се представям.
 Не мога да си намеря халки за слинга.Трябват ми 2 бр. с диаметър 7-8 см.Ако някой може, да помогне.

# 66
  • Мнения: 11 028
det, в магазинчето, за което ти писах, няма ли вече?
Пак ни почнаха жегите Sad Вчера избягяхме на Узана до късно вечерта. На дребочето й харесва там и винаги като отидем, спи на чистия балкански въздух.

# 67
Привет на всички - новодошли и празнували!
Аз се поизгубих малко, пък и сега от чужд комп надничам. Много ми е работно напоследък и за това най-вече... Бебка боледува цяла седмица и отслабна забележимо - да се оплача ...Sad, но вече си е съвсем здрава и щурава.
Гигилче , много сладка е станала Рая! Гледа ли снимките от градище - и двамата с Владо сме на мнение, че е голяма чаровница твоята беба  Grinning
a witch, чакам рецепта за тортата!
И ние се къпем в жегата на терасата в едно басейнче. За беда вчера го спукахме, но има надежда, да се залепи  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 11 028
mima_kalina,  още не съм видяла снимки от Градище, но по-нататък ще ви искам, да имам цялата детска градина събрана на едно място Heart Eyes a witch ми каза рецептата, дано съм я запомнила правилно, че все се каня да я пробвам. Ние се уплашихме от дъжд, понеже колата беше най-далеч и избягахме без време, как продължи купона? Надявам се, супер сте доизкарали Peace
Мноооого целувки на Калина! Hug

# 69
  • Мнения: 273
здравейте
аз малко се поизгубих , но ви чета. От задачи не ми остава време, да вдигна глава да ви пиша.
иначе съм добре, малката нещо е кисела от зъбите и в тази жега не и се спи
това е от мен за сега
лек ден

# 70
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Здравейте и от мен Hug!И аз скоро не съм се разписвала и гледам голямо затишие в темичката newsm78.
Десс76,чакаме скоро новини с нетърпение  bouquet
Калии,не съм те забравила Wink,имаме скоро среща на центъра да знаеш Peace

# 71
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Да побутна темичката. Явно зимата сме по-активни, като не може да се разхождаме надълго. А в жегите гледам да си полягвам, ако Гого заспи.

# 72
  • Мнения: 216
Здравейте и от мен майчета  Heart Eyes!
Искам да попитам някоя кърмеща мама използва ли помпа на Авент? Купих си я нова преди 7,5 мес. и едва вчера започна да й хвърчи вакуумиращата гумичка при ползване. Много е изнервящо  Sick! Знаете ли дали има резервни да се продават?

# 73
  • Мнения: 274
Здравейте, мами от Габрово. Миналия уикенд бях в Габрово и толкова ми хареса, че отивам пак този уикенд... Simple Smile Поздрави на града!
Имам един въпрос - за една т.нар. социално слаба мама (разведена, с 2 деца, сега чака трето) търсим хладилник втора употреба.
Имате ли някакви идеи откъде може да се намери в Габрово, за да не караме от София?
Ето за какво става въпрос:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204048.60
Ще съм ви благодарна за предложения...

# 74
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ох, голяма драма. Хладилник нямаме за жалост.

Общи условия

Активация на акаунт