Среща на софиянки - 4та серия

  • 5 225
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 128
Леле аз си мислех, че само моя мъж не е по тази част , но сега се успокоих !   Sunglasses  За мен също е удобно 19 ч. няма проблем! За мястото също няма значение !! Вили аз пак мога да ти предложа моите услуги за превоз !!

# 16
  • Мнения: 2 751
Ето списъка с желаещи до този момент:
- kalli
- Вили
- комикс
- ro6ko
- Andjela81
- Morgy
- malechka
- roxanne
- korNeliq

Някой пропускам ли?

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 15:28 от kalli

# 17
  • София
  • Мнения: 639
дааааа мен пропускаш Mr. Green
аз за час 19.00 ми е ок  Peace
за място - без претенции
а що се отнася до мъжете моя е на моменти ту казва , че би дошъл на такава среща , ту казва " ааа не в никакъв случай" абе мъжка му работа

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
Вили аз пак мога да ти предложа моите услуги за превоз !!
Кате, много благодаря, супер мило от твоя страна, ама на мен ми оправиха колата....е, сега нещо ми създава проблем газовата, ама и това ще го оправя! Ако изникне  нещо- имам ти тел-а и ще те контактувам (алоооо, клюкарника! Joy).
Ей, Кали, златна си, душицо, този час ми е направо пИрфектен! Peace
Айде, нямам търпение пак да се видим! Peace

# 19
  • Мнения: 2 751
Ей, Кали, златна си, душицо, този час ми е направо пИрфектен! Peace
За теб винаги  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 524
Ето списъка с желаещи до този момент:
- kalli
- Вили
- комикс
- ro6ko
- Andjela81
- Morgy
- malechka
- roxanne
- korNeliq
- Elpet

Хм ама не знам дали и Ицо ще дойде. Апропо и аз за по-кусно ен смея да кажа че ми се доспива рано ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 789
Йееее, ще дойде Ели с големия шкембак!!!! Peace Супер! Айде сега да уточняваме и място......

# 22
  • София
  • Мнения: 3 524
Хм шкембак е много мило- аз съм по-скоро с 250 л бойлер.... Blush Shocked
За място- да е на сянка плс или на климатик че ше се мрееееее ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 671
И аз ще мога да дойда, така че ме бройте и мен. За мястото нямам претенции - ако може лесно да се паркира наблизо е предимство, затова "Арена" ми звучи добре. Пък и има климатик.

# 24
  • Мнения: 2 751
И аз ще мога да дойда, така че ме бройте и мен. За мястото нямам претенции - ако може лесно да се паркира наблизо е предимство, затова "Арена" ми звучи добре. Пък и има климатик.
Ама защо да се забиваме на закрито?
Не е ли по-добре в заведение с градина?  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 3 524
И аз съм за навън. Идята ми по-горе беше да е на хладно, затова фигурираше и климатик  Wink Но навън също е чудесно Peace

# 26
  • Мнения: 712
ще е страхотно да е навън, ама как ще го направим с паркирането?  Thinking
Всъщност, 19h вече би трябвало да не е голям проблем, нали? А за мен, дето ще цъфна за десерта, още по-малко...

# 27
  • Мнения: 851
Ще ме включите ли и мен за 26.06.? Много ми се иска да ви видя, че последния път с този зъболекар не успях да дойда... За мястото няма значение  Joy А половинката най-вероятно няма да дойде - не си пада по такива срещи, но много ми се радва като ходя, защото след това съм много усмихната  Joy Laughing

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 09:40 от DesiT

# 28
  • Мнения: 2 751
ще е страхотно да е навън, ама как ще го направим с паркирането?  Thinking
Всъщност, 19h вече би трябвало да не е голям проблем, нали? А за мен, дето ще цъфна за десерта, още по-малко...

Ако не е в идеален център, няма проблем с паркирането, ще изберем място с паркинг.
В Младост има много хубави пицарии, стига да ви устройва като място  Thinking

Деска, ще те включим, разбира се  Hug

Ето списъка с желаещи до този момент:
- kalli
- Вили
- комикс
- ro6ko
- Andjela81
- Morgy
- malechka
- roxanne
- korNeliq
- Elpet
- DesiT

# 29
  • Мнения: 780
Kali нека да е вцентъра бе хора аз не мога се донеса до младост после трябва на другия край на София да ходя Confused

Общи условия

Активация на акаунт