С какво мляко храните бебетата си?

  • 2 881
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
АМ до годинка, после кисело. Прясно мляко така и не поиска да яде Rolling Eyes.

# 76
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
В началото дохранвах с АМ, но това продължи месец и половина, след това спрях АМ-то. Още я кърмя.

# 77
  • Мнения: 102
До малко повече от година с АПТАМИЛ,после кисело, прясно каквото поиска

# 78
  • Мнения: 509
От раждането до годинката само с АМ,след това с кисело мляко.

# 79
  • Мнения: 244
Понеже моето бебе е недоносено и беше в кувьоз е на АМ.Отначало се цедях и носех кърмата да му я дават,но на 14 ден започна да ми намалява.Пих чайове,но без резултат.Когато го извадиха от кувьоза той беше много мъничък и не можеше да цока.Така,че не е по мое желание,просто така се наложи.

# 80
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
С АМ - Аптамил.

# 81
  • София
  • Мнения: 928
От една седмица само с АМ - Аптамил.

# 82
  • софия
  • Мнения: 25 675
Само кърма.
Тази седмица реших да купя и АМ да й правя кисели, да добавям към манджите и падна голяма чуденка какво да е  newsm78. Въобще не бях ориентирана - нито в цени, нито в нищо. Накрая взех на Hipp, че най-няма да ме е яд като не го оползотворя (с най-малък грамаж е).

# 83
  • Мнения: 196
Еееееее, браво бе. Как може 80 % за АМ. Аз понеже съм оптимист и вярвам в доброто бъдеще ще кажа, че след няколко години по-голяма част от майките ще кърмят Peace

# 84
# 85
  • Мнения: 2 922
Еееееее, браво бе. Как може 80 % за АМ. Аз понеже съм оптимист и вярвам в доброто бъдеще ще кажа, че след няколко години по-голяма част от майките ще кърмят Peace

не са 80, а 48  Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 5 079
9 месеца САМО с кърма, после му тръгнаха горните зъбета и диването само се отби...  Rolling Eyes До годинката го мъчих с АМ, но не го ще и това си е...
Сега го храня с кисело, защото АМ никога не е пил и едва ли на тази възраст тепърва ще пропие...  Crazy

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Вече 6 месеца и 2 дена Петър се храни само с кърма.

# 88
Кърмих сина си една година и поради мое заболяване трябваше да спра, тъй като се наложи да приемам антибиотици. след това продължихме на адаптирано мляко. той беше много лаком, за разлика от сега.

# 89
  • Мнения: 2
 с милумил 1

Общи условия

Активация на акаунт