Прасковки сладки си хрускаме, АВГУСТ ний бебче ще друскаме!

  • 10 672
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • UK
  • Мнения: 1 351
При мен предния път ме викнаха за планово секцио 10 дни преди термина, водите ми изтекоха в 4 часа сутринта и в 9 ме оперираха. Но знам, че може да се извади и първия ден на деветия месец.

Тиги, според мен няма как да сбъркаш истинските контракции, докато ме резнат вече бях с 5 см разкритие и на 5 мин. контракции и повярвай ми разпознават се  Mr. Green

 Да ама не е много хубаво заради дробчетата...
 Ама кога то изтекоха водите... в деня когато трябваше да те оперират или по- рано  newsm78 Мен попринцип ме притеснява да не тъге по- рано заради това, че не знам дали доки ще бъде в града точно тогава  Confused

# 241
  • Мнения: 1 461
Може ли да ми кажете как се пазарува в Пакостник. Регистрирах се и като дадох че купувам дадена вещ и ми излезе следния надпис : "За да може да поръчате, трябва да се идентифицирате като потребител!
Използвайте формата по-горе за да влезете в системата."


 newsm78
И аз си помислих че не съм влязла и влязох пак, но тогава ми даде че искам да купя две от стоките  newsm78 Ще се пробвам пак хък да видим дали ще стане

 А ти сигурна ли си, че си влязла... може и да не те е пуснал... като си въведеш потр. име и парола ще ти излезе нещо като здравей ..... еди си кой или добре дошла
[/quot


Успях най после  Hug Благодаря Гера   bouquet

# 242
  • Мнения: 82
Имам въпросчета. Даже май са две. Единият е дали сте чували, че не можем да пием тоник (заради хинина). Мнооооооооооого ми се пийва - напомня ми за лежерно лято с тоник и джин.
Как се справяте с комарите. Аз имам машинка с таблети, но не знам дали няма да навреди на бебо. Цялата съм нахапана от тия нощни разходки. генерала май утре започва да пръска?
Мами, които сте имали и имате контракции, има ли вариант да не разпозная контаракциите, които са за раждане. Явно честотата не може да ми е насочваща, защото те са ми чести. Сега ме боли доста силно кръста, но постоянно. сори за лудите въпроси.
Много голя2мо детенце имаш, Мегита. Много се радвам за това. не се боя за секциото. Едно момиче пред мен дойде по спешност и те го оперираха - явно имаше време да се реагира.
Тиги,за комарите аз си взех едно такова на Чико за контакт,то си е подходящо за бебета и няма страшно.Стои си в контакта и се самозарежда.Още не съм го пробвала,но като влезем в нашия си апартамент ще го пробвам и  ще кажа как е!

# 243
  • Мнения: 3 388
За комарите - ние сложихме навсякъде комарници. Отделно имаме устройства за включване в контакта, специални свещи, едни други палещи се устройства, светещи лампи, тъй като тук имаме много комари, когато е твърде влажно и задушно- дори и през деня, а като цяло започват още от март, дори и комарите-тигър  Twisted Evil
Иначе, аз изпозлвам спрей Офф, за навън, за бебето има едно специално, казва се Дзанзара Стоп, ако не се лъжа, ако трябва ще купя и комарници за легълцето и количката.

# 244
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мегита, ползвам Сано Максима - страшно съм доволна Peace!
Тиги, включвай си спокойно машинката - и таблетите, и течността са абсолютно безвредни за бебета. Калоян го отгледах така, че както ми е чувствителен - един комар да има и него ще нахапе, а пък той се надува страшно...

# 245
  • Мнения: 711
Малее колко сте изписали!  #Crazy Аз да се отчета пък после ще видя какво сте писали.
Бяхме на преглед. Бебо тежи 2325гр  и е сълъг 44.65см. Върви 1,5 седмици напред и сега термина ми излиза на 26.07  Laughing Всичко му е наред. 100% момче!  Whistling Взех си болничния. Но забравих да разпитам за обменната карта кой ще ми издаде.
След 2 седмици трябва да отида пак за да ми вземат кръв и след това почвам всяка седмица да ходя.
За комарите - мен никога не ме е хапал  Party Но мъжът ми го изяждат и е взел някакво дето се включва в контакта и уж издава звук и ги гони. Без таблетки е, понеже незнаехме дали не е опасно за мен. Но наистина му действа и не го ядат!
Сега отивам да направя вечеря за мъжлето и после се връщам!

# 246
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита, ползвам Сано Максима - страшно съм доволна Peace!

 Много ти благодаря   bouquet

# 247
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Теди и вие сте по- едри  Hug браво много едри бебенца май ще си имаме ама това за изместването на термина нещо не го рабирам...  newsm78 според мен това, че беб е по- едър не означава, че е развит за големината си  newsm78

# 248
# 249
  • Мнения: 3 388
Много големи бебета бе, момичета.
За нашето док преди 2 седмици каза, че било около 1250-1300.
Но аз не знам въобще доколко може да им се вярва на тези, ще ги нарека прогнози, защото нали уж много често имало разминавания.

# 250
  • Мнения: 3 595
С килограмите за 2 месеца 3 кг-ма доста добре. Нашия малчо върви 5 седмици напред  Crazy Според размера на главичката термина трябва да е 20 юли 36 г.с.  #Crazy Все едно днес да влизам в 9-тия  hahaha а аз още в 8мия не съм И Елито имаше голяма глава, ама тоя бебун съвсем ще бие рекордите  hahaha Иначе се е завъртял с главичката надолу, гръбчето му е вляво идеален за нормално раждане  Joy не че в моя случай има значение Joy

херелинка ползвах нещо подобно но дори не му помня името...беше за чувствителна кожа и беше по-скоро лекарство но за бебета. Кожата на Елито не спираше да се бели независимо дали с душ-гел или само с вода и за кратко бяхме с това нещо, та за да има ефект не се отмиваше. Чувала съм че има и такива душ-гелчета, които не са с медицинско предназначение, но не съм ползвала. За слънцезащитно си купихме на Roc 40 или 50ти фактор.

кроки
звучиш чудесно  Heart Eyes
Мариета преди две седмици беше още доста студена  cold но сега би трябвало да се е стоплила в тия жеги  sweating Хади честито ви и безаварийно да си я ползвате  Hug
Меги гласувана си...тъкмо днес се чудех някой не им ли е пратил снимка Joy Гледам нашите бебоци са почти по един и същи начин  Crazy За праха ползвах основно Сано Максима и изведнъж нещо ми стана гаден и минах на обикновен, но Елито вече беше голяма сега мисля дали да е Сано или Тео бебе  newsm78
лулумба не си струва ядовете...съжалявам  Heart Eyes
Бобченка пишнала си...аз като кихам по този повод си държа корема...ужасно е  Tired
Тиги огромно спокойствие ти желая  Hug Тиги и аз съм с машинка на Райд за комарите  Peace
беличка влезеш ли в 9-тия могат да го вадят, но и преди това, ако се налага. Те си му следят разни параметри...при мен гледаха теглото, тоновете вече не помня какво още
Аз нито знам какво е тапа, нито контракции, нито изтичане на води...не бях стигнала до тези неща, а Елито я извадиха 11 дни по-рано. Сега също ме е страх да не ми се случат да не би да не ги разпозная...но после се самоуспокоявам, че едва ли ще съм чак толкова зле, че да не разбера  Mr. Green

# 251
  • София
  • Мнения: 5 752
Първо за комарите да кажа че е сега така ме наядоха навън  #Crazy и се мазах с оцет та да не сърби много помага Mr. Green
Аз преди седмица взех машинката с течността на Райд и съм много доволна  Peace комари не ме хапят Simple Smile  Питах доки специално и ми иказа,че няма никакъв проблем след като и просзореца е отворен Simple Smile Вика ти няма да легнеш с глава над машинката я Mr. Green Даже и при бебе нямало проблем!
Тиги за Тоника нищо не знам аз си пия е рядко но поне на 10 дни 1,2 си оправям!
Иррра радвам се че си добре а за креватчето ще си намерите някой мъж да помогне няма да се мъчите вие еййй!  Naughty Hug

# 252
  • Мнения: 941
здравейте,
4дни нямам нет, и какво да видя 2-3теми сте изписали, надали ще мога да ви наваксам, но поне таз и ще се пробвам да изчета
на консултация съм чак другата седмица, а трябва и кръв за антитела да давам, дано не ми е късно тогава,
още нищо не съм купувала за бебо, поне количка съм избрала, леглото ще е сгъваема кошара която имам, само матрак трябва да и купя,
тези дни се занимавам с махането на памперса, бибата, и други глезотийки на малката, та съм скапана, покрай тези задачки, дано поне имам нет тези дни, че много ми липсвате, аз не пиша но поне прочитам какво става

# 253
  • Мнения: 3 595
Клара изпреварила си ни  Hug Сега ще изчакам малко да поотмине от зъбите и пак ще се пробваме...А памперса и бибата едновременно ли махате или поетапно  newsm78

# 254
  • Мнения: 1 554
имам лек зъбобол расте ми мъдреца  Crazy преди малко си правих снимки по бански  Joy това не съм аз нее истина просто  hahaha  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт