Супите от детските кухни ?

  • 1 526
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
Аз я давам на обяд заедно с пюрето,понякога я изяжда цялата друг път не, ако остане я хвърлям.Вечер давам само мляко.

# 16
  • Мнения: 315
И в Благоевград супата е 100 мл, а основното и десерта по 200мл. Аз давам супичката за ранна вечеря, около 20 ч, колкото хапне, толкова другото омитам аз   Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 230
Като гледам сте колкото нас и едва ли вечеряте друго освен АМ. И аз като повечето майки тук давам част от супата на обед. След 2 месеца, когато сменим режима, ще давам супата за вечеря

# 18
  • Мнения: 2 039
Аз пък рядко вземам супата,по-често я пропускам.Ужасно е течна,пълна с огромни картофи ,моркови и фиде,целия се окапва,а и е мазна  ooooh! Затова я пропускаме,не виждам какъв е проблемът,ако яде само основно  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 4 294
От скоро сме на кухня,но се чудя кога давате супата и по принцип цялата ли си я изяжда детето?

Вече не сме на кухня, но когато бяхме дъщеря ми ядеше супата  за вечеря. Ядеше си я цялата надробена с хляб  Peace
На обяд хапваше манджата и кремчето.
За следобедна закуска не ми оставаше та аз и правех или взимах от готовите плодови млека, кремчета или някакъв  плод.

# 20
  • Мнения: 1 897
Давам я за вечеря с малко надробен хляб-някъде около 19.00.
Много са вкусни и ароматни супите от нашата детска кухня-малкия си ги хапва с огромен апетит.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз я давам за вечеря към 19:30 със сухар.В  началото/1г/ не я изяждаше цялата.

Общи условия

Активация на акаунт