За цената на брака или да спаим ли брака на всяка цена

  • 2 468
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 977
... НА въпросът :"Какво очакваш от мен ?" следва отговор  "Каквото можеш да ми дадеш!" ...

На мен ми звучи като "Змам, че си омъжена, екстра ме устройва- секс от време на време, а вечер да си се прибираш при твоя, аз да си живея живота" ...

 Peace

# 16
  • Мнения: 921
Щом нещата в семейството ти вървят добре (ако правилно съм разбрала от написаното) сигурна ли си, че искаш да прекратиш този брак? Помисли и прецени дали искаш да нараниш този човек, който сигурно обичаш щом си се омъжила за него и си решила да му родиш дете?! Спомни си за това, което те е привлякло у мъжа ти в началота на връзката ви, добрите му страни. И ако прецениш, че човекът си заслужава послушай съветите, които са дали и другите. Дай си време - нещата ще се поуталожат и най-вероятно ще ги видиш от друг ълъл. Вземи решение с кого от двамата да бъдеш,  но след като ти паднат розовите очила.

# 17
  • Мнения: 804
Това е много личен въпрос, за да може някой да ти даде съвет. Всеки гледа от своята камбанария, както се казва. Единственото, което мога да ти кажа е да не избързваш с крайни решения, защото сега си явно влюбена и да запомниш едно много важно /поне за мен/ нещо: Със сигурност можеш да си намериш и по-добър съпруг, но никога не можеш да намериш по-добър баща за детето си.

# 18
  • Мнения: 297
Do djini selena
И аз съм в подобна ситуация на твоята, но само до там че съм взела решението за раздялата, но всички са срещу мен в тази ситуация. как се справи с това? с роднините?

# 19
  • Мнения: 688
Само гледай от двата стола, да не седнеш на земята, че ще те заболи не толкова от падането а от факта че сама си се докарала така.
Вложи повече разум отколкото чувства, че те и без това не са много трайни  Wink

# 20
Просто изчакай малко, да видиш как ще се развият нещата. Припомни си дали и с мъжа ти тръпката първоначално не е била такава? Искам да кажа, че нещата колкото и да са прекрасни в началото полека-лека се уталожват. Не се хвърляй с главата напред, може да се окаже наплълно измамно и безсмислено.

# 21
  • Мнения: 921
Извинявам се за офф-а, ама може ли някой мод да оправи заглавието на темата, че някак си дразни като прашинка в окото. Wink

# 22
  • Мнения: 1 950
Трябва ти време, ще стигнеш до правилния отговор сама. Ние може само да си чешем езиците. Не прави прибързани изводи, защото много лесно става от два стола, та на земята.
Успех  bouquet

# 23
  • Мнения: 552
Той, другият не е изявил желание да поеме ангажимент към теб и детето ти. Трябва да си голяма наивница, ако си мислиш, че всичко, което лети се яде.
Съпругът ти вероятно е стойностен и добър човек - би трябвало да го уважаваш. А ако го уважаваш, не би му причинила подобно нещо. На почти всяка една от нас й се е случвало при вида на някой мъж да й се подкосят краката, но тези, които уважават семейството и себе си, не се поддават.
И друго да ти кажа - много ще си нещастна, ако детето ти не може да приеме другия човек. То си обича бащата и след като в дома ви няма насилие и неуважение, а просто на теб ти е влязла муха в главата, не очаквай някой да те разбере защо заради едната тръпка си съсипала семейството си. Собственото ти дете ще те мрази за това, че си го лишила от спокойствието и любовта на родителите си.
Дали тогава "любимия" ще те радва и вълнува?!?!?!?! (това в случай, че реши да създаде с теб семейство)
Извинявай, че съм остра, но за 2 седмици всеки новобранец може да ти свали цяло съзвездие от небето, стига ти да му се вържеш.

# 24
  • София
  • Мнения: 397
съветвате я да остане ,заради детето,а след време катосе оплаче в някой форум,че е живота й е минал в "съжителстване като съквартиранти"заради детето,ще я обвините ,че това не е причина newsm11

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На всяка цена- определено не. Но в твоя случай най-добре го запази. Защото бързо ще осъзнаеш, че другият не ти дава нищо по-различно. Само че не може да бъде баща като сегашния. Знаеш ли още колко пъти ще те тресва хормона... не може всеки път да си разваляш семейството. Ако толкова си хлътнала, че нямаш никакво желание за близост с мъжа ти, то изживей си тръпката с любовника, но си запази семейството. Ама не допускай да те загризе съвест после, че ще ти вгорчи живота.

# 26
  • Мнения: 473
Може би ти трябва време за да видиш, че приказния принц всъщност е една крастава жаба. Всъщност мога и да греша. Може би това е човека за теб, но си го срещнала по-късно. Ти трябва да решиш и да избереш в кое да се вслушаш в разума или в сърцето. Аз определено винаги съм слушала разума си и да ти кажа честно досега не съм съжалявала никога. Дано и ти не съжаляваш някой ден. Само едно мога да ти пожелая - бъди щастлива!

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
И на мен ми намирисва че всичко опира само до секса.
Не се вързай!

# 28
  • Мнения: 2 673
Той, другият не е изявил желание да поеме ангажимент към теб и детето ти. Трябва да си голяма наивница, ако си мислиш, че всичко, което лети се яде.
Съпругът ти вероятно е стойностен и добър човек - би трябвало да го уважаваш. А ако го уважаваш, не би му причинила подобно нещо. На почти всяка една от нас й се е случвало при вида на някой мъж да й се подкосят краката, но тези, които уважават семейството и себе си, не се поддават.
И друго да ти кажа - много ще си нещастна, ако детето ти не може да приеме другия човек. То си обича бащата и след като в дома ви няма насилие и неуважение, а просто на теб ти е влязла муха в главата, не очаквай някой да те разбере защо заради едната тръпка си съсипала семейството си. Собственото ти дете ще те мрази за това, че си го лишила от спокойствието и любовта на родителите си.
Дали тогава "любимия" ще те радва и вълнува?!?!?!?! (това в случай, че реши да създаде с теб семейство)
Извинявай, че съм остра, но за 2 седмици всеки новобранец може да ти свали цяло съзвездие от небето, стига ти да му се вържеш.

абсолютно Peace

# 29
  • Мнения: 2 908
Може би ти трябва време за да видиш, че приказния принц всъщност е една крастава жаба. Всъщност мога и да греша. Може би това е човека за теб, но си го срещнала по-късно. Ти трябва да решиш и да избереш в кое да се вслушаш в разума или в сърцето. Аз определено винаги съм слушала разума си и да ти кажа честно досега не съм съжалявала никога. Дано и ти не съжаляваш някой ден. Само едно мога да ти пожелая - бъди щастлива!
PeaceОбаче е трудно да живееш цял живот само с разум-без сърце....Ти си знаеш как са нещата.

Общи условия

Активация на акаунт