Бихте ли убили човек?

  • 1 978
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
... Има ли човек, когото искате да убиете?

Има.
Бих убила всеки педофил който ми се изпречи и вярвай ми, въобще няма да ми стане гадно  Stop

# 16
... Има ли човек, когото искате да убиете?

Има.
Бих убила всеки педофил който ми се изпречи и вярвай ми, въобще няма да ми стане гадно  Stop

И аз не обичам педофилите и ти си много права в този случай! Няма как да си легне нормален човек със 7 годишно дете!

# 17
  • Мнения: 2 792
Истината е, че убийството е човешко - винаги сме го творили, ежедневно убиваме други видове.
Глупави човешки същества  Crossing Arms
  Убийството е животинско и ние сме животни, това е истината, само дето другите животински видове не са му дали име и не са го отрупали с хиляди обяснения, пояснения, стойности и емоции. Все се чудя кой ни е вкарал в този тенденциозен капан, трябва да има някой който да обвини ме,  просто трябва Close

 Относно убийството- не, не бих убила, не съм го правила, аз съм съвременен обработен човек, мога само да философствам, кухо разбира се.

# 18
Истината е, че убийството е човешко - винаги сме го творили, ежедневно убиваме други видове.
Глупави човешки същества  Crossing Arms
  Убийството е животинско и ние сме животни, това е истината, само дето другите животински видове не са му дали име и не са го отрупали с хиляди обяснения, пояснения, стойности и емоции. Все се чудя кой ни е вкарал в този тенденциозен капан, трябва да има някой който да обвини ме,  просто трябва Close

 Относно убийството- не, не бих убила, не съм го правила, аз съм съвременен обработен човек, мога само да философствам, кухо разбира се.

Права си отвсякъде и добре си знаеш истинската стойност. Това е голямо предимство. Аз си знам, че над 500 коремни няма как да направя и това е. Ние с теб сме една порода хора ми се струва. Искаш ли да си дадеш телефона?

# 19
  • Мнения: 1 813
Бих те убила,ако още веднъж попиташ за дъщеря ми.

Въпросче, ах'не не беше ли ученичка или мама и детето пишат от един акаунт? Или аз не съм внимавала в час?
Мерз, извинявай за спамчето.
Не си чела история на форума.Урока е мисля предаден преди 2 дни   bouquet Ако намеря темата,ще ти пратя линк.

Това на снимката майка ти и леля ти ли са?
Не. Кака и братовчедка ми.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Ооооо да   Twisted Evil
Дай насам един педофил, позволение
да бъде убит и  просто ти е бедна
фантазията какви неща ми идва да му
направя - такива, каквито дори и на
Франкенщайн не са му минавали през ума  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 3 423
Абе много се точите, ама кво става
по филмите - аха да бъде гръмнат
някой урод, па току се появи усмивка
върху лицето на човека с по-силните
карти. И дотам. Убийство няма. Аз не
съм сигурна, дали няма в последната
милимунда, преди да натисна спусъка,
примерно, да се размисля. Обикновено
се владея и не ми е идвало да убивам.

# 22
Ооооо да   Twisted Evil
Дай насам един педофил, позволение
да бъде убит и  просто ти е бедна
фантазията какви неща ми идва да му
направя - такива, каквито дори и на
Франкенщайн не са му минавали през ума  #2gunfire

Викни ме и мен!!!!! Дай си телефона ако искаш за връзка и да сме в час с нещата...
Имам доста трупове зад гърба. В Камбоджа.

# 23
  • Мнения: 3 423
мерзавец,
ти се побърка да събираш телефони.
И все на хора, дето биха убили.
Вече почна да бие на очи!

# 24
  • Мнения: 5 468
Ако съм много изплашена, сигурно ще убия. Ако някой посегне на детето ми, докато сме заедно, какво да направя? Скачам да защитавам със всички сили Confused... дано не се случва.

# 25
  • Мнения: 677
Мерзи, събираш армия от разгневени майчета ли?
И после кво?

# 26
мерзавец,
ти се побърка да събираш телефони.
И все на хора, дето биха убили.
Вече почна да бие на очи!


Обичам телефоните, липсва ми полето.
Искаш ли да дадеш своя?

Ако съм много изплашена, сигурно ще убия. Ако някой посегне на детето ми, докато сме заедно, какво да направя? Скачам да защитавам със всички сили Confused... дано не се случва.

Ти си същинска орлица!!!! Имаш ли мобилен телефон?

Мерзи, събираш армия от разгневени майчета ли?
И после кво?


Ще атакуваме за да победим!

# 27
  • Мнения: 5 468
Ти си същинска орлица!!!! Имаш ли мобилен телефон?
Барай меча, коте!

# 28
  • Мнения: 46 518
Абе много се точите ...

Лиске, Лиске, по новините казаха, че им сваляли памперсите, за да ... смятай за какви бебета говорим  Confused

П.П. Продавам номера на Ню, цена 5000 е  Mr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт