Да си поплача тихичко при вас...

  • 21 314
  • 257
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 433
Оххх, ама защо винаги тези женени мъже.
Ако всички мъже казват, че са женени, или носят халки, сигурно всички жени първоначално щяха да са на седмото небе след запознанството им, а после така разочаровани.
Нормално е мъжа да не иска да остави семейството си. Много малко са тези, които наистина го правят. Не си първата излъгана, просто си следващата.

# 16
  • Мнения: 1 425
Доколкото разбрах с жена му не го свързва друго освен материални облаги. Нямат деца, сексът им не върви, не прекарват достатъчно време заедно.
Това изобщо не е сигурно. Може да си прекарват доста добре.

@наранена
Сега си бременна и хормоните ти правят номера, няма да ти е леко но пък не се е случило нещо фатално. Според мен говори с мъжа дали ще признае детето и ще дава издръжка, НО не разчитай на думите му (ако още не си се усетила - да ти кажа) имай едно наум че ако искаш да го пишеш за баща може да се наложи да го съдиш за бащинство и за издръжка. Има и друг вариант - не го пишеш за баща и повече не се занимаваш с него.
Според мен е по-добре детето да има записан баща и ти да получаваш издръжката колкото и да е малка, но има и други мнения. Може да почетеш по тези въпроси в раздела "родители отглеждащи децата си сами".
Много неприятно е че си зависима финансово от него - тук не знам какво може да се измисли.
Друг съвет - ако не можеш да разчиташ на родители/роднини - постарай се да не късаш връзка с приятелите. Точно при такива периоди в живота се разбира кой ти е приятел на дела и кой само на думи.
Успокой се, когато ти е тежко или искаш съвет - винаги можеш да разчиташ на хората от форума Wink

# 17
  • Мнения: 211
Ужас!
Искам да ти кажа нещо: Тук едва ли ще има жена, която да те подкрепи, понеже булшинството са женени.
Друго: Стягай се и си помисли как можеш да му го върнеш. Вярно, че и съдбата си знае работата, но мижеш и ти да й я свършиш! Няма да остане безнаказано това копеле! На твое място например ще отида при жената и ще й кажа. Банално, вярно, но и тя заслужава да знае с какъв човек си има работа.Кажи й даже, че си бременна.
Горе главата - животът продължава и сега най-важното е детето ти. Ако трябва ще го съдиш, но поне издръжка е длъжен да ти плаща!
 

# 18
  • Мнения: 6 472
Ужас!
Искам да ти кажа нещо: Тук едва ли ще има жена, която да те подкрепи, понеже булшинството са женени.
Друго: Стягай се и си помисли как можеш да му го върнеш. Вярно, че и съдбата си знае работата, но мижеш и ти да й я свършиш! Няма да остане безнаказано това копеле! На твое място например ще отида при жената и ще й кажа.

 ooooh! ooooh! ooooh! Shocked

@наранена ситуацията ти е доста сложна. От лични наблюдения знам че решение за развод се взима страшно трудно. Много е възможно той дори да е казал на жена си, че има връзка, но да са стигнали до някакъв компромис за взаимна търпимост по една или друга причина. Във всеки случай аз не бих го заклеймила веднага като най- черната овца на света. Между другото с бившия ми мъж нещата се стекоха доста аналогично. Любовницата му забременя от него. В началото той реши, че ще остане при нас с детето, но нито аз нито той можахме да издържим дълго в тази ситуация, независимо че онази жена направи спонтанен аборт. Разделихме се. В последствие той- отиде да живее при нея.
Във всеки случай нито ще си първата, нито ще си последната в подобно положение. На пактика 90% от извънбрачните връзки приключват точно по този "елегантен" начин Tired
Мисли си за детенцето в момента и се постарай да се подсигуриш за няколкото най- трудни месеца след раждането. Няма какво да те лъжа - отглеждането на дете от сам човек си е доста трудна задача, но има страшно много жени в това, положение които са намерили начин да се справят - ще се справиш и ти! Hug

# 19

Друго: Стягай се и си помисли как можеш да му го върнеш. Вярно, че и съдбата си знае работата, но мижеш и ти да й я свършиш! Няма да остане безнаказано това копеле! На твое място например ще отида при жената и ще й кажа. Банално, вярно, но и тя заслужава да знае с какъв човек си има работа.Кажи й даже, че си бременна.

 

За мен това означава да падна много низко и никога не бих го направила.Какво е виновна жена му,че аз повярвах на уверенията му,че се развежда...Тя и представа си няма какво става и за мен е по-добре да си остане така.Ще се опитам да подходя към него с добро,пък дано постигнем някакво решение за детенцето.В момента мисля само как да го задържа и родя и се чувствам точно като някакво настръхнало животно,което трябва да си брани малкото.

# 20
  • Мнения: 109
Ако прецениш,че имаш сили за една роля бих ти дала една може би неприятна идея.Не му показвай,че си силна.Тръшни се и му обяснявай всеки ден колко го обичаш и как той ще бъде бащата.Не го притискай очевидно,но му извади душицата.Нека ти осигури всичко за бебето,а ти се опитай да си заделиш пари за по други дни.Аз имам три близки майки,които са си осиновили деца без да имат мъж до себе си.Справят се добре.Дали им е трудно-ами сигурно ,а ти ще имаш твое дете ,което е голяма радост в живота.
А според мен неговата съпруга не е виновна,че живее с плазмодии.Може и тя да е подразбрала нещо,но грешката си е твоя ,недей и на нея да вчерняваш живота.

# 21
  • Мнения: 1 425
Наистина няма никаква полза от това да си "връщаш". Освен това нищо чудно жена му да знае или поне да подозира, че мъжа и си има любовница. Ако решиш да го търсиш за бащинство и издръжка - говори с адвокат и си оформи нещата така, че да са правно издържани. НЕДЕЙ ВЯРВА НА ДУМИ НА ПОДОБНИ МИЗЕРНИЦИ като тоя твоя "мъж". Той сигурно пак ще ти обещава всякакви глупости - не искай приказки, искай подписи върху документи. И веднага - не "след няколко дена, след няколко месеца" Достатъчно пъти те е лъгал.

# 22
  • Мнения: 211
Хубаво де! Не е заслужила жената. Ама защо не се поставите и на нейно място - вие не бихте ли искали да знаете? Или предпочитате да си живеете в заблуждение докато "мъжът ВИ" казва на друга колко я обича? Ако наистина я обича (другата), ми нека да реши и да остане с нея! Всеки има право на избор. Ама не да седиш най-нахално на два стола с опънати крака и бира в ръка. И да плещиш глупости! Аман от дезориентирани животни! Каквото и да ми говорите, той си е едно точно такова! Sick

# 23
  • Мнения: 1 425
Хубаво де! Не е заслужила жената. Ама защо не се поставите и на нейно място - вие не бихте ли искали да знаете? Или предпочитате да си живеете в заблуждение докато "мъжът ВИ" казва на друга колко я обича?
Ами пробвай някой път - наистина няма полза в 90% от случаите. И да - много хора наистина предпочитат да си живеят в заблуждение. А ако мъжът признае детето или пък наранена го осъди за бащинство - истината ще излзезе наяве. Всичко излиза наяве рано или късно.

# 24
  • Мнения: 211
Ами пробвай някой път - наистина няма полза в 90% от случаите. И да - много хора наистина предпочитат да си живеят в заблуждение. А ако мъжът признае детето или пък наранена го осъди за бащинство - истината ще излзезе наяве. Всичко излиза наяве рано или късно.
Че ще излезе, ще излезе. Ама защо наранена трябва да бъде тъпата овца? И да бъде с въпросния мъж докато той благоволява да е с нея? И да тръпне в очкване на раздялата, която може да настъпи (по негово осмутрение) всеки момент и да се окаже, че моментът е бил най-лошия! Аз пък не бих стояла със скръстени ръце! Докато тоя си прави каквото си иска!

# 25
  • Мнения: 184
quote author=baba_iaga link=topic=200139.msg4257406#msg4257406 date=1182319148]
Какви ги дириш при женен мъж?
О,то тоя е баси мъжо-с две жени,че ги лъже и двете!Ами подвело се е момичето,явно е по-наивно.
[/quote]

Зайче, ако аз се забъркам с мъжа ти, ще ме обявиш за наивна или ....?!
Я си помисли добре!
Не съм съгласна да обвинявате само мъжът! И тя си е виновна, знаела е, че е женен!
Съжалявам, ама аз така мисля!

# 26
  • Мнения: 371
Съд за долния използвач #2gunfire Нека оспорва бащинството какво ти пука, ти нали си сигурна. Нека благоверната разбере какви и от колко време ги е вършел и какво е обещавал. Щом той е разбил мечтите ти, разбий живота и семейството му (разбрах, че няма деца). Съпругата му има право да знае с какъв мухъл спи. Съди го за издръжка и вземи колкото можеш повече. Такива червеи заслужават само кал, кал.......... #2gunfire
 Извинявам се за крайните изказвания, но много се възмутих на израза, който е използвал- "финансово неизгоден развод" хахаха и после ми кажете, че такъв може да обича Close

# 27
  • Мнения: 2 336
Имам позната, която живее с един човек по същия начин. Той си има и друга жена. През уикенда е с нелегалното семейство  - там има 5 годишен син. Явно е, че не си единствената.
Ако искаш да запазиш отношенията си с този човек трябва цял живот да бъдеш в ролята на любовница. Детето ти винаги ще е копелето. Съжалявам за думите си.
Друг е вариантът жена му наистина да разбере и той да признае детето, но пък в тази ситуация може да  загубиш изневеряващия.
Сама избирай дали ще водиш по - достоен живот или винаги ще бъдеш другата...

# 28
  • Мнения: 583
Какви ги дириш при женен мъж?
А женения мъж какво дири при нея? Що не си седи вкъщи при жената?


naranena, не се питай как може да има такива хора. Има и при това много. Има и неженени дето пак така постъпват. Погледни във форума Родители отглеждащи сами децата си. Ако си финансово зависима от него и не можеш да се откачиш - накрай го да признае детето и го съди за издръжка. Поне нещо на документ да имаш. Лошото е че издръжките, които присъждат в общия случай са малки. Но ако успееш да се споразумееш с него по някакъв начин. Идеята е, че ако той реши да не плаща има и друг начин да си изискаш парите. А не да ходиш и да му се молиш. И мисли за варианти да станеш независима.
Изобщо сега е момента да почнеш да мислиш за себе си.
Послушай съвета, който се дава и действай без да си късаш нервите с този идиот, който си е правил кефа с теб. Мисли за детето си, и нека една неугасваща светлинка в душата ти да те води към човека, който ще откриеш, и който ще бъде таткото за твоето малко съкровище. Успех!  bouquet

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
решавай бързо, време няма много, ако решиш и друго! но това с женените, трябва да се у4и като предмет в у4илище май, дисциплина- брак, изневяра и последствия! ина4е при ве4е свършено дело, мисля, 4е имаш и добър изход, да вървиш напред ти и детето! пък и татко може да се появи!

Общи условия

Активация на акаунт