Жегите

  • 2 372
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 254
Най-топлата зима в света е била тази година - декември, януари, февруари
  Може.При нас не се усети.Хеле пък февруари..  -20 (и то,не за ден-два)...

# 16
  • Мнения: 1 216
миз и при вас ще спре да вали... Поне за месец  Laughing

а дано! че почвам да губя надежда...
миз, къде сте вие?

# 17
  • Мнения: 15 619
Цяла нощ държа прозорците отворени, а през деня всичко е затворено и завесите са спуснати плътно.Не пускам слънце да влезне...
Сутрин и вечер мия терасата, стълбището и двора, разхлаждам... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 952
Нека ми е жега, нека..нали затова е измислен климатикът. А вечер колко ми е готино, ходя си по потник, без якета, без нищо....
Само преди 2-3 седмици бях в Лондон- 6 градуса послед бял ден Shocked
Знаеш как ми харесва тука сега.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имаме приятел, който е на мисия в Ирак. Чуваме се често, казва, че там е над 50 градуса. Бил свикнал. Ще трябва да свикнем и ние. Децата през деня не излизат, лошото е, че все още ходя на работа и то пеш и се прибирам по обед.

# 20
  • Мнения: 5 103
Ей и аз да се съглася с Тони по някой въпрос  Whistling също обичам жегата и мразя снега, мечтая си да живея на постоянна температура 30+ , но това с глобалното затопляне тепърва започва, скоро четох какво става и с ледниците и колко се покачва нивото на световния океан от това и след колко години с тези темпове те ще изчезнат , а водата ще залее много градове.

# 21
  • Мнения: 7 474
И аз обичам да е топла, ама 40 ми идва в повече ooooh! Климатиците ще пускам и в къщи до 20 вечерта и това е  ooooh!

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не виждам какво ке кефят на лятото. 35 градуса, комари и пр. обичам преходните сезони, мразя да се пържа.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
а водата ще залее много градове.


Охаа, това си го мечтая от малка, когато четох за глобалното затопляне. Първото, което ми дойде на ум, беше, че Черно море ще стигне до Ямбол и няма да има нужда да пътуваме 100км.

# 24
  • Мнения: 15 619
а водата ще залее много градове.


Охаа, това си го мечтая от малка, когато четох за глобалното затопляне. Първото, което ми дойде на ум, беше, че Черно море ще стигне до Ямбол и няма да има нужда да пътуваме 100км.
Ами ако го задмине?!?!?! Whistling Whistling Whistling

# 25
  • София
  • Мнения: 461
Явно само аз се психирам, ама наистина мразя жегите...



Ааа, не се притеснявай! Не си само ти. Аз като стане над 15 градуса и почва да ми става зле. А в момента просто съм като парцал. Имам някаква отвратителна непоносимост към лятото, обаждат ми се всякакви болежки, вие ми се свят, лошо ми е, и, естествено, не мога да дишам от жега! Ще ми се и на мен да си прекарвам времето под душа!
А иначе си мисля, че нашите новинари просто свикнаха да драматизират много и тези температури не са чак толкова необичайни. Бях студентка във Варна и там като се сетя по време на сесията какво беше ooooh! Мисля, че всичко си е в рамките на нормалното. Пък и до преди няколко години помня, че редовно си имаше температури над 40 градуса, на никой не му правеше впечатление. Ще стискаме зъби и ще чакаме по-добри времена!  bath

# 26
  • Мнения: 664
Аз гледах прогнозата за България по френските сайтове и яко се стреснах, защото точно в тези жеги мислим да си идваме. Доколкото разбрах е топъл въздух от Сахара, пишеше, че навън трудно ще се издържа през деня, 40-45 градуса.

# 27
  • Мнения: 5 577
аз имам друг проблем - на работа не мога да стоя на затворена врата, задушавам се - и не пускам климатика, а жегата.  Sick

Ама няма как, минават много хора и ми е супер гадно на затворено, затова така - по-добре да умра от жега отколкото от задушаване.  Sick

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не ми пречат жегите... доста издръжлива съм и почти не се потя  bowuu

# 29
  • София
  • Мнения: 461
не ми пречат жегите... доста издръжлива съм и почти не се потя  bowuu

Блазе ти, най-искрено ти завиждам! Аз днес четох в "Стандарт", че цялото лято ще е такова, жега и суша.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт