Отговори
# 90
  • Мнения: 3 372
Добро утро  bouquet
Много добре се чувствам с този начин на хранене Hug Лекичко ми е на стомаха и не ми е надут корема Peace Само от плодовете малко се подувам, но сутрин ако съм много гладна все пак хапвам, че иначе коремчо започва да стърже жестоко Crazy
Имам пак въпрос относно солети, царевични пръчки /Зайо Байо например/, фъстъци - такива нещо позволени ли са? Често супер много огладнявам когато съм някъде навън където не може нищо друго да се яде, в смисъл разделно. Та се чудех дали може да се залъгвам с такива неща newsm78

# 91
  • Мнения: 1 280
Калида,Да имам планове,но не са сигурни още.Едната ми пикла е тук,а другата сега я 4акам...Най -сетне сърцето ми ще е пълно и вси4ки ще сме заедно.Нека да дойде,да се пооцафери малко и ще планираме нещата заедно.4акат ме големи емоции...Дай Бойе вси4ко да се нареди както го искаме..
Много малко хапнах днес,даже сега мислех едно кашкавал4е да забода посред нощ,4е сега си идвам от работа,ама Вещи като пуснала една снимка с едни дебелани...е,как да ям сега..само това ми е пред очите...освен да ги затворя,а? Я да си лягам по-добре...че ако се разсъня,май няма да мина само с едно кашкавалче....

# 92
  • Мнения: 231
Здравейте момичета, Hug
Калида нашите планове обикновено са хаотични,в последния момент ги променяме.За сега плаж,при баба и дядо на гости,някоя кратка почивка и така Mr. Green.

Много рожденици тоя месец,днес и моето дете има РД става на 13 год.По тоя повод искам да ви почерпя за нейно здраве Heart Eyes.


Весели почивни дни Hug

# 93
  • Мнения: 861
Здравейте!  Hug

Току що се връщам от плаж. Пия нещо разхладително, взимам душ, хапвам малко кайсийки и лягам да си почина, че довечера съм на рожден ден.
Не беше кой знае каква компанията, но сега съм в доста по-добро настроение от сутринта. Калида, децата ги взе свекито още снощи и днес спах до 9 часа. Какъв разкош след всекидневното ставане в 6!!! Пих кафе, след това 45 мин. на велото, душче и на лажа. Голяма жега беше. Мише, не краче ами цялата се топнах. Водата беше супер. Даже си потопих главата. Хрумна ми, че днес няма да си мия косата (защото утре пак съм на плаж), и така довечера ще бъда къдрава за празника. Ще ходим на заведението на плажа, което държи мъжът на рожденичката, а после на лятна дискотека. Утре като станем, вземаме децата и отиваме на плаж, този път извън града. Калида, аватарът не е кой знае какво, но утре ще взема апарата и може да направя някои плажни снимки. Верче , съжалявам, че чак сега разбирам, но Честит рожден ден! Много здраве и много любов ти пожелавам! Пинки, аз наколенки и подлакътници съм й купила, но много ще съм ти благодарна ако ми пратиш някой линк с филмчетата, за които говориш. Ани, на теб да ти е жива и здрава рожденичката и много да те радва! Много празници сред нас напоследък  Simple Smile Аз от тортите няма да се възползвам, че зле се справям напоследък със свалянето на кг. Обаче, знаете ли какво, ами то от плажа се слабее  Shocked След като изпих литър и половина вода за двата часа на плажа, сега съм с 1 кг по-малко от колкото сутринта  Peace Освен това насъбирането на слънчеви лъчи действа добре и на настроението  Wink Желая на всички приятен уикенд и страхотно настроение!  Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 1 280
РеГе,ще ти пратя.Ще ги намеря,4е ги нямам запаметени,но няма да е веднага,4е съм под пара,4акам детиту от Бг,и са ти4ане,пазари,но няма да те забравя...защо не се ка4иш и ти да опиташ?Ако знаеш каква краста е..а какво хубаво дупе става от ролерите и бедра...нямам думи..аз за какво сега РивЪ,4е още не мога...

# 95
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Ани33 , честита ти рожденичка ! Да е много здрава и много успехи тази учебна година

# 96
  • Мнения: 2 724
Ани ,честита ти рожденичка  bouquet, много  здраве и успехи и желая 

# 97
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте, поизоставих ви за седмица-две, но не исках да ви товаря с моите неизяснени емоции и главоболия
На всички рожденици и празнуващи всичко най-хубаво и много здравости и щастливости за семействата им  bouquet Heart Eyes

Аз си продължавам на РХ, но и НВД, но не устоявам на плодовете-прасковите да съм по-точна. Знам,че сега им е сезона, но на  мен пък сега ми е сезона да се смалявам, така че трябва да си наложа повече воля.

РазтроЕна съм-не мога да взема важни решения, мисля..мисля..мисля и накаря питам хората какво да правя-а това касае само мен, после тях ли ще обвинявам ако не стане по правилния начин... Rolling EyesЩе се оправя Sunglasses
Приятна вечер Heart Eyes-който е по морето може и да спи тази нощ, но ние от вътрешността направо изгаряме.. sweating

П.П Освен това пак почна кризата за сладко, а мислех,че като не ям известно време просто ще си притъпя вкуса....не действа

# 98
  • Мнения: 2 959
Ани33, предай и моите поздрави на порасналата тинейджърка!
Криси,
Честит 13- ти Рожден Ден, пораснала Принцесо!


Желая Ти много здраве, повече усмивки и ведро настроение да срещаш по пътя си! Бъди щастлива, амбициозна и вярвай в силите си и на Майчето си, тя е страхотен човек!

Алексче, Аля прави ли ти още компания за РХ, или тя свали излишният кг и вече се е отдала на заслужена ваканция, всъщност тя нали свърши училище, и мина всички изпити за които Ти се притесняваше? За Тишко не питам защото той със сигурност е безпроблемен в ученето.
...насъбирането на слънчеви лъчи действа добре и на настроението...
РеГе, слънчев човек си, емоционален и естествен, затова е така. Слънцето Те презарежда, коя зодия си всъщност? Приятно изкарване на РД, семейно ли ще бъдете на празника?
...Това може би е най- прекрасния РД  от 20 години...
РосиК, звучи страхотно. Дай боже всекиму да може да каже такива думи след време. Ти си човек при който времето трудно оставя следи, или по- скоро ако остави те са в посока на задоволеност и по- високо самочуствие. Бъди щастлива, обичай и бъди обичана, волна гонеща вятъра и времето морска сирено.
Шарли, дано скоро оздравее Ивка, да я нагушкаш. Но какво Ти каза доктора, настинала ли е нещо, стомахчето ли я боли?
Пинкито, мога само да си представя какво Ти е било само с едното дете до Теб, а в мислите си непрекъснато да мислиш как е другото в БГ. Стискам Ти палци да се съберете най- накрая всичките. Сега сигурно вкъщи Ви е еуфория за посрещането на каката, тя досега не е ли идвала в САЩ? То сигурно отчасти и това е стимула да влезеш в перфектна форма преди да дойде дъщерята, нали?! Кога лети, сама ли ще бъде или с придружител си поръчала?
Миленна, ядки може разбира се. Препоръчва се да са сурови, аз обикновено си хапвам по 50-100гр, следобяд, много са полезни, но и калорични.
..емоции и главоболия...не мога да взема важни решения, мисля..мисля...
Тонимирко, успех с мислите и вземането на решения. Има моменти в които трябва сами да направим важната крачка, мнението на другите ако изобщо го вземаме под внимание не би трябвало да оформя нашето решение. Много е трудно, и в тез моменти обикновено нуждата от кратко бягство в сладките дебри на бързият комфорт с любими храни е много силна и почти непреодолима, но само почти. Ти много добре познаваш тялото си а и знаеш как да парираш подобни ситуации, попадала си неведнъж в тях. Горе главата и погледни нещата в очите и вземи решенията, обикновено нещата са доста по- прости отколкото ние си мислим. Успех!

# 99
  • Мнения: 2 724
Добро утро момичета  Grinning.РосиК  ,това, което си разказала ,звучи прекрасно, със  сигурност така се чувства една обичана и обичаща жена Peace. Регенце, каква носталгия ме налегна по моренцето... Тихомирка ,а защо се притесняваш да ядеш плодове ?Сега е сезонът на прасковите, кайсиите ,те са толкова полезни плодове   Hug.А за раздвоението- всички си имаме такива моменти Peace. Калида, държавният изпит на Аля мина, оценката ще я разберем утре. Само разбрах ,че на есето има 19 от20 максимални точки, но за тестовете не е много сигурна. На предварителния изпит имаше 5 .75, но сега казва, че напрежението си е оказало влияние, неофициалните данни са за обща оценка 5. 30. На Тишо му остава да предаде само две курсови работи .За съжаление Аля не ми прави компания в РХ,  по принцип тя си е добре с кг, но  няколко са и в излишък ,по нейните думи, беше ги свалила преди време, сега малко е качила, но нали знаеш в тази възраст...Омръзна и да си носи храна от къщи, а в училище предлагат боклуци . Страшно завижда на брат си ,че той пък грам не качва ,а си хапва на воля  Mr. Green.Миленче ,Калида ти е отговорила за ядките, а от другите неща по- добре се откажи, аз тях ги наричам мъртви храни. За обикновените солети ,мисля че може, само че много сол им слагат .Шарли ,пожелават ти от сърце малката Ивка да се оправи  Hug.Ани33 ,разказвай как мина партито ,ако може и снимков материал  Laughing.Ками ,къде се изгуби, как си мила ? Юзерче ,много е сладка дъщеричката, отива и модерното червено ,на теб ли прилича?Hека ви поздравя с една песничка, да ви е хубав деня на всички  http://www.vbox7.com/play:0c5563e1

# 100
  • София
  • Мнения: 2 530
Ани 33, честита ти рожденничка. Да расте здрава, щастлива и само да ви радва.
Ето ме и мен. Вече съм на ново меню: таратор и пак таратор. Сутрин пия по чаша преварена вода и след това цял ден съм на таратор. Или диня. Не смъквам и грам защото не мога да се откажа от след обедната бира. Сега съм настинала от седенето под един климатик и се излежавам в къщи. Скъпият за днес е планувал изкачване на Черни връх, но аз може би ще се огранича до чакане на Алеко. Нямам силица.
Весело изкарване на почиващите на морето, а на останалите   bouquet приятна неделя.

# 101
  • Мнения: 2 959
Алексче, за утре успех на Аля й желая, и на Тишко с останалите курсови проекти. И след това за тях започва лятото най- накрая, мога да си представя с какво нетърпение го чакат и двамата. Имат ли вече някакви ваканционни планове, едно време имаше задължителни бригади, но вече таз екстра я няма, нали?
Пинкито, много хубави емоции Ти желая за днешният ден. Сега е голямият миг който си чакала и за който си се подготвяла в мислите си толкоз дълго, наслади му се! Всичко ще мине по мед и масло, и сърцето Ти ще бъде пълно, амбициозна мамо!
Бифанко, и да изпуснеш такъв момент с изкачването, горещината ли те плаши? А Георги как се справя с преходите?
Фантичко, как си, подредиха ли се при Теб нещата?

Хубава и спорна нова седмичка Ви желая!

# 102
  • Мнения: 3 861
Добро утро момичета!!!

Както вчера ми каза мъжът ми "Великите юнски празници приключиха !!!"

но като гледам тук всеки ден има празнуващи за това се включвам на патерица с поздравите си.

Верче, бъди жива и здрава преди всичко и мноооого щастлива!!!  Hug

Ани 33, честита ти рожденничка!
Да ви радва много и да е здрава!!!

от днес пак съм разделна или поне ще се опитам. Олях се последните няколко дни. Изядох толкова ядене, през ръцете ми минаха около 4 торти, а пиенето, което изпих за последната седмица е толкова, колкото съм изпила в последните няколко години  Embarassed

От днес обаче съм на работа и няма 6-5 .

Пожелавам ви слънчев и усмихнат ден и успешна нова седмица  Hug

# 103
  • Мнения: 194
Аз си продължавам на РХ, но и НВД, но не устоявам на плодовете-прасковите да съм по-точна. Знам,че сега им е сезона, но на  мен пък сега ми е сезона да се смалявам, така че трябва да си наложа повече воля.

Аз си хапвам кайсии и праскови. Толкова полезни и вкусни са и освен това сладки. Единствените продукти, от които не пълнея и мога да ям по повече, са плодовете и безскорбялните зеленчуци. Не зная колко искаш да отслабнеш. Аз съм от 5 дни на плодове и зеленчуци и вече съм по-лека  с три килограма. Остави я тая НВД, лятото има такова ранообразие от плодове и зеленчуци. Като не ги ядем сега, кога? (Зимата на сладко и компот по-добре ли е?).
Поздрави на всички!

# 104
  • Мнения: 392
Добро утро!
За тези почивни дни имахме планове да отидем на планина,за да избягаме от жегите,но за съжаление в петък като забрах малката от градина и се започна едно повръщане...Вчера беше по - добре и днес е на градина,но аз съм в готовност ако звъннат от градината да отида да я забера.Сутринта се качих на кантара и се оказа , че този месец не съм свалила нищо и направо полудявам.Зимата когато нямаше голям избор на плодове и зеленчуци отслабвах,а сега когато са в изобилие застой,а не!Ще променям нещо , но не се примирявам с това #Cussing out.Ще трябва сериозно да наблегна на спорта и да намля сладоледите , защото последната седмица всеки ден си хапвах по един. EmbarassedТолкова ме е яд , че място не си намирам.
Шарли - ако ви е хванал вирус би трябвало за 2-3 дни да се оправите.Бързо оздравяване!
Wonderful - и аз днес съм на кайсии.Наистина е много приятно да замениш ябълките с някакъв друг плод.За обяд мисля да си взема от стола един таратор.

Общи условия

Активация на акаунт