Странен обрив!??!?

  • 9 413
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
ами аз имах същото и май наистина си е вирус..обрив по ръцете от вътрешната страна, по бедрата по колената и на ходилото..така ме боляха ставите с дни! първо си мислехме, че е алергия от слънцето (беше по това време), след това, че е просто вирус...мина си и от време на време на мнг ярка светлина още си виждам по ръцете червените точици  newsm78

# 16
  • Мнения: 199
за колко време ти мина?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
ами то ми се появи два пъти като първия път беше по-гадно и дълго, тогава и ставите ме боляха, изписаха ми кремче за обривите, но не му помня името ..някъде малко повече от седмица да е било   Confused

# 18
  • Мнения: 48
Здравей, ние имаме афти в устата и когато пуснах търсачката попаднах и на това:
"  Някои ентеровируси-причинителите на летния грип (коксаки и ехо вируси) също доста често предизвикват появата на афтозен стоматит.При херпангината причинена от тези вируси се появяват зачервяване и множество дребни мехурчета преминаващи в афти по сливиците,небцето и небните дъги. Синдрома ”уста-ръка-крак” причиняващ се от същите вируси, протича с афти в устата и мехурчета по дланите и ходилата."

Ето тук може да прочетеш всичко:
http://pramed.com/afti.htm

# 19
  • Мнения: 199
привен,
снощи ходихме при личната му лекарка, според нея няма нужда от кожен, и е 100% алергична реакция.
Както и да е де,  важното е, че май нещата се оправят. Аз давам противоалергичен сироп, и мажем ръцете...
прочетох всичко, благодаря pety26 обаче най-интересното при нас е, че той в устата няма нищо, а само по дланите, по ходилата вече изчезнаха, има само малки червени точици...
Поздрави на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт