Каква кола? До 3000 лв.

  • 14 674
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 576
Фиат ли е, не ми го хвали Wink

# 46
  • Мнения: 84
Доскоро карах комби в София. Много е удобно за да отидеш до МОЛ-а, Метро или до Витоша. За почивка пък е направо незаменима.

Мисля, че прочетох това което исках  Simple Smile

Точно за това ми трябва! Живея и работя съвсем в центъра, така че за ходене на работа не ми трябва - при всички положения е по-бавно и изнервящо отколкото пеш.

Благодаря ви!  bouquet

# 47
  • Мнения: 5 228
Не си случила нещо. А новият Фиат Крома комби(пак на изложението го видях), беше страшно красив, удобен и функционален,със страхотен дизайн, а цената му, за екстрите които предлагаше беше направо смешна( ако трябва да го сравнявам с подобен клас друга марка коли)

Италианците ако не от друго, от дизайн разбират. Смешната цена обаче е красноречива за качеството.

# 48
  • Мнения: 5 622
Не си случила нещо. А новият Фиат Крома комби(пак на изложението го видях), беше страшно красив, удобен и функционален,със страхотен дизайн, а цената му, за екстрите които предлагаше беше направо смешна( ако трябва да го сравнявам с подобен клас друга марка коли)

Италианците ако не от друго, от дизайн разбират. Смешната цена обаче е красноречива за качеството.

Абе не съм много съгласна, ама карай..Всеки има право на мнение..Пък и 60 000 (там някъде) не са толкова смешна цена. затова и доуточноих, че е смешна, като го сравня с Мерцедес например. АКо имах 60 хилки, веднага грабвам Кромата  Heart Eyes

Аз и за мойта кола бях чула какви ли не щуротии и глупости, ама ето на, толкова време вече и не е мръднала, няма такава корава кола. Толкова си я харесвам и обичам, че не я заменям за никоя друга, пък кой каквото ще да казва, че били несполучливи и нам си кви.. Та, същото е и за Фиатите. Пък и от Фиат до Фиат има разлика, не само в цената...  Wink

# 49
  • Мнения: 3 576
Смешната цена обаче е красноречива за качеството.
Точно това имах предвид  Peace

# 50
  • Мнения: 27 524
Много е относително. При всички положения за дете/деца с 4 врати. Не е необходимо да бъде голяма, освен ако не пътувате много. Джипът е адски скъпо удоволствие и според мен - ненужно. Миниван чак за едно дете, че дори за две... няма нужда. С 4 врати, нормален размер, комби също е ок. Ние бяхме с 2 врати и сменихме с 4 + да е комби. Доволни сме  Peace

# 51
  • Мнения: 7 837
Който веднъж се качи на вен, трудно сменя после колата, слушайте кака си.
SUV- та са тесни поне за моите критерии  Laughing

# 52
  • Мнения: 677
По нашенски е ван, Кейси, заменям го за двуврата веднага  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 7 837
Ох, добре, ван  Mr. Green
Обаче, вярно че е мини, съдейки по тукашните размери и европейските  Simple Smile

# 54
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
Моето скромно мнение е, че някой по-стар Пасат би ти свършил чудесна работа.

# 55
  • Мнения: 1 520
За тая цел - малка с четири врати.
Идеално е.

# 56
  • Мнения: 2 407
Джип.удобно, голямо и практично.Има паркинги.

# 57
  • Мнения: 10 758
Колебая се между джип и комби.
Комбито е по-удобно да товариш колички, но пък с джипа си е рай градкото каране.

Сега като поотрасна детето, с джипа ми е екстра и не си го давам за нищо.
Освен за още по-голям джип   Mr. Green
Взе ми думите от устата.
Преди бях с комби.Сега с джип.Е не го сменям за кола.Само за по-голям джип.

# 58
  • Мнения: 7 837
3-4 са големите SUV-та на пазара. Всичко останало е теснотия. И малкото Инфити съм карала, прекрасен дизайн, трепач, нооооо тясно. Същото се отнася и за другите марки.
К'во ми ги хвалите  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 216
Ние си взехме мини миниван не е по-дълга от комби ама е за 6 седалките се свалят по единично, спокойно товариш или превозваш хора, и е доста икономична.А обикновените миниванове са много удобни за майки с деца защото са единствени с опция да минеш в жадната част без да излизаш от колата.

Общи условия

Активация на акаунт