Смешна тема

  • 4 646
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Хубаво е от време на време да се посмеем...  hahaha  hahaha hahaha

# 16
  • Мнения: 1 299
не newsm78
 Бря,че ме озадачи newsm78 newsm78 newsm78

Абе няма значение...сигурно пък аз имам дежавю Thinking

# 17
  • Мнения: 47 990
много готини истории, ама що не ги пишете в темите в клюкарника? Joy

# 18
  • Мнения: 1 299
много готини истории, ама що не ги пишете в темите в клюкарника? Joy

Мани, в Клюкарника ще се изпокарат я за авторски права, я за нещо друго  Joy

# 19
  • Мнения: 364
Не се сърди, но да не би бабичките да са те преметнали теб с разказа?

Тази история е стара градска легенда, също като онази дето се разказва в гражданското преди всяка сватба, дето булката ударила шамар на младоженеца и той казал "не".

Иначе е забавна, няма спор.

Възможно е и да са ме метнали, знам ли! newsm78
 Но със сигурност не са ме метнали за хвърчащите дрехи!  Peace
Сега чувам, че историята е стара легенда.  Thinking
Ако е било истина, обаче.....баси заспалия идиот! Joy

# 20
  • Мнения: 589
Не се сърди, но да не би бабичките да са те преметнали теб с разказа?

Тази история е стара градска легенда, също като онази дето се разказва в гражданското преди всяка сватба, дето булката ударила шамар на младоженеца и той казал "не".

Иначе е забавна, няма спор.

Възможно е и да са ме метнали, знам ли! newsm78
 Но със сигурност не са ме метнали за хвърчащите дрехи!  Peace
Сега чувам, че историята е стара легенда.  Thinking
Ако е било истина, обаче.....баси заспалия идиот! Joy

И аз съм чувала тази стара легенда...
 Ама важното е да се поотпуснем,да се посмеем:))

# 21
  • Мнения: 1 733
Да се включа и аз.


Една вечер се чуват силни викове от апартамент в отсрещния блок.
Поглеждаме - от терасата на въпросния апартамент летят дрехи. Една жена яростно изхвърляше каквото и попадне - все мъжки дрехи - ризи, панталони и други консумативи.

На следващия ден, бабичките на пейката се постараха да ни осведомят за случилото се.
В онзи апартамент живеели мъж и жена - семейство. Не разбрах, дали имат деца.
Мъжът си имал любовница, за която знаели всички, но не и жена му. Любовницата живеела един етаж по-долу от семейството - любов по комшийски!
Два дни преди това, мъжът казал на съпругата си, че отива в друг град по работа. Стегнал си куфара и....отишъл при любовницата.
Във въпросната вечер, изгората му го пратила да хвърли боклука - било късно, а и няма видимост към кофите за смет.
Онзи, обаче, след като изхвърлил боклука, по навик се прибрал у дома с празната кофа. Явно се бил замислил за нещо и.....звъннал на вратата на съпругата си! Shocked
Какво било изумлението на жената, когато видяла съпруга си по къси гащи и потник, с празна кофа в ръка.....Набързо събрала две и две.....
Нямал време дори да си събере багажа, т.е събрал го е, но от площадката пред блока! Joy Joy Joy

Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 22
  • Мнения: 364
Ясно, станала съм жертва на бабички-тарикатки! Thinking
Ще ги науча аз тях! Joy hahaha Joy

# 23
  • Мнения: 184
Ха-ха-ха-ха!
Добре, че не е бил с катафалката Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
А номера с таксито го е правил и един мой колега, само че още по-изчанчено. Беше накарал човекът да мине по доста заобиколен маршрут, че да заберат и жена му от работа hahaha
Другата му велика изцепка на същия този колега е, като искал да даде рушвет на катаджии, обаче имал 20 на цяло и ги накарал да го изчакат да иде да си развали на 2 по 10 Joy Joy Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 567
Ама те катаджиите вече връщат ресто!  Laughing

# 26
  • Мнения: 184
Ние на един Великден бяхме на Роженския манастир и след полунощ решихме да отидем на кръчма в Мелник. Там кръчми, колкото си поискаш. Избрахме си ние една къща, влизаме вътре, сядаме на масата и се чудим къде е сервитьорката. По едно време идва една баба и вика: "Гладни ли сте, бабини?" Викаме, че сме гладни и тя взе да се вайка, че не била сготвила нищо, ама нямало да ни остави да умрем от глад и щяла да забърка нещо набързо.
И тогава на мен ми просветна да питам дали това е кръчма, а тя вика: "Оооо, чедо, не е кръчма, ама баба ке ви нагости"
Умряхме от срам и се изнизахме като пръдня из гащи, извинявайки се над 100 пъти, че сме й нахлули в къщата посред нощ.
На улицата вече ни налегна смеха и много се хильосвахме.

# 27
  • Мнения: 589
А сега се сещам и за баба ми Гиргина...Отиваме с приятели на село да видим баба ми,тя ровичка сума време из шкафовете(не помни къде е скрила шоколадовите бонбони) и по някое време се провикне откъм мазето"Кам сте,бе,деца?" "Кам си"=къде си на местния диалект.Баба Гиргина е типична селска баба-с кърпата на главата,престилката и т.н.Един от групата се блещи-ама баба ти английски ли говори?!  hahaha

# 28
  • Мнения: 184
А сега се сещам и за баба ми Гиргина...Отиваме с приятели на село да видим баба ми,тя ровичка сума време из шкафовете(не помни къде е скрила шоколадовите бонбони) и по някое време се провикне откъм мазето"Кам сте,бе,деца?" "Кам си"=къде си на местния диалект.Баба Гиргина е типична селска баба-с кърпата на главата,престилката и т.н.Един от групата се блещи-ама баба ти английски ли говори?!  hahaha

Баба ти да не е от македонския край? И мойта така говореше, миличката.
Викаше, че ногите я болят. И ме питаха откъде знае руски.
Или пък, на мен ми викаше "сине". И също много ми се смееха, че аз съм момиче, пък тя така ми вика.

# 29
  • Мнения: 364
И тогава на мен ми просветна да питам дали това е кръчма, а тя вика: "Оооо, чедо, не е кръчма, ама баба ке ви нагости"
Умряхме от срам и се изнизахме като пръдня из гащи, извинявайки се над 100 пъти, че сме й нахлули в къщата посред нощ.
На улицата вече ни налегна смеха и много се хильосвахме.

 Joy hahaha Joy
Е сега кажете, че българите не са гостоприемни! Joy

Общи условия

Активация на акаунт