Как станахте богати?

  • 9 994
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
Преди няколко дни имаше една тема за гърнета със злато, иманярство, едно друго...та така, даже още и 30 нямам Mr. Green
Един металотърсач и една круша в задния двор ти трябват...и лопата, де.

# 16
  • Мнения: 68


Не се ли сещаш кои са тези които парадират с богатство? Точно тези, които нямат идея как става това. Забогателите с труд и МОЗЪК няма да ги разпознаеш. Поне моите наблюдения са такива.

Добре де, как се забогатява без труд и мозък?  Говоря за сериозни финансови капитали, които не са от ден до пладне? Вярвате ли, че един прост, мързелив, необразован, негоден за почти никаква работа човек, може да бъде богат? Какви са тия филми? Къде ги срещате тези хора?

Не става въпрос за спечелилите лотария все пак, нали?

# 17
  • Oslo
  • Мнения: 659
още не съм, но като стана - ще ви кажа как!

# 18
  • Мнения: 3 091
откъснах една ябълка от градината на съседа, излъсках я, продадох я ...

и така

# 19
  • Мнения: 639
Много моля,дефинирай първо какво според теб е богатство?? newsm78
Питам ,защото ако кажа на някой хора ,че доход от 3000лв.,не е богатство в България,нали се сещаш какво ще се случи?
Та какво според теб трябва да притежава човек ,за да е богат?Или поне достатъчно богат?

# 20
  • Мнения: 3 521
Вярвате ли, че един прост, мързелив, необразован, негоден за почти никаква работа човек, може да бъде богат? Какви са тия филми? Къде ги срещате тези хора?

О да, да, вярвам. Виж Ахмед Доган Laughing.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
откъснах една ябълка от градината на съседа, излъсках я, продадох я ...

и така

И аз щях да стана богата, ама забелязах, че някой ми е обрал ябълките! Mr. Green Останах си с лъскането Wink

# 22
  • Мнения: 5 103
Не мога да разбера какво е разбирането на авторката за богат, да имаш хубава кола , да купуваш дрехи за 200лв ли или какво?

# 23
  • Мнения: 68
О да, да, вярвам. Виж Ахмед Доган Laughing.

Оффф, за този още колко епитети мога да добавя освен изброените  Laughing ..... но е умен и комбинативен.

# 24
  • Мнения: 4 736
Бях в числото на богатите преди време. Не ми хареса.
Сега съм бедна и щастлива. Опасявам се, че заплатата ми ще си остане все така мизерна, но ми е все тая. Осигурявам добър живот за себе си и детето си и това ми е достатъчно.

# 25
  • Мнения: 9 903
Вярвате ли, че един прост, мързелив, необразован, негоден за почти никаква работа човек, може да бъде богат? Какви са тия филми? Къде ги срещате тези хора?

О да, да, вярвам. Виж Ахмед Доган Laughing.
ее, примерът не е точен. Прост не е. За другото не знам.
Познавам хора, забогатели посредством угодничене и лакейство спрямо по-богати хора.

# 26
  • Мнения: 639
Мирела ,да,да и аз точно това питах.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мирела, ваканция на остров Пукет върши работа да влезеш в категорията.
Отговаряй сега  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 070
Аз съм научена да се простирам според чергата си и това много ме дразни понякога, защото наистина нямам амбиции да имам много повече пари. Но ето аз - живея при свекърва, която вече се изниси де, но оскоро беше там. Не плащам наеми, почти нищо не плащам, безумно ниската ми за Сф заплата отива за харчене за мен и детето, затова не мога да мрънкам по този повод...

Приемам съвети как да променя този модел на възпитание спрямо себе си и спрямо детето, искам да съм малко по-амбициозна на тема пари...  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 2 896
Родила съм се богата...

духом


квото и да значи тва

Общи условия

Активация на акаунт