На море и планина ще щуреят ДЕКЕМВРИйските деца!

  • 11 743
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 897
Еличка-ето тази и тази  са ми любими PeaceС какви бои рисуваш дрехите?

Момичета,днес за обяд си спретнах една вкусотия-много подходяща за диетуващи и разтоварващи мадами WinkПилешки гърди залях с вода ,така че да ги покрие около 5 см,след което ги махам и оставям водата да заври.При завиране й добавям лимон,риган,босилек и розмарин,слагам месото и махам съда от котлона.Пилешкото престоява във врялата вода при плътно затворен съд 20 минути и е готово.Дори не е необходима мазнина или сол-става много крехко.За гарнитура добавям тиквички на пара с копър и чесън на парах.Дано да ви е харесало като идея,за мен е отлично попадение и реших с голямо удоволствие да го споделя с вас Heart Eyes

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Тане пиши дали оздравяхте и вие от гадния вирус  Hug
Благодаря ,че се интересуваш!От гадния вирус - да , но беше здрав само един ден и от събота като почнаха едни сополи , като кихне и му стигат до брадата,също и кашля много яко.Бяхме на лекар , гърдите му са чисти , само гърлото е червено.Освен това и зъб излиза , жегата не се трае и е направо нетърпимо мрънкащ.
 А мене да ме питате колко ми е акъла в това време пържа тиквички , направо се сварих.
 Къдрокоска , благодаря ,че сподели с нас красотите си!Голям талант си , да знаеш!
 Елс , и ние сме така с водата, обаче за съжаление нямаме двор и се къпем само в банята.Голямо пръскане става.Браво за отслабването , а за какво разтоварване говориш?И ти ли някаква диетка спазваш?
Зори , ето го Стилиян http://tani4ka.multiply.com/photos/album/1
 А тази снимка я публикуваха в новия брой на "Моето бебе и аз" Темата е "Моята най-смешна физиономия"
http://mail32.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetData;jsessionid= … t=Cp1251&ac=s
Карчита , много са ти сладки момиченцата!Галето е като ангелче , а Мая -малка кукла!Да са ти живи и здрави!Всъщност как е Галя , разминахте ли се с вирусчето?
Жани , футболистката от Барса е номер едно!С тази бира и футболен екип...
 Ние в събота заминаваме за 4 дни.Два дни на една вила с басейн, два дни на Слънчев бряг.
 Чао!Отивам да подремна.
 П.П. Хей , Зори , изпревари ме .Много вкусно си го описала , направо ми потекоха лигички.

# 92
  • Мнения: 2 614
Зечка, сори за спама  Embarassed това твое оптимистично включване означава ли, че са здрави децата вече? А как е Ванката?

Тане, пиши, моля те и ти, да не ви мислим с малкия герой!  Hug

Хехеее, браво как ви растат дечковците, чудни мерки, тази седмица ще заведем нашата мадамка да я попретеглят, дано е понаддала, не че и с тези кг не се чуства добре, ама май остана най-хилавка в групата  Embarassed  Mr. Green
Пачиииииииииииии, къде си, бре, мини сптодели за концерта, така ме е яд, че не се класирах, не можаха ли и в БГ да дойдат тези момчета  Crossing Arms Как е Магаринята, предполагам, че морето добре и се отразява!
Краси, целуни ги двете сладкишки!  Heart Eyes Hug
Сани, за спането при нас какво да ти кажа, тя съвсем е забравила какво е да спи в собственото си легло!  Embarassed А най-странното е, че вчера като говорих с лелките в яслата и освен че казаха, че Калина е най-кроткото дете hahaha, казаха, че заспивала първа, веднага след като легнела  #Crazy а вкъщи са танци, подскачане сега в тези жеги...

Страшни снимки има на мъниците, много се радвах като ги гледах!

Вики, съжалявам, че така си се изплашила за малката сладурка! Важното е, че нищо страшно не е станало  Hug Heart Eyes

За лятното албумче, ами хайде да направим, че май позапуснахме общото албумче!

Спирам с писането да поработя малко, че ще ям бой накрая  Embarassed

Докато завърша половинчасовото писане, че и поработвам и на въпроси отговарям тук и есто ти на 3 отговора!

Зори, направо ми се напълниха устата със слюнка  Heart Eyes последните дни на обяд хапвам само череши, днес ги "овкусих" с едно сладоледче  Mr. Green Но за съжаление, нито движението, нито разтоварващото хранене оказват някакво влияние върху фигурата ми - направо ще полудея вече.

Ели, направо ме разби, не съм предполагала - страхотни са, а свещите са приказни!  Heart Eyes





# 93
  • Мнения: 2 897
Ейй,радвам се,че ви заинтригувах Grinning Hug
Taне,втората не мога да я видя ThinkingИначе албумчето го разгледах с най-голямо старание-много хубаво дете е този Стилян-бърборан! HugСамо за два дни ли сте на морето?
Правде,браво на Калина!За хапването-номерът е в честотата-по-честичко,по по-малко-така организмът работи,метаболизмът е по-бърз и се гори енергия,вместо да се складират мазнинки.Е,качеството на храната също е от значение,но сладоледът няма да го усетиш ако скоро хапнеш една салата примерно WinkВажно е на теб да ти е гот,без да се чувстваш виновна какво си яла,другото е бял кахър Heart Eyes

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Ето я снимката:
 

# 95
  • Мнения: 438
Привет на всички в адската жега.
Не знам при вас как е,но ние вече едвам издържаме. АннаМария не спи нито през деня,нито през нощта,а покрай нея и ние. Днес пак ходихме на басейн ,но не посмях да останем повече от 2 часа,за да не изгори. Сега спа пак половин час и се започва постоянното мрънкане и пищене.Това от нас.
Къдрокоске - браво за произведенията. Страхотни са,скрит талант си ти.Браво!
Тане - дано скоро изчеднат всички вируси от вас и да сте напълно здрави.
Правде - не се притеснявай за мерките на нас принадлежи последното място....какво да се прави и на него трябва да има някой.
По късно ще се опитам пак да попиша,че АннаМария ме дърпа и не ми дава да пиша.
До скоро.

# 96
  • Мнения: 2 614
Правде - не се притеснявай за мерките на нас принадлежи последното място....какво да се прави и на него трябва да има някой.

Ааааааа, Цвети, не си го даваме, преди месец нямаше Калина още 9 кг, така че ще си го държим последното място  Mr. Green

Тане, ще му изям муцунките на Стилиян. Целувки на малката муцунчица!  Heart Eyes

Мисля да приключа със спама за днес, само ще ви чета, че Зечко ще извади шамарите за мен  Mr. Green
Няма ли да има скоро нови номинации, да се поборя за спамър на сезона  Mr. Green

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 404
Брейййй голяма активност днес, немогада ви изчета!

Зори,някой си е купил Майкъл Търмънд май!  Peace
Кари, много сте красиви, а последната снимка с бебетата на спалнята, много ме развесели!
Правде, моето меню подобно на твоето.  Laughing
Хотмаме, да в Бургас е 40 градуса, днес тоже. Много ти ходи новия бойфренд, Иво как ви намира?  Wink
Пачи, де си бре душа? Аз така и не разбрах къде ще ходите на море, кога и за колко? Ако още си насам, дай да се видим.
Ели, браво!!!!!!! Какво го правиш тези красоти? Изложба, магазин?
Тане, много готин Стелко.
Мими,  Shocked  Shocked то бива, бива, ама... Май през декември ще имаш много поръчки за торти, ще дойда до Варна да си я взема, да знаеш!  Grinning
Вики, дано Елла да не прихване от нашите маймунки, че ще се видиш в чудо. Междудругото аз разбрах защо Инес се будеше и ревеше - обичайната причина - мислех, че ще си починем малко след кучешките зъби, но уви, тя е решила да застигне Калина. От няколко дена и текат лигите по брадата, бърка си усърдно в устата и аха да върне, днес сутринта даже вдигна за кратко Т. Много сте красиви на снимките. Костюмчето против изгаряне е много интересно. Има ли големи номера? Май ще поръчваме за всички, ако жегите продължават. Най-напред за Елс и Стени.
Зори, под "излизане вечер" разбирай следобедното излизане с Инес, което все повече се измества във времето, заради жегите. Изобщо не съм я оставяла вечер, за да излезем като хората с баща й. Снощи решихме да вечеряме навън и да се видим с един приятел на мъжа ми. И понеже вече внимателно подбирам местата където ходим с Инес, и това беше подбрано, безопасно и т.н. за деца. Малко преди да си тръгнем, Инес избяга /аз след нея на 2 крачки/ в другия клай на алеята, където има люлки, които умишлено бях избягнала. Спря. На люлката имаше едно дете и второ зад него, не се люлееха. Инес тръгна към траекторията на люлката, в това време второто дете засили люлката отзад и познайте какво стана. Блъснаха я с крака, тя падна по лице върху един бордюр. Извиках, хукнах, но не успях да я хвана навреме, а бях на крачка зад нея. Белите стават за секунда. Цялата и уста беше пълна с пръст, лицето омазано, тя реве, гуши се, не можех да видя къде и колко е ударена. Слава Богу отървахме се само с охлузване, за нещастие по лицето - по челото, над веждата и под очето. Не ми се мисли при това падане какво можеше да стане. Вече не знам къде да я извеждам. Няма един обезопасен наистина детски кът, навсякъде асфалт, цимент, плочки. Няма гумени настилки. Пързалките са прекалено високи за малки деца... Хайде да не изброявам.

Хайде, че се отплеснах.

Зечи, радвам се че има подобрение при вас. Малко остана, да мине успешно и операцията и да се прибере Ванката, да сте си заедно.  Hug

3 нови отговора , пак ще чета.

# 98
  • Мнения: 2 897
Сани,не само ''купил'',но и изял с кориците LaughingСега ръфам салата с риба тон и зеле и си чета из форума...Много лошо това с люлката,добре,че Инес не е пострадала по-сериозно.На моя приятелка детенцето така падна от люлката,че си сцепи устата...Много ме е страх като сме в близост до люлките и съвсем целенасочено ги подминаваме отдалеч.

Мисля да приключа със спама за днес, само ще ви чета, че Зечко ще извади шамарите за мен  Mr. Green

И аз така WinkПриятна вечер на всички желая!

# 99
  • Мнения: 1 666
А пък аз видях Мимито с Катя в репортажа от протеста във Варна по новините по Канал1! smile3534

# 100
  • Мнения: 1 033
А пък аз видях Мимито с Катя в репортажа от протеста във Варна по новините по Канал1! smile3534

И аз ама на запис дет Мимито ми беше пуснала. Напуших се малко пак от кметските глупости, аман. Мим, да не си вдигнала кръвно днес.
Изчетох сега последните 3-4 стр. и ми е каша.
Благодаря на всички, поздравили ме за имения ден:) Празнувам си го от както се помня, за моя радост целия ден прекарах със Стеф (почивахме и двамата за сефте тугедър). Аз продължавам с работенето в извънработно време. На срещата ще гледам да се класирам, макар че съм на работа в неделя:(
Децата са здрави, щъкали по цял ден на двора голички, нямам търпение да дойде 10 юли....

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 23:24 от Янич

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 404
А пък аз видях Мимито с Катя в репортажа от протеста във Варна по новините по Канал1! smile3534
Аз пък зяпах по БТВ репортажа, ама я немаше там.
И квооо, отсрами лини Мимето?  Wink

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 404
Яниии, виждам тееее!  Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 1 033
Видаш ме, правя глупости по тва време:) Публикувам само цитати.
Зеч, цалуффки, тва не е спам. Сани, в скайпа съм невидима:)

# 104
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Здравейте и от нас.
Минавам на бързо. Вчера се прибрахме от морето. Добре изкарахме, но определено не сме си отпочинали.Прибрахме се от почивката, за да си почиваме. Wink В събота се видяхме със Сани, мъжа й и естествено и с малката принцеса Инес. Много се радвам за срещата. Сладки, приятни и усмихнати хора. Много ми допаднаха.Може би благодарение на това, че бяхме с половинките имахме възможност да се видим, но разбира се все някой хукваше да ги гони малките бандитки.
Ето тук има малко снимки от срещата ни в Бургас. Малко са, но тези само са успели да станат без да снимам гърбове и разбягващи се навсякъде хлапета(разбира се на различни посоки)
http://janaatanasova.multiply.com/photos/album/39
Иначе морето много добре ни понесе. Голяма радост. Не мога да я изкараме от водата. Само първоначално имахме проблеми с морето, тъй като я заля една вълна и се уплаши. Но все пак не се отказах и влезнах с нея и почнахме да играем.От там насетне не можех да я извадя.
Ето снимки й от там
http://janaatanasova.multiply.com/photos/album/41
Има и клипчета, но не съм ги качила още.
Сани, ох милото детенце. Не спряха първо да ви мъчат тези зъби, а и това с люлката. Добре, че не е нещо сериозно. Ама какво да ги правиш, че са такива диванета. То за секунди стават нещата. Да я нацелуваш по цицинките.
Зеч, добре звучиш. Това ме радва. Ще стискаме палци на мъжа ти разбира се за операцията.
Тане, и вас само вируси ви гонят. Оправяйте се.! Нали моренце ви чака. А малкият просто е страхотен  с тази усмивка.Пълни ми душата.
Зори, лигите ми потекоха. Има ли някаква алтернатива на тиквичките Wink А не може ли да му направите някакви изследвания или са малки за такива работи. Айде и по -леко. Не си скъсвай толкова Д-то. Joy
Къдрокоске, страхотни произведения си сътворила
Мимито голям кулинар си. Лигите ми потекоха
Ох мозъкът ми спи и уж бях за малко, но се отнесох. Утре ще гледам да продължа, ако съм пропуснала някого и нещо да ме извините.

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 01:13 от Жани

Общи условия

Активация на акаунт