Страстоубийците и разпалващите страстта елементи на външния вид и поведението н

  • 17 290
  • 256
  •   1
Отговори
# 195
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Една необходима тема, която става все по-забавна.  Laughing Става дума за външния вид все пак, нали?
Ако карам по "Монкините заповеди" - спазвам горе-долу същите правила. За мен най-важна е работата отвътре - тоест здравословна храна, спорт ежедневно, отлична хигиена. Не може винаги да си намазана и със стягащо бельо примерно, истината лъсва (особено когато живееш с някого). Смятам, че и най-шикозните дантелки не могат да разхубавят едно голямо, отпуснато дупе.
Грижата за външността е въпрос на самоуважение. Ако се обичам и уважавам, другите ще ме последват  Laughing(перифразирам).
При мен суетата бързо надделява, та и след двете раждания се мобилизирах почти веднага. Имам две деца. Едното е на пет години, второто родих преди два месеца. От един месец започнах и да поработвам лека-полека. Гледам си сама децата. Няма събота, неделя, няма ваканции, няма почивки. Навсякъде с "яйцата". Laughing
Плюс работата. Затова е необходима организация. Всеки ден тренирам (у дома) по 40-50 минути. Или ставам много рано и тичам в парка. По време и на двете бременности не съм спирала с тренировките.
Останалите грижи разпределям така - всеки ден правя по нещо мъничко за себе си - маска на лицето, епилация и пр.
Късметлийка съм, че децата ми са здрави и сравнително послушни.  
Не са необходими кой знае какви усилия, а ако знаете колко комплименти получавам (да се похваля) от големия, средния и дори от най-малкия мъж у дома. Laughing
Заслужава си.
П.П.  hahahaИ всички са изпрани, изгладени, разходени и нахранени с домашно приготвена храна.
Обаче все имат лекета тук и там. Какво да правиш, гравитация.  Party

# 196
  • Мнения: X
Василиса,   bouquet
Гледах твоя снимка и се шашнах - голяма си хубавица.
ЕВАЛА ти и за думите  и за това, че успяваш да съвместиш всичко  bouquet

# 197
  • Мнения: 289
Василиса,   bouquet
Гледах твоя снимка и се шашнах - голяма си хубавица.
ЕВАЛА ти и за думите  и за това, че успяваш да съвместиш всичко  bouquet

Искам и аз снимка  Hug Praynig

# 198
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Благодаря ти, Зизи Топ.  bouquet
Моята програма има успех, защото съм темерут. Рядко излизам с приятели, нощен живот пък никакъв не водя (доспива ми се рано и ми е скучно). Ей такива ми работи. Забавлявам се по темерутски, най-често чета. Laughing
П.П. Горджъс, красавица не бих се нарекла. Д.Иванова е красавица, например (една съфорумка, преди време имаше снимка тук някъде).

# 199
  • Мнения: 289
Благодаря ти, Зизи Топ.  bouquet
Моята програма има успех, защото съм темерут. Рядко излизам с приятели, нощен живот пък никакъв не водя (доспива ми се рано и ми е скучно). Ей такива ми работи. Забавлявам се по темерутски, най-често чета. Laughing
П.П. Горджъс, красавица не бих се нарекла. Д.Иванова е красавица, например (една съфорумка, преди време имаше снимка тук някъде).

О-о-о Д. Иванова я знам.. от булченските ви снимки Simple Smile))

# 200
  • Мнения: 534
На мен ми прави впечатление,че не само жените с деца се оставят на течението,
ето и аз нямам деца,но след година и половина съвместен живот с бъдещия ми съпруг,
се улових как на моменти си скубя веждите пред него или се мажа с крем или шляпам със стари джапанки  Blush
И стигнах до извода,че това се случва защото се чувствам комфортно в неговата компания,вече сме толкова близки,
видели сме си мръсното бельо(и буквално и в другия смисъл) и на моменти не се усещаме,че някои неща не са за "пред хора".
Е да,ама той не се бръсне пред мен и сега  ooooh!
ами сега си скубя веждите като го няма,бръмча с епилатора,когато е на работа и си правя маски докато лежи под колата*  Flutter
И така той се връща вечер при почти идеалната си жена,която обаче не спира да му напомня,че също е човек,като редовно си окапва белите блузки с шоколадов сладолед  Mr. Green
*Много е страшно да видиш жена с маска за лице #Crazy,аз се плаша от себе си ,пък какво остава за околните  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 901
Монка, аз също моля да ни разкажеш за един свой ден по часове. А също и по какви критерии делиш хората на нива, а и според тези твои критерии в кое ниво са майка ти, баща ти, брат или сестра ти. И последно, гледаш ли "Сексът и градът"?

# 202
Аз да поясня: не съм казвал че космите ме възбуждат Smile Ама не ми пречат и не биха ме спрели изобщо ако съм се разпалил Wink т.е. изобщо не се ми страстоубийки.
Всъщност на краката, ръцете и подмишниците е по-добре да няма, но при някой жени епилирането на ръцете е по-скоро излишно според мен. Ако са мънички и светли - няма смисъл. На интимната област даже ми изглежда по-естествено ако си има (е стига да не е някоя джунгла  Laughing).
А иначе - хубавия кон и скъсан лош чул си личи (не че сравнявам жените с коне, ама такъв е лафа). Аз като си я обичкам мацката - ще си я обичкам навсякъде, па коще потна и мръсна да е. Е предпочитам да е нагласена и да я изкъпя, ама ако попаднем на някой необитаем остров - какво ще и кажа - ми не си епилирана - затва никакъв секс Crossing Arms
Пак ще си я налюбя (като животно  Twisted Evil)
дано афтора на тези думи не се сарди че го цетирам  newsm10

# 203
  • Мнения: 877
 newsm10
Дааа това имах като идея и аз. Макар, че си е по-добре перфектно да е всичко Crazy

# 204
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Монка, навсякъде във форума се заяждат за правопис, когато а) правописът ти е лош или б) когато хвърляш мъдрости с правопис на второкласничка. Едновременно а) и б) си е просто като да викаш "ела ме изяш".
И преди и след раждането на дъщеря ми процедурите около външния ми вид се простират до 30 минути на ден преди, по време и след душа.
Махане на косми.
Търкане на пети.
Интимен сапун.
Ексфолиант за лицето.
Цялостно изтъркване и сапунисване.
Лосион за тяло, след душа.
Оглеждане и махане на косми около веждите.
Чисти боксерки и чист сутиен. В различен цвят, умишлено, против уроки.
Чисти и пожелателно изгладени дънки и блузка. Пола и сако, ако ще е особен ден по някаква причина.
Крем на лицето, със фактор.
Крем на ръцете, ако има време.
Парфюм, какъвто са ми подарили последно.
Сутрин и вечер - крем против сакове под очите.
Зъби - по минута и половина два пъти дневно, така казват че е достатъчно.
Подстригване веднъж месечно, без март, когато, ако се подстрижеш, те боли глава цяла година (суеверие)
Нямам нерви за:
лакиране,
червисване,
пудрене,
спиралосване.
Спя по боксерки(това заради цистита) и тениска.
Моят другар не изглежда да е с убита страст
.[/b]
smile3521 smile3521 smile3521

# 205
  • Мнения: 463
Василиса много хубави неща си написала за тренировките,храната и тялото.Аз също държа на пълноценната храна и мъжът ми също,на витамините на здравословното хранене доколкото това е възможно.От тренировките най обичам да тичам в парка.Дава ми стархотен тонус и стагам всички групи мусколи едновременно ,взимам и кучето с мен.
Монка, аз също моля да ни разкажеш за един свой ден по часове. А също и по какви критерии делиш хората на нива, а и според тези твои критерии в кое ниво са майка ти, баща ти, брат или сестра ти. И последно, гледаш ли "Сексът и градът"?
Ще разкажа,но по късно:)За един човек си правя обща оценка .Започвам от външния му вид,съчетанието на облеклото му,продължавам с неговото държание.Избухлив ли е ,емоционален ли е,подходящо ли се изразява.Не държа на Ви формата ,тя ми звучи студено и кара хората да бъдат сдържани ,да не се отпускат и да споделят истинските си идеи и предпочитания.Държанието трябва да е подобаващо за възрастта.Не е порядъчно госпожица на 20 години с претенции да се държи като клоун.Също и претенциозното държание ме кара да си правя изводи и не ми прави добро впечатление-избягвам такива хора.Правя си изводи когато видя половинката му, децата му  или кучето му.По техния вид и държание мога да преценя някои неща.Когато вляза в дома на някой също си правя дадена преценка.Правя си преценка и от успехите и постиженията на хората,от работата която работят ,от обществото в което се движат,от интересите им от информираността им.
Майка ми и баща ми са много уважавани и обичани от мен хора,на които съм благодарна.Мога да кажа ,че са хора които се обличат прилично и подобаващо,че се грижат за хигиената си.Майка ми носи лек грим.Не тренират и все им се карам Laughing,но обещаха ,че ще се мобилизират и ще наблегнат на това .Те не са агресивни и избухливи.Винаги това което казват има подобаващо обяснение,ценят мнението ми много ,както и аз се вслушвам в техните съвети.Винаги взимаме раешенията заедно.Всестранно развити са и са постигнали не малко ,започвайки от нулата ...няколко пъти.Всичко това съм го видяла нагледно и те са ми като доказателство ,че човек може да постигне мечтите си.Тяхното време е било много трудно,не са имали възможностите които имам аз .Те са страхотен отбор и никога не са допускали да се карат пред мен ,когато е било възможно са криели проблемите от мен и никога баща ми не си е позволил да си помисля ,че за него може да има друга жена освен майка ми.Някога имах котка,тя беше също член на семейството ни ...Информирани са за всичко ,за което и аз.Дори получавам сведения за някои неща от тях все още-за развитието на техниката черпят от мен.Отворени са към новото и модерното.Имат вкус към красивото и естетичното.Обръщат внимание на дребните детайли,прецизни са в работата си.Аз съм тяхно подобрено копие.
На последния ти въпрос-Да гледам го ,даже когато някой ми звънне на мобилния може да чуе мелодията от филма Grinning

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 17:05 от Monka

# 206
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
... Също и претенциозното държание ме кара да си правя изводи и не ми прави добро впечатление-избягвам такива хора...

И на мен така.  Laughing

# 207
  • Мнения: 236
побут прекалено е готина темичката че да отива на заден план,или моля за 2 част.

# 208
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Продължавам да давам акъл.  Mr. Green След ражданията не съм имала нито стрии, нито увисвания, нито косопад, нито петна - общо взето, всички тези неща ме подминаха. Най-голямата ми мъка бяха килограмите. Първият път качих 16 кг. Не е чак толкова много. Прибрах се у дома с бебето и осем килограма за разкош. Нищо работа. Да, но вместо да отслабвам, започнах да дебелея и за две седмици станах пак 64 кг. Беше ужасна гледка, панталоните си обувах до колената и приличах на тюлен. Не само, че ми се ревеше, ами и си поплаквах. Разбира се, втурнах се да поправям нещата. Обикновено много бързо влизам във форма, но този път не стана така. Нищо не помагаше, ама нищичко. Нито спорт, нито диета, нито разумен и неразумен режим на хранене.  Rolling Eyes И така повече от четири месеца. Мисля си, че ако не се отказах толкова лесно, щях да имам по-бързи и по-добри резултати. Но аз се отчаях в един момент.
Вторият път имах предвид, че може би пак ще имам такъв застой. И по време на цялата бременност се хранех разумно и продължих с леки тренировки и повече движение.
Този път килограмите са само четири. Вече два месеца си стоят, въпреки ежедневния спорт и строг режим. Сега обаче ще стискам, няма да се дам.  Mr. Green
С тази дълга и тъжна история  Laughing искам да ви кажа да не се отказвате - всеки отслабва по различен начин. Не знам на какво се дължи този застой (вероятно хормоните си казват тежката дума), но не се отчайвайте.
Все ще дойде моментът стрелката на кантара да тръгне надолу.  Peace

# 209
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Все ще дойде моментът стрелката на кантара да тръгне надолу.  Peace
Peace
Ти си Василиса Умница-Хубавица Wink

Общи условия

Активация на акаунт