Ах, морето....

  • 3 705
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 835
Егати темата! Mr. Green

# 61
  • Мнения: 27 524
Блонди, тази твоя колежка е страшна гнусотия бе ooooh!. А ти отде знаеш за тези нейни мили и безобидни навици? Да не би да го показваше на всички? Лелеее... отвратително! Чудо!

Ми, коки, нали ползваме едно и също помещение по 8 часа на ден целогодишно  Rolling Eyes Но не знам коя е точно  Peace Колежка е била, защото хем беше редовно, хем имахме ключи не влизаха външни.
Някоя от тежкотоварните ще да е била  Peace

Тео, оплачи се на авторката  hahaha

# 62
  • Мнения: 4 447

Мноо яка!

Даже ми идва едоин виц по темата. Crazy

# 63
  • Мнения: 3 835

Даже ми идва едоин виц по темата. Crazy

Казвай де, за кенефите ли е? Mr. Green

# 64
  • Мнения: 6 155
И кво за чешмичките?  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 835
И кво за чешмичките?  Mr. Green

Кои чешмички, тия в кенефите ли, ми запират се хората после, кат гледам, имат нужда. Mr. Green Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 4 447

Даже ми идва едоин виц по темата. Crazy

Казвай де, за кенефите ли е? Mr. Green

Да,естестевно,чакай да свърши сериала по бтв и ше гонадрискам....ъ...напиша Mr. Green

# 67
  • Мнения: 78
Някой ще ми каже ли, какъв й е проблема на Блонди. Питах я на лични не ми отговори. То бива заяждане ама става малко досадно вече. Ще съм ви благодарна.

# 68
  • Мнения: 7 723
Някой ще ми каже ли, какъв й е проблема на Блонди. Питах я на лични не ми отговори. То бива заяждане ама става малко досадно вече. Ще съм ви благодарна.
Според мен, ако някой има проблем- то едва ли това е Блонди  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 6 155
Някой ще ми каже ли, какъв й е проблема на Блонди. Питах я на лични не ми отговори. То бива заяждане ама става малко досадно вече. Ще съм ви благодарна.
Аз не видях Блонди да се заяжда  newsm78

# 70
  • Мнения: 7 837
Заяжда се, пък...
Изяжте я  Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 3 816
Аз, на чешмите с минерална вода пред Централната софийска баня,преди две години видях една жена,гола голеничка се беше цопнала в коритцето под чучура. ooooh!Така че нищо не може да ме учуди вече. Simple Smile

# 72
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз също не видях Блонди да се е заяждала, ама...

# 73
  • Мнения: 10 758
Баси темата Joy

# 74
  • Мнения: 948
Въпросната чешмичка наистина се намира в непосредствена близост до детска площадка.Не одобрявам ползването на чешма за цели, различни от утоляване на жажда. Naughty
И ако толкова много им е пречел пясъка можеха да използват поставените душове на плажа, както е казала и авторката на темата.

Общи условия

Активация на акаунт