БЯЛА

  • 15 844
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 700
Преди 2 години бяхме в хотел Валмар. Ако не се лъжа стая с 3 легла беше 25 лева. Хотелчето има басейн и ресторант. Останахме доволни. Собственикът живее през годината в Германия, а през лятото държи хотела. Казвам го, защото не е (или поне не беше) на принципа "ден година храни" - цените особено в ресторанта бяха повече от прилични.
Заведения в Бяла преди две години имаше поне 10 различни (вечеряхме всеки ден на различно място, като се има предвид, че избягваме заведения с певачки и чалга).
Иначе от плажа не бяхме доволни, но ако сте с кола може да се намерят плажове наблизо.

# 16
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Здравеите,аз съм от Бяла и е нормално да ми харесва,все пак родно място....Израстнала съм на този плаж и никога не ми е правило впечатление хубав ли е или не!Като се замисля,централния плаж на места( където са скалите)след обяд пада сянка,но към парзалката е много хубава ивицата.Също има и много други неохраняеми плажове,които са страхотни,но за там ви трябва кола!Например "Чаика" ,"Бяла река" "Кара дере".Питаите местните хора!Отидете ли веднъж,все там ще ходите...!
Последния е разкошен!

# 17
  • Мнения: 923
Някой вече ходи ли в Бяла?
Кажете отзиви

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Ние заминаваме на 5-ти Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 356
Ние на 2 и ще пийнем по бирка с ЕлиTo

# 20
  • Мнения: 2 241
Здравеите,аз съм от Бяла и е нормално да ми харесва,все пак родно място....Израстнала съм на този плаж и никога не ми е правило впечатление хубав ли е или не!Като се замисля,централния плаж на места( където са скалите)след обяд пада сянка,но към парзалката е много хубава ивицата.Също има и много други неохраняеми плажове,които са страхотни,но за там ви трябва кола!Например "Чаика" ,"Бяла река" "Кара дере".Питаите местните хора!Отидете ли веднъж,все там ще ходите...!
Последния е разкошен!

О, Кара дере ми е най-любимият плаж от всички!  Там е истинското плажуване за мен. А и какви приключения имаме там, свързани с порои и затънали в калта коли, да не ти разправям!
Всъщност всяко лято от около 1980 г. сме там (имаме вила в Юнец) Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 356
А за плажа на Прокуратурата какво ще кажете?На мин много ми го хвалят.И още един,ама му забравих името,до пристанчето ,по към Обзор.

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
На Прокуратурата плажа е по-хубав и широк от централния. Преди да построят басейна в станцията, следобяд ходехме там на плаж. Но моят мъж е мързелив на мъкнене и ходене, та ползваме колата за превоз - плажния багаж си е доста за мъкнене Crazy
До пристанището сме ходили само на разходка и на ресторант (има рибен ресторант), не и на плаж.
Миналата година ходехме на плажа на Бяла река.

# 23
  • Мнения: 923
мами , казвайте впечатления от плаж, заведения  и т.н.

# 24
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Аз много много нямам впечатления, защото ходихме само един ден на плажа на Прокуратурата и един ден на Бяла река (на север от града, след лозята). Събирахме се с приятели на Иракли - за там мога само  newsm10 да кажа - чисто, спокойно, плитко морето.
За заведенията в Бяла - в Ореха е хубаво, когато обядвахме в Бяла, то беше там. Сядали сме в Кошарата, във Воденицата не можахме да се вредим една вечер. Сигурно има и други, но не сме ходили. Тъй като се оказа, че ресторанта в станцията (нов, за почиващите там) е добър, вечеряхме там през повечето време.
Иначе рибния ресторант на пристанището не съществува вече - строят хотел от апартаментен тип.
Има доста строежи на мястото на старите станции.
Не е имало спиране на вода или ток.
Цените не са високи.

# 25
  • Мнения: 3 356
И аз да се отчета.
Ние ходихме само на Прокуратурата.За нямащ много претенции човек и обичащ спокойствието-екстра е.Една част е охраняем.
За заведенията-само във "Воденицата " ходехме всеки ден.Изключително съм доволна от качеството и количеството на храната.
Като цяло и в магазините бяха добри цените.На мен много ми хареса малкото плажче на пристанището,но за съжаление е в окаяно състояние.Вода и ток имахме.Даже хванахме празника на морето.

# 26
  • Мнения: 1 494
И на мен ми харесва донякъде там, но трябва да имаш кола на разположение. Има доста заведения по пътя към централния плаж. Можеш да си подбереш по свой вкус. На мен лично много ми хареса едно ресторантче най-долу като отиваш към плажа, пада се от ляво на пътя. Има вътрешено дворче с разположени между дървета и цветя маси. По към центъра има едни ресторант- "При Камен" и там не е лошо. Като цяло няма голям избор от кафенета. Магазини има. има и едно пазарче с няколко сергийки със зеленчуци.
Спокойно е градчето, не е пренаселено. Напомня ми за едно време преди големия бум по южното черноморие. Ако те интересува нещо, питай....

П.П.Аптеката е в Поликлиниката.

Общи условия

Активация на акаунт