Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 7

  • 54 731
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
И моите ръце много се потят, докато шия и иглата постоянно ми се изхлъзва Mr. Green Спасявам положението като си мия много начесто ръцете.

Фон запълвам, но не винаги, зависи от настроението ми Simple Smile

чучулигата, много е красив гоблена   bouquet Досега не съм шила гоблени на такава тематика, имам чувството, че са много трудни и бавни за ушиване.

# 16
  • Мнения: 289
А аз да питам - сега като е лято как шиете - всмисъл, че на мен много ми се потят ръцете и е жива мъка Mr. Green. В същото време деня е по-дълъг и по- ми се шие, че на лампа ми е зор! Имате ли някакви гобленарски сезонни  Laughing хитринки???

Имам пудра за тяло и на малкия една пудра! Мисля днес да ги пробвам, че и аз се изтормозих!  Mr. Green Би трябвало да стане! Нали е с талк?  Rolling Eyes
Незнам дали е добър вариант, защото аз си слагам на краката, уж да не ми се пързалят чЕхличките, ама след 5мин. става една сива каша, едни чудесии Sick
Дано с ръцете да се получи - докладвай!

# 17
  • Мнения: 858
zveti това е света Екатерина.не си падам много по иконите но реших да си ушя една.

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 13:39 от чучулигата

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И на мен много ми се потяха ръцете, но забелязах, че откакто шия с гергеф и този проблем отпадна. А от потенето на ръцете и иглата става една, окислява се и не се плъзва хубаво през панамата  Sick
Аз все исках да питам имате ли любима тематика на шиене и такава, която не харесвате.
Аз лично харесвам да шия хора, пейзажи, цветя, не харесвам икони и библейска тематика и не шия такива. При вас как е?

# 19
  • Мнения: 7 803
всичко шия, особено сини гоблени  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 289
И на мен много ми се потяха ръцете, но забелязах, че откакто шия с гергеф и този проблем отпадна. А от потенето на ръцете и иглата става една, окислява се и не се плъзва хубаво през панамата  Sick
Аз все исках да питам имате ли любима тематика на шиене и такава, която не харесвате.
Аз лично харесвам да шия хора, пейзажи, цветя, не харесвам икони и библейска тематика и не шия такива. При вас как е?
Това за гергефа и аз си го мислех, но много ми е бавно някак, може би е въпрос на навик. А иначе и аз предпочитам хора и пейзажи. Иконите ми бяха странни, но реших да ушия нещо за подарък на страхотен приятел и най-подходящо ми се стори да е икона. Сега шия Владимирската богородица и толкова взе да ми харесва, че си поръчах и Троеручица и сега чака да я почвам, а за след нея май ще си поръчам /от Вилер/ и Св.Георги, че дъщеря ми е Гергана, брат ми Георги, ....

# 21
  • Мнения: 858
reniuga наистина  иконите не са от най лесните гоблени.когато започнах да шия гоблени не съм си и представяла че ще ушия икона .но ето че я уших PeaceЛицето е много пипкаво. Winkсега си мисля че бих ушила още някоя икона

# 22
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Здравейте, гобленарки. Аз също съм запалена по гоблените и имам няколко ушити.
От отдавна съм регистрирана, но не съм писала много тук. Мисля да си поправя грешката.

# 23
  • Мнения: 2 116
Доклад: помага..........., ама само първия половин час!  Whistling повече нямах време да шия  Mr. Green

Здравейте, гобленарки. Аз също съм запалена по гоблените и имам няколко ушити.
От отдавна съм регистрирана, но не съм писала много тук. Мисля да си поправя грешката.

Здравей Mary ChHug Дано се почувстваш приятно между нас!   bouquet

# 24
  • Мнения: 858
добре дошла  bouquet

# 25
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ха здравейте,момичета в тема номер7. Laughing

 Mary,здравей и добре дошла,сигурна съм че при нас ще ти хареса.  Hug

Здравче,е много си шила днеска цял половин час.
Аз още се помотвам с Евето ,само я приготвих и дотам.

# 26
  • Мнения: 2 910
Добре дошла на Mary Ch   bouquet

Аз предпочитам да шия пейзажи, но и те са доста пипкави и гоблени с по-ярки и наситени цветове.

# 27
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Мерси за топлото посрещане.

# 28
  • Мнения: 1 111
доколкото аз знам когато шиеш ръцете ти трябва да са чисти,т.е. измити  и подсушени,иначе ще се нацапа панамата...и си мисля,че с пудрата нещата ще са именно такива,а... newsm78

# 29
  • Мнения: 2 116
доколкото аз знам когато шиеш ръцете ти трябва да са чисти,т.е. измити  и подсушени,иначе ще се нацапа панамата...и си мисля,че с пудрата нещата ще са именно такива,а... newsm78

Незнам, ама неуспях да им "пребоядисам" дрехите!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт