Рекламата! - поредния фото и шопски конкурс

  • 8 475
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Скоро влизали ли сте в сайтчето? Вече има доста добри неща... Малко ме притеснява темата за лого на България - почти няма желаещи... Рекламата за България най-добре тръгна.

Няма и отзиви за творбите? newsm78

# 61
  • Мнения: 1 941
Аз май няма да успея? Срокът е 1ви юли, нали ?

# 62
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз май няма да успея? Срокът е 1ви юли, нали ?

Кошничке, имаш време! Стягай се, за да има конкуренция...

# 63
  • Мнения: 1 884
И аз се навъртам да прочета нещо като коментари и отзиви, но уви, нещо не върви лафа тоя път.  Grinning То май и участие е доста слабо.

# 64
  • Мнения: 377
Този път и аз се включих в конкурса WhistlingДосега никога не съм участвала, но този път се престраших Laughing
 

# 65
  • Мнения: 1 084
Ох, и на мен ми се иска да участвам, но освен липсата на време, жегите съвсем са убили вдъхновението ми Simple Smile))

# 66
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Димика, радвам се, че има дебютанти! Да не остане наградата нераздадена!
Аз също май няма да участвам този път, обаче ще отида да разгледам нещата Grinning
От другите конкурси имам наблюдения, че повечето неща се качват в последния момент, дано и сега е така.

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 09:41 от микки

# 67
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз се навъртам да прочета нещо като коментари и отзиви, но уви, нещо не върви лафа тоя път.  Grinning То май и участие е доста слабо.


А, и аз това писах, ама като се разрових от предишните конкурси, май отзивите бяха после, по време на гласуването...
sage, страхотни рамки правиш. Ще бъде жалко ако не участваш с нещо - сигурна съм, че ще бъде много стилно! Peace

# 68
  • Мнения: 458
И аз се престраших! Като гледам качените до сега работи, нямам много шанс, но всеки един глас за мен ще е доста стимулиращ  Grinning

# 69
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз се престраших! Като гледам качените до сега работи, нямам много шанс, но всеки един глас за мен ще е доста стимулиращ  Grinning

gabby, добре дошла! Всеки има шанс, повярвай ми!

# 70
  • София
  • Мнения: 4 031
Разгледах току що, има интересни неща.
Имам молба, до човека направил рекламата за детски шампоан,нека да ми изпрати на мейл момиченцата от картинката, пък аз ще гласувам за него, обещавам  hahaha

# 71
  • Мнения: 1 873
Сега виждам и отново ЕВАЛА на Микки за организацията  Hug  Heart Eyes По повод организацията се сетих един виц   Mr. Green  Joy

Един ще учи друг да скача с парашут, но новака умира от страх и пита:
-Ако не ми се отвори парашута?
Другия отговаря:
- Не се притеснявай, ако не се отвори, дърпаш въженцето на резервния и нямаш проблеми.Като скочиш долу, ще има автобус, който ще те закара в базата!
Дошло време, скача новака, дърпа едната връвчица - не се отваря, дърпа на резервния парашут, но и той не се отваря.Летейки към земята новакът си рекъл:
- Е, сега и автобуса ако не ме чака долу - ебаси  организацията  hahaha Joy hahaha Joy
Микки - надявам се не си изчерпала чувството си за хумор.Вица не е свързан с теб, а просто се присетих   Laughing  Blush

Надявам се, че ще успея да учавствам, макар, че не ми се ще да се излагам с моите минимални възможности във ФШ Mr. Green 
Напиках се от смях!!!  hahaha hahaha hahaha

# 72
  • София
  • Мнения: 6 743
О, аз не мога да не коментирам - нали може  Mr. Green В категорията за реклама на БГ има страхотни неща - ама много ме кефят някои.Казвам от позицията на НЕпрофесионалист, че за сега моите фаворити  са номер 3 и номер 4.Страхотна идея и много кефят.
Номер 8 - много ми харесва идеята, но по изпълнението може още доста да се поработи  Embarassed Дано не обидя някой  Peace
Искам да ви кажа, че одавна не съм изпитвала някаква гордост  от това, че съм българка, но вашите произведения ме изпълват с патриотични чувства - БРАВО момичета - ПОЗДРАВЯВАМ ВИ!!!   bouquet

# 73
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Разгледах току що, има интересни неща.
Имам молба, до човека направил рекламата за детски шампоан,нека да ми изпрати на мейл момиченцата от картинката, пък аз ще гласувам за него, обещавам  hahaha

А, без корупция, моля!!! Naughty
А и аз искам момиченцата, особено ако са четки!

# 74
  • София
  • Мнения: 4 031
Това не е корупция, аз ще си гласувам за който си искам.Беше шега, ама ти не разбра

Общи условия

Активация на акаунт