Новите съпруги/приятелки на бившите...

  • 7 261
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 515
И аз мислех така"кръвта вода не става ",но повярвай ми не е така.Ние имаме мом4е и моми4енце ,но от приятелката си има момиче.Най-нагло ми заяви че не обича мойте деца а за това би направил всичко.Разбирам го-влюбен е човека.Но не идва не ги вижда,не си вдига дори телефона когато званят децата.Не го притесняваме ,не искаме нищо от него.Можеше поне да ги обича,но иначе на всякаде разправя колко много ги обича и как аз не му ги давам.Сина ми и дъщеря ми колкото ои да са малки имат ясна позиция по въпроса за другото дете.Те казват че не им е сестра и че неискат да я видят.Не ги възпитавам така ,но те са категорични в това!!!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
Стига де,Морганче! Няма да бъде отсвирена ,кръвта вода не става Naughty
А каквото и да говорят мъжете за наследници,така се разтапят пред малките госпожици.
То сигурно ли е вече,че отрочето бъдещо ще е мъжко??
Сигурно е, че е мъжко! Вече родата е разтопена, че е продължено името, няма спор за това! А иначе всеки мъж иска син, да му продължи името..или поне в нашите географски ширини това е нормално явление! И понеже знам позицията на дядото и БНД (колкото и да ми се прави, че не е така )- така, че политиката ми е ясна...Ще го преживеем и това, както и всичко до сега! А за кръвта, че не ставала вода - ее, чувала съм ги тея приказки, ама делата са по-важни....Като цъфне синчето на бял свят, всичко останало ще е забравено....Девойката няма да го отсвири, напротив ще опитва да го задържи....

# 17
  • Мнения: 589
Сега схващам колко съм недосетлива-ами последната причина да ме мрази новата изглежда е,че е "изкарала" момиче,пък аз съм му родила и дъщеря, и син... Laughing
 А също така,че тя никога няма да бъде СЪПРУГА,така,както си му е редът...Може и да и е все едно за подписа,но все пак и е обидно,че поне не са и предложили...

# 18
  • Мнения: 1 732
Стига де,Морганче! Няма да бъде отсвирена ,кръвта вода не става Naughty

Това изобщо, ама изобщо не е вярно!  Sad

# 19
  • Мнения: 451
може би сте прави Cry изхождам от своя гледна точка,то и аз не съм застрахована от нищо.
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 20
  • Мнения: 423
Тази, която аз познавам и от която има малко момиченце, го слуша и го гледа право в очите като куче....
Малко късно видях темата, но искам да взема отношение по нея. Аз съм втората и немога да разбера защо имате такова негативно мнение към вторите жени на мъжети ви. Бих имала такова само и единствено ако втората съсипе бракът ви, но ако сте се раздлелили доста преди появата на втората не виждам защо таите тая злоба.  Мъжът ми има дъщеря от първия си брак, с която се разбираме чудесно, а ние двамата имаме също момиченце, което всички много обичаме. А още повече ми се стрева никак неайчинско да казваш, че свекървата обича едното, а към другото подхожда с пренебрежение, в крайна сметка всички деца са дар божий. И това изказване мога да го определя единствено с простотия. Никога не съм усещала мъжът ми да прави разлика между двете си дъщери - обича ги еднакво и това е правилното според мен това би направил един истински баща какъвто е той. Така, че моето мнение е, че малко прекалявате с изказванията си към ВТОРИТЕ, все пак не се ли замисляте, че с думите си олеквате?

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 20:54 от Stun

# 21
Тази, която аз познавам и от която има малко момиченце, го слуша и го гледа право в очите като куче...
Малко късно видях темата, но искам да взема отношение по нея. Аз съм втората и немога да разбера защо имате такова негативно мнение към вторите жени на мъжети ви...

 Е ти си от добрите втори жени, аз съм от онези лошите, приемам детето му, държа се добре с него,  уж нямам проблеми, но вътрешно ме изгаря мисълта дали бащата не обича повече първото си дете отколкото второто- и двете са момичета  с разлика 5г и много си приличат визуално-личи си че са сестри! Незнам, не мога да го преодолея това нещо! Дори мисля, да се разведа поради тази причина, въпреки че нямам проблем с мъжа!Тежи ми, като я виждам- колко прилича на моята дъщеря!Много егоистично е от моя страна, но не мога да се справя с този проблем това са вече 4год

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 20:56 от Stun

# 22
  • Мнения: 246
Тази, която аз познавам и от която има малко момиченце, го слуша и го гледа право в очите като куче...
Малко късно видях темата, но искам да взема отношение по нея. Аз съм втората и немога да разбера защо имате такова негативно мнение към вторите жени на мъжети ви.

Видях че си се закачила към моето изказване, макар постинга ти да е адресиран не само до мен, затова ще си позволя да ти отговоря. Ще задам само няколко въпроса? Къде в постинга ми видя, цитирам: " негативно мнение " и " злоба " към женицата? Дори накрая най-човешки и съчувствам. Що се отнася до свекървата, ходи и кажи на нея кое е майчинско и кое не майчинско, ок? Да не съм аз виновна че ги чувства така нещата? Бог дава, но в кошара не вкарва, са казали хората ( иначе казано като за тебе - кой както си постеле ). Много се радвам че мъжа ти обича еднакво и двете ти деца, но просто в моя случай не е така - моя бивш умира за момченцето ми, и когато е с него, нищо друго няма значение. Момиченцето им е сладко, но за него е ..... момиченце, ако ме разбираш правилно. И тук нямам вина че е такъв човек. Това което съм написала като постинг е изключително и само моя случай.  В тази тема всеки разказва за себе си, а ти нещо много ги глобализираш нещата, какво те жегна толкова, комплекс ли ти е нещо?  smile3502

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 20:56 от Stun

# 23
  • Мнения: 246
Цитат
Е ти си от добрите втори жени, аз съм от онези лошите, приемам детето му, държа се добре с него,  уж нямам проблеми, но вътрешно ме изгаря мисълта дали бащата не обича повече първото си дете отколкото второто- и двете са момичета  с разлика 5г и много си приличат визуално-личи си че са сестри! Незнам, не мога да го преодолея това нещо! Дори мисля, да се разведа поради тази причина, въпреки че нямам проблем с мъжа!Тежи ми, като я виждам- колко прилича на моята дъщеря!Много егоистично е от моя страна, но не мога да се справя с този проблем това са вече 4год

 Това ще да е една от най-абсурдните причини за развод.... smile3505

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 20:54 от Stun

# 24
  • Мнения: 515
Няма първи ,няма втори....има излъгани!!!!еДИН ЧОВЕК КОЙТО СИ ИЗОСТАВЯ ДЕЦАТА  И ПРАВИ ДРУГИ НА НЯКОЯ МОЖЕ ЛИ ДА БЪДЕ ПОЛОЖИТЕЛЕН ЧОВЕК!!!!НЕ МИ РАЗПРАВЯИТЕ ,чЕ СЕ ГРИЖИ ЗА ПЪРВИТЕ СИ ДЕЦА,ТОЙ АКО Е ИСКАЛ ДА СЕ ГРИЖИ НЯМАшЕ ДА ИМ ПРИчИНИ ТОЛКОВА БОЛКА,САМО ЗАщОТО СЕ Е ВЛЮБИЛ.аз съм първа и признавам си ,че неискам моите деца да се виждат нито с втората ,нито с детето и.(ако те поискат обаче,няма да ги спра)ненавиждам тази жена ,която разби семеиството ми ,заедно с нея неискам да виждам и него newsm11

# 25
  • София
  • Мнения: 4 493
Много се радвам че мъжа ти обича еднакво и двете ти деца, но просто в моя случай не е така - моя бивш умира за момченцето ми, и когато е с него, нищо друго няма значение. Момиченцето им е сладко, но за него е ..... момиченце, ако ме разбираш правилно. И тук нямам вина че е такъв човек. Това което съм написала като постинг е изключително и само моя случай.  В тази тема всеки разказва за себе си, а ти нещо много ги глобализираш нещата, какво те жегна толкова, комплекс ли ти е нещо?  smile3502
Колко е голямо - това не обичано второ момиченце - не си ли се замисляла че това ще е до време  Thinking
Не искам да ти казвам кога един човек обича - ти сама ще се сетиш

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 20:57 от Stun

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
Няма първи ,няма втори....има излъгани!!!!еДИН ЧОВЕК КОЙТО СИ ИЗОСТАВЯ ДЕЦАТА  И ПРАВИ ДРУГИ НА НЯКОЯ МОЖЕ ЛИ ДА БЪДЕ ПОЛОЖИТЕЛЕН ЧОВЕК!!!!НЕ МИ РАЗПРАВЯИТЕ ,чЕ СЕ ГРИЖИ ЗА ПЪРВИТЕ СИ ДЕЦА,ТОЙ АКО Е ИСКАЛ ДА СЕ ГРИЖИ НЯМАшЕ ДА ИМ ПРИчИНИ ТОЛКОВА БОЛКА,САМО ЗАщОТО СЕ Е ВЛЮБИЛ.аз съм първа и признавам си ,че неискам моите деца да се виждат нито с втората ,нито с детето и.(ако те поискат обаче,няма да ги спра)ненавиждам тази жена ,която разби семеиството ми ,заедно с нея неискам да виждам и него newsm11
pro77 Hug Hug Hug
Ще ви мине - и на теб и на децата - но трябва време.
Моята се кълнеше, че щом баща й ще има бебе от "съквартирантката си" тя дори няма да говори с него по тел. и какво .................. мина време и забрави.
Знаеш че всяко зло е за добро - просто изчакаи да доиде доброто  Wink Sunglasses

# 27
  • Мнения: 423
...И тук нямам вина че е такъв човек. Това което съм написала като постинг е изключително и само моя случай.  В тази тема всеки разказва за себе си, а ти нещо много ги глобализираш нещата, какво те жегна толкова, комплекс ли ти е нещо?  smile3502
Нямам никакъв комплекс можеш да бъдеш сигурна за това! И това хората което казват, го разбирам идеално без да ми го "превеждаш". А трябва да ти кажа, че немога да те разбера какво означава това - "когато е с момченцето ни забравя всичко, а когато е с момиченцето то е само момиченце????!!!!! Много просто ми звучи, човек и 100 деца да има би трябвало да е еднаъкъв в чувствата си и към 100-те, ако е човек разбирасе- А при теб положението явно е малко по-различно. По-точно при бившият ти съпруг!!!!!

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 20:58 от Stun

# 28
  • Мнения: 423
И пак искам да кажа, че не говоря за жените, които разбиват семейства, а за тези, които се появяват в живота независимо дали мъж или жена, след развода и то дори доста години след това. Не виждам нищо лошо в това, човек да си тръси щастието и да намери човек, с който да се чувства спокоен и щастлив, независимо от това, че е имал брак и деца преди това. Трябва винаги да се грижиш за децата ти, които си създал, но не и за бившата ти жена. И го казвам от позицията, че не съм застрашена и аз да стана бивша!!!!!!!!Но така разсъждавам аз и това смятам за правилно поведение, поведение на един интелигентен човек. И никога ако се случи така, че се разделя с мъжа ми, не бих настройвала детето ми към новата му приятелка или жена. Аз го обичам истински, колкото и банално да звучи, така че, стига той да е щастлив аз ще съм доволна!!!!

# 29
  • Мнения: 1 425
...И го казвам от позицията, че не съм застрашена и аз да стана бивша!!!!!!!!...
Гаранция никога няма!!!!!!!!  Wink
С другите ти мисли съм съгласен.

Общи условия

Активация на акаунт