Столче за кола до 25 или 36 кг.

  • 4 307
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
И на другите им се махат облегалките  Peace

# 16
  • Мнения: 128
Благодаря ви за съветите. Аз се спрях на този модел защото няма да го ползвам често. За сега нямаме коля и столче ми трябва само ако пътуваме някъде с приятели, баби и дядовци и детето. За това исках и столче с по голям диапазон, но още веднъж ще видя какво има на пазара на по поносима цена. newsm78

# 17
  • Мнения: 1 640
На Чиполино и Бертони са под 100лв.Има френски Реми-по 100лв. са.
Кангару са по около 145 лв.,говоря за столче за 2+ г.дете,т.е.от 9 до 36кг.
В он-лайн магазините има много марки и видове!
 Нашето ни го подариха -купено е от Кауфланд за 79лв.,от 9 до 36 кг е,на Чиполино,модел FELICE.

# 18
  • София
  • Мнения: 100
Ние сме с Chicco Key 2-3 (18-36 кг), около 190 лв. е, което е много добра цена за такъв вид столче. Монтира се с коланите на колата, но по принцип всички столчета от тази група се монтират така, изключение правят по-скъпите модели, които са за повече групи, но мисля че и техните колани се махат след 18 кг. Не съм сигурна обаче къде го има в момента.

 Peace Peace Peace  има го в магазина на ЧИКО до автогарата. много съм доволна!

# 19
  • Мнения: 255
да Джордани имат модел който е до 36 кг и после става само на седалка има си колани за детето и не е  с коланите на колата но модела за съжаление не мога сега да кажа, но мога днес да проверя вмагазина който е до нас и струва някъде към 186 лв

# 20
  • Мнения: 784
Какво се има предвид под "5-точков колан"?
Филмчето е потресаващо .........

# 21
  • Мнения: 2 891
да Джордани имат модел който е до 36 кг и после става само на седалка има си колани за детето и не е  с коланите на колата но модела за съжаление не мога сега да кажа, но мога днес да проверя вмагазина който е до нас и струва някъде към 186 лв

Eто го!

Какво се има предвид под "5-точков колан"?
Филмчето е потресаващо .........

5 точков е коланът, който минава през двете рамена и се закопчава м/у краката. Както на линка горе.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 122
5- точковия колан е през двете рамене, през кръста и между краката - т.е. тръгва от 5 точки...
ако е самопрез рамената и между краката ще е по-точно 3-точков колан...но май такива няма...или кошниците може би са с такива.....

# 23
  • Мнения: 784
А знаете ли дали в България се продава Britax Regent - във филмчето беше препоръчано като единственото столче с 5-точков колан за по-големи деца.
http://209.85.129.104/search?q=cache:2M8QzHbN69IJ:www.britaxusa. … mp;cd=2&gl=bg

# 24
  • Мнения: 2 891
А знаете ли дали в България се продава Britax Regent - във филмчето беше препоръчано като единственото столче с 5-точков колан за по-големи деца.
http://209.85.129.104/search?q=cache:2M8QzHbN69IJ:www.britaxusa. … mp;cd=2&gl=bg

Бритакс се продават, но на много пари. Ако намериш как да го вкараш от чужбина е по-добре.

# 25
  • Мнения: 784
Toва е моделът, който струва 169лв. (коланите се премахват и в последствие става на буустър)


Този модел лесно ли са закрепя към седалката на колата?
А знаете ли къде е произведен?

# 26
  • Мнения: 2 891
Уж Италия, така пише. Монтирам го сама. Лесно е!

# 27
  • Мнения: 784
Ами навихте ме! Вече поръчах Джорданито по нета (от адреса, който  jj okocha е дала), без да съм го виждала на живо - нещо непривично за мен! Само да не ми хареса - мислете му! Wink

# 28
  • Мнения: 2 891
Подлагам ръчички за бой  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 154
А, някой, който има Giordani-то да знае дали има поне полулегнало положение, защото бебчо все заспива в колата.Много ми харесва столчето, ама не ми се ще да мъча детето.

Общи условия

Активация на акаунт