Страхотна диета за страхотни тела !!!!!!!

  • 15 820
  • 305
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 224
Лелеее, хубавици....
Ама немам думи, значи....пу, пу, какви сте ми хубави (смелчагите Ani_4ka & StaM, дето пуснаха снимки  Heart Eyes)
Аз не смея  Blush
Scorpi, душо, аз тая Диета 2 нещо много я подмотавам - първата по-стриктно я спазвах...Имам чувството, че ще почна да връщам кила вместо да ги свалям  Sad
А бирата и аз трудно я спирам, ама като се наложи...консумирам без свян. Еее, ми то резил, хората вечер фиркат, пък аз на зелен чай, ми не става...Освен ако не откажа поканата за събиране, респ. гости  ooooh!


# 241
  • Мнения: 3 782
Е, сега трябва да обработвам и теб Saga. И без това сме малко тук, които пишем,поне да се подкрепяме ... Аз на цифри не вярвам много много, не е ли да го видя...
Давай снимка за отчета. Peace

# 242
  • София
  • Мнения: 2 958
....А бирата и аз трудно я спирам, ама като се наложи...консумирам без свян. Еее, ми то резил, хората вечер фиркат, пък аз на зелен чай, ми не става...Освен ако не откажа поканата за събиране, респ. гости  ooooh!

Ами и аз така, не мога вечер  на чай, пък. newsm78
Позволявам си бяло вино с лед. Развалям го малко с тоя лед , ама лятото е.


Благодаря ти, ама съм далеч от това ,което трябва ...Ти защо не смееш? Нямаш ли някоя мъничка снимка? После да се сравним , като станем фиданки. Wink

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 16:24 от StaM

# 243
  • Мнения: 224
Здравейте, Хубавици!

Тя, седмицата няма да е прохладна, но ви пожелавам да е режимна  Laughing

...Ти защо не смееш? Нямаш ли някоя мъничка снимка? После да се сравним , като станем фиданки. Wink


StaM, имам много малки снимки, ама аз съм тоооолкова голяма, че ги изпълвам всичките, срааам  Embarassed
Много ме е срам и снимка няма да дам...Простете ми, че няма да участвам....иначе идеята е добра.
Казвайте какво ще хапвате днес - при мен е Ден Четвърти (щото лунувах, ама безрезултатно) от Диета 2. Домати и "лъже-катък" гарнирано с чай - това ще е за днес.

# 244
  • Мнения: 1 130
Привет и от мен! Както писах и в Дневничето от днес съм пак на ден 1 от Страхотната диета №1 - не преминах на _№2 поради разбираеми бирени,  пържено-картофени  и сладоледени причини  цяла седмица  Crazy Crazy Mr. Green   От днес пак здраво - жегите помагат за неяденето, но не и за непиенето на бира  и покрай нея ....  ooooh! да видим - за сега съм стрикнта, докога ли ....  newsm78 За отчета - в 10 ч. кисело мляко с 2 сини сливи, обяд - кисело мляко с 2 курнишончета; около литър и половина вода до сега,  след обяд мисля диня и за довечера - таратор. Не се предвиждат никакви срещи, гости и т.н. - ха дано Crazy

# 245
  • Мнения: 3 782
Здравейте момичета, сладурки. Аз много сгафих през почивните дни. Т.е. вчера вечерта не можах да се сдържа и ядох пържолка. Е беше само една. Май наистина Scorpi, не можем да се откажем от биричката. Аз вече незнам какво да правя с тези диетки. Верно почвам спазвам ги и накрая тотално са обърквам. Ето днес ядох само салатка от домати със сирене, в 12.00 часа. Пия много вода, ама след малко ще си купя едно млекце и ще се опитам до края на вечерта да издържа така.

# 246
  • Мнения: 224
Ехооо, какви ги вършите в тая ДЖега?
Мен ме налягат едни мрааачни мисли...като се замисля скоро ще направя юбилейче - един месец от началото на диетуването, а резултатите не са много окуражяващи. Само 2 кг минус  Sad
Миии, лошо - аз очаквах по килце на седмица...пък то.
Ей на, чета момичетата в "Лунната тема" споделят свалени и задържани килца - аз ги свалям (течности явно), ама не ги задържам, въпреки ограничения режим?!
Уффф, ми като нямам време за спорт - нито в къщи, нито след работа. Някой ще каже - нямаш желание, ама не е верно. Аз съм бивш спортист и обичам...еххх, младост!
Туй то - изревах се. Отивам да гълтам водааа.
Дано вие сте по-весело настроени днес...  Hug  .....уфф, как съм увесила днес носа, ужас съм  ooooh!

# 247
  • Мнения: 3 782
E, Сага недей унива така. Всичко е въпрос на организъм.Пробвай да си засилиш метаболизма. То и при мен стана почти месец от тази диета и съм -2,3 кг. Като ги и задържам, което е най-важно.
Горе главата, сигурна съм, че ще успееш.
Ти колко кг искаш да свалиш?

# 248
  • Мнения: 224
Ти колко кг искаш да свалиш?
Аничка, ако успея да стигна 55 кг ще е ОК, но сега целя поне 60-те кг.
Ааа, няма да се отказваме - аз само днес така...Благодаря ти за подкрепата  Heart Eyes
Аз даже и бирата отказах в тия жеги - пия чай с лед...сраааам  Embarassed

# 249
  • Мнения: 224
Привет...къде се изгубихте?
Как сте в този щастлив ден - най-после горките хора се прибраха, нашите от Либия   bouquet
Много съм ДОВОЛЕН... и приятно изненадан  Heart Eyes
Хайде, пишете, мили - дайте да се преброим, колко останахме?
Аз днес съм на домат и млечни (пак).
Държа твърдо 61 кг - ни нагоре, ни надолу. Ама не се отказвам.
 newsm78 Галатейчето изчезна някъде...Другото, дето се чудя е дали някой ще направи нова темичка или още е рано  Thinking

# 250
  • Мнения: 1 130
и аз слушам по новините за медиците, че съм на работа и нямам тв, но се надявам да видя довечера по новините - наистина велик ден за всички ни!
относно диетата - днес съм на зеленчуци + белтъчини и доста вода, както винаги  Laughing
за нова темичка едва ли ще се пуска ние още тази не сме изписали, нали знаеш че една стандартна тема е около 25 стр, а галатейчето сигурно пак отпраши нейде командировчица  Laughing Laughing

# 251
  • Мнения: 224
.... нали знаеш че една стандартна тема е около 25 стр...
Scorpi, благодаря ти, мила - ми не го знаех това  Rolling Eyes, нъл съм новак  Embarassed
Хубав ден!

# 252
  • Мнения: 621
уф тези дни съм тука, ама уча френски и се карам с мъжо  fight - вУбще много зает го раздавам Mr. Green а и тез жегииии морят ми се пръстчетата  atwork. Аз от вчера пак съм на диета 1. От първата съм - 2,5 кг. дано и от повторението да смъкна поне толкова Вчера изкарах на айрян и диня, ама в 10,30 се наплюсках с 2 филийки черен хлаб с малко лютеница и една краставица. Кантара ми май се е развалил щото с мъжо от три дни едни и същи кила ни показва и двамата, а и съм същите кила и с ютия в ръка Thinking Мдам днес трябва да съм на плод и бетък ама опатках вече 3 айряна, така че май киселото мляко ще ми е белтъка, сутринта закусих с диня, въобще пак почнах вариации по диетата, което не е на добре smile3506
за сега крепя свалените кила, ще се пробвам с лунуването тази седмица, пък да видим, вече ми се спортува нещо по сериозно от тичане и пешеходене, ама ще чакам отпуската си от 6 август, за да тръгна на плуване и фитнес и до тогава трябва да съм стигнала 63-64.

Saga   не се отчайвай слънце по добре 2 сигурни килограма отколкото после още 4 отгоре, ще стане няма да се плашиш, ще си ходим тука за ръчичка докато стигнем мечтаните килца Hug Много ме кефи твоят израз "незнам кога ще стана мечтаните килограми, но важното е че знам как"

Scorpi душко забрави прегрешенията и давай да действаме пак заедно  Hug Ако ти се ядат картофи, прави ги на картофена салата, а и в заведенията в раздела за гарнитури винаги имат варени картофи, с които може да замениш пържените, а в белтъчния ден можеш да си поръчваш чушки със сирене или сирене пане и да махнеш панировката, а може и сирене по шопски със салатка и така, всичко може стига малко да огледаш менюто. А бира и аз пия - то няма начин в тия жеги и в тва кръчмарско време Mr. Green Гледам обаче да не повече от 300 мл - страшна гледка съм докато цяла вечер смуча вече почти топлата бира Mr. Green

ani_4ka абе аз мисля че докато се мъчим да сме на диети, ядем доста по-дисциплинирано и здравословно и ако си запазим този стремеж бавно, но славно ще си стигнем килата, които искаме, така че в крайна сметка си мисля, че усилията ни не са на вятъра и ще дадат във времето своя положителен резултат

StaM ама верно вечер много върви студено бяло винцееее и особенно под формата на сангрия Party

И аз ще се включа в снимковия матрИал Mr. Green Дано се сетя утре да взема апарата в работа, да мъ снима колегата и ще се турна на показ и азе newsm08

Цунки и пак ще пиша  bouquet

# 253
  • Мнения: 1 130
Положението много жегаво бре мацки  Shocked умрех си на работа без климатик  Crazy Crazy Crazy Вчера си виках ха дано поне ми се стопят великите мастни запаси, ама засега май само мозъкът ми става на суроватка  Joy Joy Joy
галатейчето ще я караме пак заедно аз не съм се отказала, ама  нещо от цикълат дето ми мина се позациклих на едни и същи килца че +1 отгоре стана и сега него боря ама тръгна работата - днес сутринта беше -0.500 тъй че утре трябва вече да съм тип-топ с лентичката Mr. Green биричката и аз повече от малка не изпивам - ма като се постопли я давам на мъжо да я доизпие и си поръчвам заедно с другите нова  Whistling Whistling Whistling тъй че точно не знам колко пийвам ... ама ориентировъчно 1 малка и то не всяка вечер - ей на снощи суша ....  Laughing ма пък хапнах малко сладолед  Crazy такива ми ти работи
Sagi, Sagi  ако знаеш как ти завиждам на килцатаааа - искрено се надявам до нова година да съм колкото теб в момента  Praynig не че не ми се ще и по-рано да стане работата ама съм реалист  Tired
ani_4ka как си мила, не си се обаждала днес ?

# 254
  • София
  • Мнения: 2 958
Ехоо , здравейтеее 55

Не се отчайвайте ,моля!  action032
Искам да ви кажа, понеже имам опит с разделното хранене, че има период на застой, който трябва да се преодолее. В никакъв случай не се поддавайте на провокацията на кантарите!
 newsm10

Аз също искам малко по-бърз резултат , но без  newsm39 jump running тази работа не става ....

Аз в неделя бях на белтъчини + зеленчук. Наруших си диетата обаче с една супичка .Това ми е прегрешението от началото до сега.
   newsm56

Продължавам напред  първата диета и вярвам ,че ще се получи! Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт