Страхотна диета за страхотни тела !!!!!!!

  • 15 790
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 552
мама Гери, ние сме до гребната.А вие къде живеете?
Е, далеч сте. Ние сме до стадион Ботев.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте, момичета!Вчера я посгафих диетата. Поканиха ни на заведение, по-точно ни измъкнаха и там хапнах 1 пилешкахапка,3 резенчета пържен картоф и няколко хапки ориз. днес я спазвам както трябва- кисело мляко и кайсия.Пепитка, резултат мисля има, но както съм писалаще се тегля след диета 1.

# 77
  • Мнения: 358
Вев, няма страшно, не си сгафила кой знае колко. Миналата година и аз я пазих, докато кърмех и не съм имала проблеми с кърмата. Хубавото е, че докато кърмиш, отслабваш по- бързо. За кърмещи Байкова препоръчва повече айрян и въобще по повечко от плодовете и зеленчуцете. А също и в оригинала при силен глад са разрешени обикн. солети или филийка Бонус с лютеница. Взимай и витамини Peace

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Mили момичета! Вчера тотално развалих диетата!Няма да ви описвам какво ядох, но бяха разни неща по много.Седа съм решила да я продължадо където бях стигнала.Светлилли, благодаря за информацията! Ти да не би да си я спазвала тази диета, докато кърмиш. Ако да кажи как ти се отрази-имаше ли ефект?Днес съм на кисело мляко и диня! Успен ма всички и много минуси прес тази седмица!!!!

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 512
само 1 малко въпросче.Тъй като доближавам диета2- драмажите за сурово или приготвено месо са ? да ви се похваля в петък си купих и кухненско кантарче в тази връзка зс6 лв

# 80
  • Мнения: 13
Здравейте упорити,отслабващи момичета! За пръв път ви пиша ,но отдавна следя темите за отслабвате. Искам да споделя скромния си опит от тази диета. На 11 ден от 1 диета на Байкова сме аз и свекърва ми.До днес моите кг. са - 2, а свекървами направо се топи пред мен. Тази сутрин кантара и отсече  - 9кг.   само за този период.Супер е нали!!!!
Сега се чудя като е преключа тази диета,коя да подхващам! Дали да не повторя пак първата диета на Байкова?! Трябва да смъкна поне още 7кг. Но как? - това е въпроса.
Успех на всички диетуващи момичета!

# 81
  • Мнения: 224
Сега се чудя като е преключа тази диета,коя да подхващам! Дали да не повторя пак първата диета на Байкова?! Трябва да смъкна поне още 7кг. Но как? - това е въпроса.

Здравейте, страхотни Дами!

Даниела, не трябва ли да продължиш с Диета 2 ? Нека и други кажат...аз мисля да карам по график, както е посочено на първа страница от темата. И аз като теб само следях без да пиша, но по мое мнение, дружко си е да споделяш он-лайн  Simple Smile...някак си е по-стимулиращо. Добре дошла, Даниела  Hug

На мен ми е трети ден от Диета 1, защото събота и неделя "лунувах" - равносметката е -2 кг. Вероятно и пълнолунието си е оказало влияние.
Във всеки случай, днес започнах с хапването в 10,00 часа - кис.мляко и нектарини. С три лъжици се нахраних, явно стомахът се е свил. Дай Боже, щото съм много ящно жУвотно.
Момичета, благодаря ви за присъствието и подкрепата....

# 82
  • Мнения: 13
Ами да мисля,че най правилно е да продължа с втората диета, но имайки предвид колко смъкнах с първата то какво остава с втората. Но така или иначе като съм я почнала ще я карам както трябва,пък ще видим какъв ще е резултата.
Хубавото е,че поне си създадох някакъв хранителен режим.Преди това по цял ден не се храних ,а вечер.......охоо ела и виж. Главата ми постояно беше в хладилника. Сега ми липсва само сладкото ама няма да му се давам.

# 83
  • Мнения: 3 782
Да се включа и аз към отбора на отслабващите. Прочетох диетата и вече съм решила, даже съм я почнала от днес. Покрай имените дни такова ядене падна,че си казах край... - "Започвам". Засега се чувствам добре карам на кисело мляко и ябълка,че тук при нас няма много плодове. Четох час от предишните теми,но не можаш да ги изчета целите.Мога да пия вода нали? Че аз много вода пия и другото,което е разрешено ли е да ям солети,че не мога без тях. Вечер мога ли да пия по един студен чай?
Аз всъщност искам да сваля 2-3-4 кг. Висока съм 151, тежа към 48 кг. /кантара ни май не е много верен/От три години стоя на тези килограми,обаче сега като се гледам имам коремче и паласки отстрани.
Но съм решена да успея. Също и тренирам. 

# 84
  • Мнения: 3 425
Даниела, опитай и с диета 2...пък ако не сваляш направи почивка и пак с диета1!!!
Има вероятност таз диета да не е най-добрата за теб(т.е. да не сваляш)...така че слушай тялото си и преценявай!

Аз също ще се върна на диета1...сега правя почивка(нещо се помотквам),защото при що годе стриктно изпълнение на диета2 свалих 1-2килца...та затова  Crazy

Скоро ще се върна в редиците....само да се наканя да си купя кис.мляко,че ми е малко далечко  Peace

Пп Ани4ка, за солетите не съм сигурна....но студен чай защо не и водата е разрешена ...аз пиех по 2 кафета с мляко на денWinkЧудесно е,че е в комбинация със спорт...успехSimple Smile

# 85
  • Мнения: 621
Здравейте мили момичета  Hug Тъй да се отчета за бързо, че днес нямам време - пия айрян и три кафета с малко захар, изядох и три прасковки, за довечера кисело мляко и още и някой и друга праскова - много съм режимна Mr. Green

# 86
  • Мнения: 358
И аз съм режимна- на кафенца, кисело мляко, салатка и пъпеш. Даже много ми идва цялото това ядене hahahaДа, кърмех първия път, доста свалих - около4-5 килца само от първа диета. За това допринесе и кърменето, защото от него много огладнявах, т.е. харчех калории. Сега спортувам 3-4 пъти седмично, много интензивно, ще се види накрая резултата. Днес ми е трети ден, след лунуване- -1 кг. До после!

# 87
  • Мнения: 224
Как сте днес, момичета?
Аз отчитам Ден Четвърти със задържани -2 кг  Grinning
Чак не смея да го напиша...
Днес включвам въглехидрати - черен ориз. Сварих 1 ч.ч ориз с 1 с.л зехтин, малко домашен доматен сок и магданоз. Това ще е за обед и вечеря плюс домат.
През останалите часове хапвам праскови и чайче. Това е менюто ми за днес.
Лошото е, че довечера сме на гости...ще има да ме подпитват що не пия. Ама аз знам как да ги изработя - този път никакви компромиси и никакво ядене. Ще си напълня чинията и ще я гледам  Rolling Eyes
Ехооо, къде сте? Пишете как се справяте, моля! 

# 88
  • Мнения: 1 130
Идвам да се срамувам в ъгъла  Embarassed Embarassed Embarassed - омацах диетката тотално - рожден ден на мъжо + детски рожден ден на приятелче на щерката  Rolling Eyes За наказание днес съм пак на ден 1!!!! Много съм стриктна и целта е до 18-ти - 20-ти да съм 65 килца. Като го написах и ми стана още по отговорно от моята безотговорност  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Хайде мацки - успех ви пожелавам - диетата не е чак толкоз трудна - това видях - ама и аз не знам какво ми стана че тъй се прецаках  newsm78  Laughing

# 89
  • Мнения: 3 782
Да се включа и аз. Вчера ми беше първият ден и беше много труден! Вечерта понеже си лягам късно след 11.00 часа си позволих да изям една купичка таратор. Не смятам,че е толкова грешно Embarassed днес съм на втория ден и съм решена да изкарам тази диета, пък нататък ще видим.
Още веднъж да питам за солетите, позволени ли са?

Общи условия

Активация на акаунт