" Ало, аз съм любовницата на вашия мъж! "

  • 7 293
  • 161
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 306
На мушкатото ли викате зокум и какви са му свойствата, че ми стана интересно?

# 76
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Е те ти зокум.
Входният булевард на гр. Гевгелия, Македония е разделен от алея със зокуми. Пък после, македонките били люти...При това изобилие...

# 77
  • Мнения: 2 891
А, ама то разпространено цвете е било  Mr. Green И хубаво  Laughing

# 78
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
На мушкатото ли викате зокум и какви са му свойствата, че ми стана интересно?
Изумяли са от дълго майчинство. Мушкатото се муши по детските дупета при запек (но не е препоръчително). Зокумът (олеандър) е друго, ама как' Сийка да каже как се потребява при нужда.

# 79
  • Мнения: 1 113
Цели седем Simple Smile Има ли някаква библейска символика в бройката на случайните и евентуални лъзгания Laughing

Няма, Кас, бройката е само за сигурност  Mr. Green
...
На Бу и Де Ваня цветята са различни, моля разберете се кое е зокум.

# 80
  • Мнения: 25 853
Нищо не казвам без бой!  Crossing Arms
Стари семейни тайни току-тъй не се издават.  Naughty

# 81
  • Мнения: 1 072
Аз днес само за изневярите чета. Да ви се похваля писах в ДиС.  bowuu Там големи житейски капацитети имало.

Честно да ви кажа ич не ми пука, в колко часа и колко любовници ще ми звъннат. Аз си познавам човека, гола жена неонодена няма да остави, щото си е джентлимен. За туй съм го зела. Па накрая се иде у мене да се гушка. Котенцето ми то, мамино..........................

# 82
  • Мнения: 25 853
На Бу и Де Ваня цветята са различни, моля разберете се кое е зокум.


И двете са зокум (олеандър). Едното е проЗД, а другият - кичест.

# 83
  • Мнения: 5 468
Абе вие слънчасахте ли? Пуснали сте тема за любовници и 2 страници обсъждате някакъв зокум #Cussing out.
Я всеки да казва за любовницата.

# 84
  • Мнения: 14 507
Абе вие слънчасахте ли? Пуснали сте тема за любовници и 2 страници обсъждате някакъв зокум #Cussing out.
Я всеки да казва за любовницата.

по-добре за любовника Mr. Green

# 85
  • Мнения: 4 778
Щото зокума е предназначен за отверстия, съответно неговото или нейното Laughing

# 86
  • Мнения: 1 113
Щото зокума е предназначен за отверстия, съответно неговото или нейното Laughing
Ама отровен ли е? Щото аз кефа им няма да правя ...

# 87
  • Мнения: 1 072
Щото зокума е предназначен за отверстия, съответно неговото или нейното Laughing
Ама отровен ли е? Щото аз кефа им няма да правя ...

Доста сте жестоки за цветарки.  Mr. Green Party

# 88
  • Мнения: 4 778
Аааа, брутална си  Laughing Отровен или не главата на костенурката отдавна ще се е подала от бъз  Twisted Evil

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 602
Отровен, не, ами...

Обаче не съм сигурна колко е ефективен...щото едно куче в съседния двор редовно си гризкаше, пък нищо му нямаше на хайванчето...

Общи условия

Активация на акаунт