Да споделя нещо искам и да ви попитам.

  • 2 038
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Явно аз съм в грешна посока на мислене. Купувай български народе спрейове за 5 лева и ритай наред: така се решават социални ( детето ) и подобни проблеми ( отношението).

# 16
  • Мнения: 5 539
Колко е голямо това дете?
Утре като дойде, пробвай да го заговориш и со кротце, со благо го изтикай към вратата, дай му стотинки и го прати да си купи една баничка.

Това ми хрумна на първо четене, но в реална ситуация бих импровизирала и с други варианти Peace

# 17
  • Мнения: 1 629
Върджи, кака, споко! Питай лапето как се казва, абе запознай се. Черпи го една вафла. Може да се окаже приятна компания, а ако ти досажда или пречи на работата, просто му обясни. Ти си възрастната, то е детето, можеш да се оправиш и сама.

 Grinning С Лилита сме писали заедно.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ъхъ, да го почерпи, да му даде стотинки - и ще е чест ежедневен гост при Вергилийка.  Confused

Може пък тя точно това иска? Някой да й виси на главата с втренчен поглед? Едва ли... Щом пита тук, значи не й е приятна подобна компания, а и това е офис, не е кафене - момичето е на работа.

На мен така ако някой ми пречи - ще бъда категорична.  Stop

# 19
  • Мнения: 5 539

 Grinning С Лилита сме писали заедно.
Grinning

Киса, какво значи да бъдеш категорична?

# 20
  • Sf
  • Мнения: 808
Шефът ти е прав. Безцеремонен, не си попплюва, затова е и шеф.

Дай му 20-50 стотинки и спокойно му кажи, че искаш да му покажеш нещо навън. На циглето.

И сапун недей, не ставал хубав. А и какво би измила с такъв сапун?  Mr. Green

А, да , кажи на шефа си да сложи камера пред вратата, да виждаш кога и кой идва Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 952
Никакви пари не му давай, защото още дълго няма да се оттървеш от него.
Ще става все по-нагло, и по-нагло.
Може да не е хуманно и да е анти социално- европейска проява, ама го изгони и му се накарай, та да не дойде повече.

# 22
  • Мнения: 5 577
Благодаря на всички писали, днес съм по-спокойна - събрах телефоните на момчетата от двете съседни фирми  Blush и ги предупредих - ако се обадя ще идват при мен веднага да помагат. С радост поеха ангажимента. 

 Flutter Идеята за спрея и камерата все пак не е лоша, не винаги ще са на разположение те. Ако остана на тая работа ще повдигна и тоз въпрос, но едва ли ще се наложи.

# 23
  • Мнения: 1 629
Ах, Вергилийоу! Как подмолно взе телефона на онзи момък, а? А? Затова ли беше цялото вайкане?!

# 24
  • Мнения: 5 577
Не бре Боже, аз на оня момък го имах отдавна  Flutter, ама сега имам и на колегите му.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Цигането може да ти играе театро. Не му давай пари.
Другия път го наритай - ако не знаеш как, питай шефа си.

# 26
  • Мнения: 819
 Joy Разсмяхте ме, честно  Laughing
Сега сериозно - аз съм в почти същото положение, даже преди няколко дена пуснах тема, че един мъж така влезе да ми иска пари, че майка му починала /уж/, а бил от провинцията и нямал пари за билет...доста се уплаших, че и аз съм сама в офиса. На шефа не съм му и казала- той изрично ме е предупредил да се заключвам.Обаче какъв е смисълът - ако някой почука, аз нали пак ще отворя ?Идват разни инкасаторки, разни писма носят...така или иначе отварям, а някак ми е смешно да питам кой е, все едно съм си у нас...

Но това за телефоните е идея  Flutter , хич не са лоши колегите по офис... Joy

# 27
  • Мнения: 84
Изненадай го! Поговори с него като с нормален човек/дете! Предполагам че отдавна не му се е случвало! А и то душа носи...

като ми се лепне някое по улиците го питам как се казва, на колко години е и т.н. То така започва да се радва че му говоря човешки, а не го псувам, че забравя да проси! Последното с което си говорех се казваше Деси (а аз си мислех че е момче), поръча ми да си пазя детето чистичко, за да прилича на ангелче, каза на бебето "чао, Боянчо", а на мен "да си жива и здрава, како". И тъй като гледам не ми е паднала позлатата, от това че съм говорила с него.

# 28
# 29
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Изненадай го! Поговори с него като с нормален човек/дете! Предполагам че отдавна не му се е случвало! А и то душа носи...

Hug

Общи условия

Активация на акаунт