Когато се притеснявате?

  • 2 749
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Хапя си бузите  Crazy

# 16
  • Мнения: 793
Треперят ми ръцете   Twisted Evil Хората си мислят, че ще припадна  Embarassed Много гадно, но пък от друга страна, по изпити беше кеф  Whistling

# 17
  • Мнения: 8 999
Изпотяват ми се дланите. И от това още повече се притеснявам - ами ако се наложи да се ръкувам?

# 18
Когато съм притеснена нямам апетит.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Много гадно, но пък от друга страна, по изпити беше кеф  Whistling

Това ми напомни как на един много важен и тежък изпит, за който не бях добре подготвена, ми потече кръв от носа от притеснение и напрежение. Бях и бременна, доцентката много се притесни и ме пусна навън да се освежа. Освежих си паметта от учебника в кенефа  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 521
Изчервявам се като девственица. Не е истина просто- като домат ставам .  Embarassed

И аз така. Голяма е гадост...също и като се разсмея по-силно или каквато и да е друга емоция веднага качвам боята ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 386
Става ми лошо. Задушавам се..

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Чувам си гласа сякаш идва от петите ми

# 23
  • Мнения: 1 798
Прозявам се.

# 24
  • Мнения: 1 282
На мен пък ми бие сърцето като полудяло и започва да ми се гади, така ми се надига....ужас направо.

# 25
  • Мнения: 1 564
Дърпам си кожичките около ноктите....
И аз съм така. Tired

# 26
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не се притеснявам - научих се много добре да се контролирам.

# 27
  • Мнения: 3 818
Преди косата ми страдаше- слагам я зад ушите, махам я оттам- непрекъснато, докато се притеснявам.
Сега, ако имам в ръцете си химикал примерно- го разглобявам и сглобявам Crazy Голям ужас е.
Изчервяването иначе ми е втора природа- става за секунди, при най-малкия повод, а като ми кажат "изчерви се" и вече ставам лилава ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 819
А преди много години като ученичка си забивах ноктите в ръката, като стисна в юмрук, до кръв съм стигала, ужас. Или си стисках зъбите, ама сега вече останах само на кожичките и хапането (както писах на 1 страница). Embarassed

# 29
  • Мнения: 599
Изчервявам се,сърцето ми ще изхвръкне и ми треперят ръцете. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт