Килограмчета при бременност

  • 2 950
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
С първата бременност- 14-15, с втората- 12. Аз лично качвах най- много през 5-7-ми месец.НЕ съм се ограничавала, просто в последния месец не ми се ядеше много. Сега съм +4 Confused

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
как така +4,от както си родила си напълняла това ли искаш да кажеш newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 689
Аз качих през бременността общо 18 кг, като 5-и и 6-и месец най-много - по около 5 кг (на месец). Останалите килограми се разпределят долу-горе равномерно през останалите месеци. Но при всеки е много индивидуално.

# 18
  • Мнения: 1 986
  Аз качих 14 кг.,всеки месец по 1,а в 8-ми и 9-ти месец качих по 3.5 кг.Вече съм на килограмите отпреди да забременея Peace

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Аз,качих 30 кг Crazy. В началото на бременността качих по-вечето килограми!Още имам да свалям!

# 20
  • Мнения: 17 407
как така +4,от както си родила си напълняла това ли искаш да кажеш newsm78 newsm78


Мнее, свалила съм 8, имам още 4. Верно, че съм го написала объркано.

# 21
  • Мнения: 221
Аз качих 30 кг Embarassed С раждането свалих 15, а останалите 8 през първите две седмици след раждането. PeaceС другите 7 още се боря  ooooh!
Най-много напълнях през 7-8 месец на бремеността Whistling

# 22
  • Мнения: 195
Качила съм 14 килограма при ръст 1.73.
Повечето килца качих първите 3 месеца, изпитвах непреодолим глад и не се ограничавах!
Следващите 4-5 месеца качвах равномерно. От 8 месец до сега обаче пак започнаха да се трупат килцата много бързо! Confused

# 23
  • Мнения: 676
Аз качих 6кг. като до 6м. бях качила 0.5кг. ,а най - много качих осмия месец - 3кг.

# 24
  • Мнения: 5 362
Качих,да.
В началото още и в края-в 9-я месец.
Общо 30 кг.И въпреки това се чувствах добре Peace
Не ми се е налагало да пазя диета през бременността.
След като родих се възстанових напълно след около година.

# 25
  • Мнения: 161
Аз качих 6 като до 3 месец не бях качила нито един, най много качих наведнъж 2 кг в седмия месец.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 252
Аз със първата си бременност качих 26 кг,но до 6-я месец след раждането си върнах нормалните колограми.А сега,поне до момента съм с 11 кг отгоре.

# 27
  • Мнения: 2 068
Здравейте момичета аз съм бременна в краят на 6-и месец и лекарят ми наложи диета защото вече сам качила 13кг Embarassed
Искам да ви попитам качихте ли вие доста килограми и в коя част на бременноста?Доста се депресирах и сега спазвам диета,хапвам салати,пилешко и риба....дори избявам безалкохолни....мисля да продължа до края за да не кача още излишни килограми....
Аз до момента съм качила 12 кг. но на мен не ми кара лекарката /в 27 г.с./
Качих повечето в 4 м Опитвам се да се ограничавам  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз качих и с двете дъщери по 20 кг. и то в последните 2 месеца от бременностите  най-вече.
С първата от 45 кг. станах на 65 кг. После успях да върна до 48 кг.
С втората щерка качих от 48 кг. до 68 кг. и успях да върна до 51 кг. Та равносметката ми от двете е + 6 кг.  Embarassed ooooh!

Не съм се ограничавала по време на бременностите, хапвах си всичко  Peace Peace

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 15:19 от Дудинка

# 29
Аз качих 12кг. и то 5 от тях в 8-мия месец.Значи има си един лаф-"когато си бременна яж за двама,но не яж колкото двама."Аз през цялата бременност почти не ядях и се бях претиснила за бебо,но гинеколога ми каза че от каквото има нужда детето то си го набавя от мен(от моите запаси)и че като не ям мога да навредя само на себе си,но не и на него.И ето го моя юнак се роди 3100кг./50см.И сега расте,ама расте вече е 83см.с десет повече от нормата.И тежи 12 кг.Забелязала съм че повечето мами които натдават много килограми имат по-малки бебета от по-слабите.Затова гледай да не пълнееш много-това ще са ти само твои килца и после трудно се свалят.
ПП:Не че те съветвам да гладуваш като мен,аз просто съм си злояда и през бременността ме отвращаваше всякаква храна,но наистина хапвай по по малко. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт