Отговори
# 270
  • Мнения: 27 524
Блонди,тогава се раzкаряй от темата ни.

Боже, каква злоба и злост. Съжалявам ви. С радост се разкарвам, то и за какво ли да стои човек. Жлъч, злоба и простия бол навсякъде. Съжалявам да я намеря и тук  Simple Smile

# 271
  • Мнения: 1 636


Нито Лиска, нито темата са особено интересни, за да ги наблюдаваме.
Блонди,аz не ходя някъде,където не ми харесва zа да кажа накрая "много сте скучни".Но явно не са всички така.Теб не те поzнавам,но иzраzът пасва с горенаписаното.
Или както хората каzват "каквото повикало,такова се обадило".Чао

# 272
  • Мнения: 3 521
е как за какво да  седи човек е вивита, е Лиска, е мистик Mr. Green...и аз се чудя на някои, които ходят да натискат оня бутон "Покажи последните публикации на този потребител" ама това си е мой проблем. Форумът е свободно пространство всеки чете и пише където и както му е угодно, също така и всеки може да го репликира, както му дойда на уста, душа и сърце.

# 273
  • Мнения: 3 521
Кои, мама му стара, са 4мата скрити?
Лиска, Чика са ъндеркавър...ама кои са другите сеирджии newsm78 Rolling Eyes

# 274
  • Варна
  • Мнения: 153
ОФФФ!
Блонди,тогава се раzкаряй от темата ни.Никой не те е поканил,а и Сърфи не е каzала,че сме под наблÜдение,zаЩотото сме много интересни...
МуаХахаха! Чико къртиш нерви!! Laughing  Laughing
Аз тъкмо исках да се посмея относно "Истинските и Важни подфоруми".
Някой беше казал по друг повод "щом аз съм тук, има и други нормални като мен навярно в този сайт" . Важни форуми няма, сори за разкритието! Има важни и ценни хора във форумите. Ние Лиска си я ценим и си я четем...
Ииии простете бедните ми познания по география, но Белгия не беше ли някъде извън Германия. Абе, я прочети цитата по-горе още един път.  Mr. Green
Край на ОФФФА!

Алетето Мая го пие като за световно. И на прах също.Нямам идея къде го има в БГ.

Лиске, аз си ходя на доктор,не само Шехи да обичам, всичките ги любя и ги посещавам редовно. Laughing Но съм мнооого отговорна при приема на лекарства.  Rolling Eyes
Гинекологът ми предписа антибиотик. Не свърши много голяма работа и днес се разбрахме да продължавам на чайчета с диуретичен ефект, който ми препоръча. Естествено се разбрахме да пия много вода!
Прочетох си опътването на чайчето. Има мечо грозде! Питах го. Не пречело!
Толкова по мечото грозде
Проблемът е обаче другаде. Шевовете, от раждането са изпъкнали, изхвъкнали, или както там се казва  и ме болят . И нямало оправия. Освен, че пикая по 50 пъти на ден, вече не мога да си седна на дупето.
И най-лошото. Сеееекс не мога да правя. Crossing Arms
Ами, така ще е.  Wink

Деси какви са тези подувания на краката. Ти в коя седмица си?
Дианжели, а ти как успяваш да се добереш до компа?
Айде лек ден желая!
А,успявам,защото големия бандитос е в Бг и пу,пу ,ама ми се падна този път кротко бебе.
Така не съм си отспивала и олежавала не помня от кога.
На бременлийките пожелавам такива бебета Hug

# 275
  • Мнения: 1 817
Лисо, на мен преди време ми се обадиха от АОК и ми честитиха, че България вече е в ЕУ. Предполагали, че често си ходя и искат да ме информират, че мога да ползвам застраховката си и там. За целта обаче ми трябва Ойрокард на АОК. Безплатна е. Пратиха ми я след 3 дни, тъй като изявих желание. Обади се на твойта застрахователна компания и си поискай ойрокард, и ги питай какво поемат. Според АОК, ако имаш нужда, може дори кур да ти платят  Laughing !

# 276
  • Мнения: 1 636
Сърфи,даже са 5  Laughing А аz не бях преди малко,аz отварям страниzата д апрочета и после zатварям,че съм и на други места иz нета.
И ти не дораzбра,Лиска не е от интересните  hahaha zа някои
Дианджели,и Томи като бебе бе6е много кротък,абе ангелче направо.  Hug

# 277
  • Мнения: 1 817
Сърфи, аз също съм скрита! Казвам си без бой  Wink !

# 278
  • Мнения: 3 521
Е хубаво събрахме до 3...Мистик, ти ли си шпионин тоже Laughing
Днес Вечка и Серика ми се губят, що така?

# 279
  • Мнения: 1 636
А от повече време и Татяна.  Thinking

# 280
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Лиска, в Бг като си ходя си карам с моя лекар който ползвах и преди - на частно - обаждам му се и след 20мин е при мен. Аз тук още не мога да им свикна на чакането по 2часа за преглед. Ако си в Сф - пиши ми на лични ще ти дам координати на моя лекар, който е изключителен професионалист. Той лекува по тукашните методи - без антибиотици, изчаква винаги, много е в час.

Риен, аз съм в 32 седмица - на мен заколението ми наближава Tired Tired, подуват се вече от тежестта и от жегата.

Аз да ви кажа някой път съм гост някой съм скрит newsm78 newsm78 и не знам от какво зависи, но така - всеки път различно.

  bouquet

# 281
  • Мнения: 3 423
Това с ойнокарт е ясно, и нашите карти са такива.
Но в БГ едва ли лекарските кабинети са снабдени
с апарати за четене на чиповете. Та май ставало с
формуляри. Това ми казаха моите лекари. Утре ще
питам и в касата. Деси, прати ми, моля те, координатите.
Пък дано не се налага да се обаждам.

Къде е Мамунидис, днес мълчува, дали пък не мърсува...

# 282
  • Мнения: 1 636
Деzита,мился,че zависи дали си се логвала или не.

# 283
  • Мнения: 11 315
Аааааааааааау! Как не ви е срам! Naughty
Пак го обърнахте на сеир тук.
Вие германки ли сте или лукови глави?
Аре, моля, който не чете между редовете, а само в прав ред - няма какво да търси тук! Crossing Arms
Сърфи, нидей рива за мен!
Аз бърша пот от мокро чело на един младеж с тежка температура и главоболие, разтребвам последствията от разрушенията след торнадото, наречено "Рожден ден с 6 приятелки", затуй липсвах.
Просто си представете комбинацията от един лигав болен 4 г младеж и 7 вихрещи се 7годишни пикли, да не забравяме и 9 седмичния заек, който беше потърпевш на жаждата за милувки на същите тези пикли и търсеше утеха в моята пазва Joy Joy Joy
Сега ми предстои родителска среща и съм готова да крещя УУУУУУУУУУУУУУУУУРРАааааааааааааа!

# 284
  • Мнения: 3 521
На нас тази година ни дадоха бележки от лекарският кабинет в БГ-плашащ си кеш като чатно лице, изпращаш ги в касата тук и ти превеждат след няколко седмици паричките. Peace

Сърфи, нидей рива за мен!

А хубаво сега мога да ходя спокойно да храня детето Laughing. Дай снимки на заека, не го дръж в неизвестност. Naughty
И от партито да видим калпазанката...изобщо несериозна работа си, Вечке.

Общи условия

Активация на акаунт