GARNIER 100% color

  • 9 474
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Ditta, просто мисля, че не могат да се сравняват бои за коса, едната за 4 лв., другата за 15лв. Crazy Crazy

За да е толкова голяма разликата определено има нещо,което прави по-скъпата по-добра.Говоря не за професионални от фризьорските салони, а за тези които се предлагат в търговската мрежа Peace

 За 15 лв  с такъв боклук се боядисах- още ме е яд, а само суперлативи бях чела. Боядисвала съм се с бои за 4-5 лв и съм била много по- доволна Peace

# 16
  • Мнения: 5 475
Ползвам на Гарниер - Нутрис Крем - 6.50-7.00 лв. Косата от нея е много мека, покрива белите коси на 100% и не се измива бързо.

и аз съм доволна много от нея. Peace

# 17
  • Мнения: 4 736
Пада много бързо, въпреки че бях взела един цвят който беше много тъмно кафяв. Не ти я препоръчвам Naughty

# 18
  • Мнения: 3 314
На мен много барзо ми падна и затова не ми харесва

# 19
  • Мнения: 326
Valeto, аз имах предвид точно Лореал.Ползвам Ексиленс вече години и косата ми е страхотна.Може и ген да е, незнам.Но за мен това е най-добрата боя, от тези които се предлагат по магазините
Вела не съм ползвала
Абсолютно съм съгласна. И аз ползвах същата доста време. Пробвай ако искаш и тази - Гарниер Нутрис Крем, някак си косата седи естествена и с тази боя. Мека и жива най-вече. Така е при мен поне, но нищо не пречи да се опита веднъж. Мирише много хубаво също  Simple Smile А бе с две думи много съм доволна.  newsm10

# 20
  • Мнения: 1 234
Ползвала съм червената веднъж.Като се изрусявах станах жълта вместо руса и така се ядосах,че се намацах с тая боя,понеже се мотаеше из нас-продаваха я на промоция с шампоан.Просто някакъв кошмар стана-не червено,а керемидено,което след 2-ти измиване стана розово ooooh! Ужас апсолютен  #Crazy Sick

Общи условия

Активация на акаунт