За хубави и здрави нокти

  • 25 932
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Абе аз ли съм нещо сбъркана, сумати и време пих МЕРЦ и без ефект.   #2gunfire Close

Как си го пила? Пият се всеки ден по 2 таблетки, сутрин и вечер. След месец се прави почивка и после пак и така поне 6 месеца.

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе аз ли съм нещо сбъркана, сумати и време пих МЕРЦ и без ефект.   #2gunfire Close

Как си го пила? Пият се всеки ден по 2 таблетки, сутрин и вечер. След месец се прави почивка и после пак и така поне 6 месеца.

Абе то беше отдавна и много месеци го пих. По 2 пъти на ден с почивки пих.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък не смея да си купя витамини за ноктите, защото знам, че същите подпомагат и косата, а моята е  Shocked Ако стане само една идея по-гъста и буйна, ще трябва да нося турникет на врата си #Crazy Явно всичките ми витаминки отиват в нея и затова ноктите ми са такава скръб Sad

# 18
  • Мнения: 1 817
Записвам се да следя темата! Peace

# 19
  • Мнения: 14 490
аз също скоро се присетих за мазането на ноктите с йод и около две седмици ги мазах всяка вечер и то обилно Grinning ефектът го забелязвам сега - на нокътя на единия ми пръст имаше вдлъбнатини от около година, така си растеше самия нокът. вече почти са изчезнали Peace

# 20
  • Мнения: 118
От личен опит знам, че няма по-ефикасно средство за заздравяване на ноктите от йода. Преди да започна да се мажа с него ноктите ми бяха много чупливи. Не е вярно, че йода цапа-напротив секунди след намазването попива и не цапа въобще!!! Единственото неприятно е, че нокъта пожълтява, но както са писали като се лакира с по-тъмен лак не личи, а и натъркването с лимон помага. Аз процедирам така: сложила съм си йода в старо шишенце от лак, което обаче съм облепила с левкопласт, защото съдът в който се държи йода трябва да не пропуска светлината, защото от нея йода губи свойствата си. Мажа се с йод когато се сетя (мажа нокъта отгоре и отдолу), по принцип гледам да е когато няма да излизам, и преди да се къпя например или пера, за да може малко да избледнее от водата, след това се лакирвам. Не ползвам тъмни лакове, поради което малко е по-трудно за го прикрия, но като се мине през водата пада и после даже и светъл лак върши работа!!! По мои наблюдения най-добре е да се маже най-много 2 пъти седмично, но ако тепърва почва мазането-може и всеки ден, но после да се разреди честотата на мазане. Вярно е, че не трябва да се прекалява, защото сякаш става нещо като пренасищане. Naughty Според мен ефекта се появява след възобновяването на ноктите.
Разбира се всичко е индивидуално, на някои не помага явно, но не пречи да се пробва Simple Smile!

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 12:59 от t_lady

# 21
  • Мнения: 14 490
вярно е че попива за секунди. аз се мажех вечер и до сутринта нямаше нищо.

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
О, това е чудесна идея за моите чупливи и меки нокти!
Благодаря, ще пробвам непременно!!!

# 23
  • Мнения: 4 770
  Искам да похваля маслото за нокти на Икаров.  newsm10  Страхотно е. Мажа се от скоро, но ноктите ми вече са пораснали наполовината от цялата плочка, а аз имам доста дълга. Препоръчвам!!!  smile3501

# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
  Искам да похваля маслото за нокти на Икаров.  newsm10  Страхотно е. Мажа се от скоро, но ноктите ми вече са пораснали наполовината от цялата плочка, а аз имам доста дълга. Препоръчвам!!!  smile3501

А заздравяват ли се от него? За растенето няма проблем като луди растат.

# 25
  • Мнения: 1 207
Когато се роди  малкия ноктите ми станаха ужас.Но покрай него нямах време за нищо докато свикнем един към друг.Както всяко бебенце и аз мажех моето с бебебшко олио(моето беше на Мустела) с бадемово масло.От всекидневното мазане се оказа че олиото влияе страхотно на ноктите ми.Станаха здрави и лъскави.От скоро не го мажа заради жегите,ноктите ми се отврат.

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530
От скоро не го мажа заради жегите,ноктите ми се отврат.

Аз затова мажа с тоалетно мляко малкия и му е голям кеф бързо попива кожата не се изсушава и не му е мазно. От както махнах олиото нямам проблем с мазането до тогава рев и не дава да го мажа.

# 27
  • Мнения: 4 770
  Искам да похваля маслото за нокти на Икаров.  newsm10  Страхотно е. Мажа се от скоро, но ноктите ми вече са пораснали наполовината от цялата плочка, а аз имам доста дълга. Препоръчвам!!!  smile3501

А заздравяват ли се от него? За растенето няма проблем като луди растат.
Ами моите по-принцип са много меки, но сега малко са се втвърдили, не мога да ги позная... нито един не се е счупил поне; за цял месец не съм ползвала нокторезачка а преди само ги орязвах и дооформях... newsm03
 Ахам, и наистина растат като луди - да!  newsm44

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
  Искам да похваля маслото за нокти на Икаров.  newsm10  Страхотно е. Мажа се от скоро, но ноктите ми вече са пораснали наполовината от цялата плочка, а аз имам доста дълга. Препоръчвам!!!  smile3501

А заздравяват ли се от него? За растенето няма проблем като луди растат.
Ами моите по-принцип са много меки, но сега малко са се втвърдили, не мога да ги позная... нито един не се е счупил поне; за цял месец не съм ползвала нокторезачка а преди само ги орязвах и дооформях... newsm03
 Ахам, и наистина растат като луди - да!  newsm44

Ще опитам и аз.   Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 563
за заздравяване на ноктите аз съм много доволна от активния заздравител на Perfect. Препоръчвала съм го и на приятелки и те също са останали много доволни Simple Smile пък и не е никак скъп  Wink

Общи условия

Активация на акаунт