Дифузер за сешоар

  • 7 221
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Май не продават отделно. Имам един сешоар, който си има към него. Да не ви обезкуражавам, но не върши същата работа, като във фризьолските салони. Ако ще се правите с дифузер в домащни условия, по-добре мачкайте косата с яна. Гаранатирам, че ефекта е същия  Peace

# 16
  • Мнения: 1 941
Пяна+дифузер става супер. За влиянието върху самия косъм няма да коментирам, казват, че не било хубаво! Иначе как се ползва дифузера - косата се намачква хубаво с пяна, взима се един кичур, /по-големичък/ който се смачква на топка и се поставя върху дифузера. Стои няколко секунди, след което се повтаря с останалата част на косата. Лично аз след като извърша цялата манипулация с дифузера, слагам обикновената приставка и издухвам с нея за още по -голям обем, а и да доизсуша... На фризор нямам представа какво правят с дифузер, аз като ходя обикновенно се изправям...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
Когато имаш възможност, моля те, погледни в този магазин дали се продават дифузери и на кой номер на "Княз Борис І" се намира. Благодаря ти!

Ок, ще проверя тези дни и ще ти пиша ЛС

# 18
  • Мнения: 303
За да стане косата както трябва, първо се намокря цялата, след това се поставя т.н. "активатор за коса", а не пяна и косата с главата се обръща надолу. След това се взема кичур по кичур коса и се слага на дифузера.
Накрая те напръскват с лак за коса, но аз отказвам вече, защото косата много се изтощава, но пък с лак за коса ме държи 3 дена.
Относно това, което слагат на косата-питах фризьора и той каза, че е активатор за коса и едновременно с това предпазва косата от изгаряне.Може да се ползва и с маша, преса, за да не се изтощава косъма от топлината.
Не се продава в магазините, а само от дистрибутор.днес ще си купя от него, но по принцип фризьорите не се съгласяват да продават това нещо, защото после нали се сещате- няма да ходите да се правите при тях.

Общи условия

Активация на акаунт