Как се справяте с жегите в домовете си?

  • 7 102
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
  Ако вземаш климатик - избери от по-скъпите модели, по-икономични са, а не някоя бракма за 500-600лв, която да ти харчи половината си цена на месец.  hahaha
Имам точно такива 3 броя бракми за тази цена, които работят нон-стоп + 4 броя компютри, един от които е сървър и никога не се изключва + доста електроуреди в къщи и сметката за тока ми е 70лв.

# 31
  • Мнения: 4 770
  Браво, кажи как го правиш тоя номер. Моята е 70 с 1 комп и малко уреди...  newsm78

# 32
  • Мнения: 5 362
Затварям навсякъде и пускам климатика.Няма друго спасение.

# 33
  • Мнения: 274
За друго спасение, освен климатика не се сещам. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1 546
С климатиците...иначе с тоя южен апартамент... sweating

# 35
  • Мнения: 133
С климатик. Иначе ще изпукаме от жега.

# 36
  • Мнения: 98
Направи си сам  hahaha

http://www.eng.uwaterloo.ca/~gmilburn/ac/geoff_ac.html
pironi pironi pironi
Днес открих сайта и не се въздържах Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 770
  Уаааау! Впечатляващо... Но това нещо няма ли да овлажни прекалено въздуха?  newsm78

# 38
  • Мнения: 98
  Уаааау! Впечатляващо... Но това нещо няма ли да овлажни прекалено въздуха?  newsm78

Знам ли ?! newsm78
На таз жега май е добре да има и влага.
Ето още един по-луксозен модел   hahaha http://www.eng.uwaterloo.ca/~gmilburn/ac/pete_ac.html

# 39
  • Мнения: 4 770
  Ахам... даже изобретателят ми е адаш...  Mr. Green    bouquet Ти би ли го пробвал/а?

# 40
  • Мнения: 98
Сетих се макар и късно, че няма нищо по-тягостно от влага и жега в едно. А за климатика "направи си сам" ще го пропусна Simple Smile) , но не защото няма да работи !

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Влага и жега е убийствена коминация. Потиш се като пор и дори да е  30 градуса имаш усещането, че е 50.

# 42
  • Мнения: 4 770
 Истина е, например сахарският климат се понася от бедуини и др, но там е страшна суша, за разлика от положението в екваториалните влажни дъждовни гори...  Rolling Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Как изглеждат тези мобилни климатици? Thinking

# 44
  • Мнения: 1 925
И ние сме под наем, даже не съм питала хазяйката, много е лесно да откажат, нали ние ще се варим. Та за мен това е решението - климатик.

Общи условия

Активация на акаунт