имам проблем

  • 7 670
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 768
 "Няма фригидни жени - само смотани мъже." Много гадно наистина. Изглежда не му се занимава да те възбужда особено и вероятно не го е грижа дали си готова и дали ти е хубаво. Поговорете, може да има резултат. Ако не, или се примиряваш и си търсиш самостоятелна възбуда, или си търсиш нов мъж.

# 16
  • Мнения: 1 425
...Вие какво мислите по-въпроса?
Намери си по-младичък  Twisted Evil
Сериозно, ако е на възраст И ако се притеснява за ерекцията си И ако не знае как да те предразположи - кофти комбинация. Sad
Горното предложение важи.

# 17
  • Мнения: 189
Сега ще обясня какво значи да му мине мерака на моя мъж, явно ние се въдбуждаме за различно време. Той вече е възбуден,а аз не се овлажнявам достатъчно. На него му се иска по-скоро да преминем към същинската част, разбирате ли. Явно времето на предварителната игра не е достатъчно, за да се възбудя.Това има предвид, че му минава мерака.Не съм много наясно с мъжката сексуалност и физиология, но мисля,че той се притеснява, да не загуби ерекцията си. Трябва да спомена, че е доста по-възрастен от мен.Вие какво мислите по-въпроса?
ами, че малко ме стряскаш с това изказване, защото щом е по-възрастен ( не пишеш колко е годишен ) би трябвало да е бил с доста жени и да знае как да прави любов, без да си губи ерекцията ( не визирам единични случаи, на всеки се случва). Освен това, при цялото ми уважение, щом това ти е първия мъж, той вече усилено работи в насоката да те остави с неприятни впечатления от секса.
Извинявам се ако съм крайна, не искам никой да обидя.

# 18
  • Мнения: 1 425
Шегата настрана. Секса е за двама (или повече Wink). УДОВОЛСТВИЕТО ТИ СЕ ПОЛАГА. Искай си го. Говори с него, че това което получаваш не ти стига. Не се притеснявай. Да те целува повече. Да те гали повече. Да те възбуди орално.
Друга идея - опитайте пози при които можеш ти да определяш темпото (ти отгоре) или пък да си "помагаш" сама с ръка за стигането до оргазъм (кучешката примерно). Или пък това: http://www.sexual-health-resource.org/sex_positions.htm#furniture (гррр любима поза)
Хмм въпроса е малко личен, но ти нали си стигала оргазъм по принцип (все някога) Simple Smile ?
Аз винаги смятам че си струва да поговориш с човека и да му кажеш какво искаш. Ако държи на теб - би трябвало да се постарае повече.
Ако и след разговора няма ефект ... Не знам на колко си години ама едно ще ти кажа - мъже много, няма нужда да се връзваш за първия. Огледай се наоколо.
Както си го описала - проблема е по-скоро в мъжа. Така че не си навивай на пръста че ти си дефектна в никакъв случай!

# 19
Не знам в кой е проблема, той казва, че с жените преди мен е е имал такива проблеми. Не знам дали си внушавам, ама имам чувството, че изобщо не знае къде да ме погали и как да подходи, така, че тяхната бройка едва ли е толкова голяма, след като никога не иска да ми я каже. Не знам кой е по-неопитния в този случай.

# 20
  • Мнения: 768
 Не е в теб проблемът. По-скоро това, което се обрисува е типичен профил на егоист и сухар в секса -по-възрастен, който търси девствено момиче, не си дава зор, за капак се опитва да ти внуши, че ти си смотаната, за да не вземеш да му изневериш...сигурно е ревнив, обсебващ и има и други проблеми....ти си знаеш.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 244
Противно на повечето мнения досега мисля, че е по-добре да започнеш анализа от себе си - случайно да се чувстваш притеснена при акт? От това как изглеждаш, до това как ще се справиш? Или от каквото и да е. А "сама" вървят ли нещата? Ако отговорът и на двете е "да",просто трябва да се научиш да се отпускаш... да се развихряш, ако щеш... А след това и освен това - проведи разговорите и напътствията, посочени вече.... Simple Smile

П.С. Ако проблемът ти е с отпускането понапий се веднъж, да видиш колко по-лесно ще стане Simple Smile После се опитвай да възпроизведеш емоциите и "свободата"... Simple Smile

# 22
Да, като съм сама става, но като съм с него не става.Аз ли съм фригидна или той не подхожда както трябва?

# 23
  • София
  • Мнения: 3 880
щом можеш сама не си фригидна  Wink
гаджето ми преди да се оженя беше такова...нещо не си пасвахме в леглото и имах оргазъм веднъж на високосна. сега с мъжа ми всичко си дойде на място Peace

# 24
  • Мнения: 631
Според мен първо трябва да пробваш сама какво ти харесва. После го кажи/покажи на мъжа си.

Това е точно така.......за жалост малко жени се "отпускат"  и го правят.

# 25
  • Мнения: 3 674
Най-вероятно всичко при теб си е съвсем ОК. Много пъти съм казвал - мъжете не четат мисли - когато ти харесва нещо казвай - "харесва ми така", казвай "погали ме тук сега тук, целуни ме тук", ако се притесняваш да казваш - хвани му ръката и насочвай Wink. Мъжете не четем мисли. Наистина ако мъжа ти има повечко опит и усет сам ще се усети, но понякога трябва малко помощ и насока от женска страна особено в началото на връзка (мъжете сме глупави - винаги съм го казвал Wink). Искай си повече галене, не се притеснявай да казваш какво ти харесва. Споделяй фантазии. Ще се получат нещата  Peace
Peace ...............

# 26
  • София
  • Мнения: 397
аз пък мисля че по принцип първите пъти не става,жената трябва малко да понатрупа опит,за да усети пълноценно удоволствието и най добре е да си поискаш орален секс,щом като сама ти се получава,значи оргазмът ти е клиторен,а и така ще се реши проблема с овлажняването. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт