на море в х-л Магнолия, Златни пясъци?

  • 10 104
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

ооооооо, ма той си е баш в Златните и е 2-3 линия. Не, благодаря  Stop

# 16
  • Varna
  • Мнения: 503
 ол-инклузив няма. Кое му е лошото на 2-3 линия. На тихо място е и не е далеко от плажа, поне не е по далеко  от Магнолия.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 880
ол-инклузив няма. Кое му е лошото на 2-3 линия. На тихо място е и не е далеко от плажа, поне не е по далеко  от Магнолия.


да ти кажа това, че няма ол-инклузив е проблем. вече и българина иска да му е уредено и приятно, където и да идеш в Турция това е задължително за всеки хотел...тук защо е такава рядкост все още не знам newsm78

# 18
  • Varna
  • Мнения: 503
 Не смятам да влизам в безсмислени спорове за ол-инклузива, просто донякъде не е  рентабилно за хотела. мисля че най удобния вариант е полупансион. И при нас така е заложено. Закуската ни е от 7-10,30 -вечерята е о 17,30до 20,30. почти никой не идва да обядва и затова е безсмислено да заложиш храна и тя да стои коло 5 часа без никой да дойде. В края накраищата не само храната струва и в това число влизат и заплатите на персонала който трябва да е увеличен.   Така че ние сме го решили по този начин и нямаме оплаквания.

# 19
  • Мнения: 21
Мислим и ние с моето семейство да почиваме в този комплекс.Благодаря за информацията,но последно кой хотел да изберем Магнолия едно или две? Могат ли да се ползват басейните и на двата хотела независимо в кой си? Ще бъдем с 2 деца: момченце на 8 години и момиченце на 1год. и половина.

# 20
  • Мнения: 21
Имам още един въпрос в кой хотел стаите са по-големи в М1 или М2. За малката ще разпъваме и кошара. Ще съм благодарна за мнението Ви.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 880
Не смятам да влизам в безсмислени спорове за ол-инклузива, просто донякъде не е  рентабилно за хотела. мисля че най удобния вариант е полупансион. И при нас така е заложено. Закуската ни е от 7-10,30 -вечерята е о 17,30до 20,30. почти никой не идва да обядва и затова е безсмислено да заложиш храна и тя да стои коло 5 часа без никой да дойде. В края накраищата не само храната струва и в това число влизат и заплатите на персонала който трябва да е увеличен.   Така че ние сме го решили по този начин и нямаме оплаквания.


аз също не искам да споря с теб, какво ще правите с бизнеса си, естествено решавате вие. когато нямахме дете и ние не търсехме хотели, които не вкл. обяд...но сега като семейство мислим различно, както и всичките ни семейни приятели с деца предпочитат да има ол инклузив.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Inochka, кой спори с теб?
Просто си казваме мнението. Понеже почиващите са в 80% семейства с деца, за тях е важно да има осигурена качествена, разнообразна и по всяко време храна.
Именно заради това избирам Магнолия. Любимият ми курорт е Дружба, а там сме фенове на Долфин, но инклузива на този хотел е по-беден, ако мога така да се изразя от този на Магнолията.
Да не забравяме и плажа (само за гости на хотела) и инклузива и там, който предлага Магнолия. Повярвай, много е важно. М.г. един циганин не видях да се помотва с кошница и нещо да предлага. Супер.

Така, че Иночка, рискове са нужни. За всеки бизнес, за всяко нещо.
И както аз съм останала супер доволна от Магнолия, мога да се похваля със значителен контингент хора, които съм насочила натам.  bowuu

Рекламата от доволни клиенти е най-добрата реклама.

tacy, може да се ползва всичко в комплекса. Препоръчвам М1, че е по-тих.

# 23
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
защо си мисля, че тези Магнолии не са на Златни пясъци, а доста преди Златните и се водят к.к. Чайка? newsm78
За мен са много далеч от плажа и с малко дете си е трудно.

# 24
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ходили сме в Магнолия 1 преди 5 години,когато хотела още не беще реновиран.Смея да твърдя,че беше и си остава едно от най-приятните места,на които сме били.Бяха много мили от персонала.Спомням си че една сутрин решихме да закусваме на терасата и веднага дойдоха постлаха покривки,пренесоха приборите и опънаха чадърите.Плажа не е под носа на хотела-слиза се по стълбички,ама не е и толкова далеч за малко 2 годишно дете,което вече ходи.Басейна работеше само за мъжа ми-нямаше други желаещи.А спокойствието преди 5 години беше невероятно.Сега ми е малко далечко от Ст.Загора да пътувам до там,но с удоволствие бех го посетила отново,ако не беше дългия път.Иначе ако сте с кола веднага след Слънчев ден има табела за Магнолиите-това е стария панорамен път за Златни пясъци и е много преди к.к.Чайка.Предполагам,че с all инклузива ще е още по-добре.А за семейство с малко дете/деца мисля,че ще е супер.Навремето на плажа имаше страхотен рибен ресторант-евтин,с прясна риба.Готвеха невероятно.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На сп. Писател са... Никой ли не си прави труда да чете?  Rolling Eyes

Дооооооооста далеко са от всякаква шумотевица и глъч.

Плажа е точно на 3-5мин. ако се влачиш. Ако си ходиш нормално е на 2мин.

# 26
  • Мнения: 21
Мерси, Шани!
Надявам се да прекараме добре.

# 27
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Вече цяла седмица откакто свърши почивката и все не ми остава време да напиша впечатления за хотелите!
Първо Благодаря ти Шани!
Паднахме се в хотел Магнолия 2 и не съжалявам. Бяхме настанени в стая тип семейна и без проблем спахме 4 души. Големият е на 13 а малката на 4 години. Леглата са достатъчно удобни, има климатик страхотна тераса с изглед към морето и достатъчно голям коридор с баня и тоалетна. За разлика от Албена тук стаите са просто невероятни! За почистването пак само похвали.Асансьорите си работят нон стоп, персонала е много любезен особенно като разбере че си българин. Аниматорите са на ниво.
Храната с много добро качество НО ако трябва да сравнявам с инклузива на Албена тук нещата са доста по подбрани и в по малко разновидности. Примерно закуската и  през седемте дни престой беше една и съща. Обядът и вечерята имаше разнообразие. Винаги имаше по два вида супи за обяд и вечеря и постни и местни ястия. Салатите и плодовете също са доста.
Извън часовете за хранене на басейна към хотела се предлагат само сладолед, алкохолни и безалкохолни напитки, кафе. Единствено в заведението на плажа има нещо за хапване в следобедните часове. Ето тук беше най голямото неудобство за нас. Никой не е виновен че моите диванета бяха гладни и след обяд и трябваше да слизаме до плажа. Там имаше и сладкиши и спагетки, картофки и риба,скара и салати, плодове.
Хотелът не ми се е сторил шумен заради аниматорите, изолацията на прозорците е добра. Басейнът в Магнолия 1 е с минерална вода и става само за възрастни докато в Магнолия 2 има и детски но са с обикновена вода.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма за какво да ми благодариш  mama_mima  Blush
Радвам се, че сте изкарали добре!  Grinning Това е важното.  Peace

Само 1-2 нещица ме учудиха...
При басейна на М1 нямаше ли ядене след 12ч.? Мисля, че до 14ч. там има почти същото, като на плажа...
И казваш - еднообразна закуска. Ми то закуската е:
- филия (препечена или пържена. Може и обикновена) или мекица или млечна (обикновена) баница;
- сирена, кашкавали, шунки и салами: 2-3 плата;
- слако (2вида), + теч. шоколад и мед;
- нарязани домати и краставици и още някакви салати.
Всякакви варени яйца, макарони, наденички и кренвирши.
Пържени яйца и наденици и вурстчета.
Всякакви дребни сладки, вкл. целувки, както и соленки.
Корнфлейкс, Нескуик и овесени ядки.
Чай, кафе (под всякакви форми).
Плодове и компот.
Сладолед.

Поправи ме, ако бъркам, но какво липсва?  Rolling Eyes
Или понеже всичко това е изложено всяка сутрин, ти се струва, че е еднакво...

# 29
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Бе не ни е било такъв проблем яденето но децата са си деца. Нямаше никакво ядене на басейните след приключването на обяда освен сладолед и безалкохолни. Не ни е било проблем да слезем до плажа като ревнат че са гладни към 16 ч. Рибата която предлагаха там беше невероятна.
А за закуската понеже на Албена имаше и палачинки, или принцески с кайма, яйце и сирене. тутманичета, разни питчици едни като кюфтета за хамбургери. Май много ми станаха претенциите Embarassed обаче малкото диване първите два дни не искаше да кусне нищо добре че имаше топени сирена та е яла по 6-8 такива.

Общи условия

Активация на акаунт