Режим на Пиер Дюкан - 13 част

  • 26 404
  • 553
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 058
Айде и аз да се запиша, че ако изчакам сигурно чак на втора страница ще се вредя.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
10 човека в ложата и всички само се записват  #Cussing out Ми пишете да има какво да четем де  Laughing

# 17
  • Мнения: 465
Днес съм на супичка и кис. мляко ,разбира се  Grinning ,довечера може би ще се полигавя с някоя пушена риба ,но ще видим  newsm78 !Успех !

# 18
  • Мнения: 465
ОООО, Вещи тази лентичка откога е, ААААА?

# 19
  • Мнения: 1 058
Маша страхотни мерки. Я започвай трета фаза да ги задържиш.
Аз днес се надявам да успея на протеини, че на смесен го карам  отдавна.

# 20
  • Мнения: 1 058
Някой ще се пробва ли да лунува. Аз отдавна не съм успявала.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Някой ще се пробва ли да лунува. Аз отдавна не съм успявала.

Лунувала съм преди години, когато излезе на мода. Никакъв ефект не получих, оттогава се отказах.

А днес от сутринта съм на режимни сладкотии - кафе с подсладител и сметана, кола лайт, сега ям мляко със степче  Embarassed Малко, защото мразя подсладено кисело мляко, но ми се хапваше нещо сладичко  Blush

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 13:58 от ЗлаВещица

# 22
  • Мнения: 911
Здравейте,

честита ни нова темичка!
   bouquet за Вещи!

Току-що се претеглих - пак показа 53 кг. Аз си мислех, че ще са по-малко, но пък се успокоявам, че съм в цикъл и се чувствам малко подута. Въпреки това мерките са по-малки. Купих си спортен панталон, доста тинейджърски, но ми стои добре и е номер М. Не мога да повярвам, аз от 5-6 години нося L в добрите времена и  XL когато изпадна в депресия. Сега ме обхвана еуфорията и мерих дънки от далечната 1997 г. и те ми станаха. Нямам думи... Мисля и другата седмица да откарам 3 дена на протеини и да премина в 3 фаза. Много ме е страх от нея. Дали ще съумея да запазя свалените килограми?! Само от мен зависи. Това е доста отговорно. Дано се справя.
zzz@2, браво за килограма. Продължавай все така.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ззз, браво за килцето!  smile3501Стискаме палци за днес да удържиш фронта.  Hands Thumbsup  А друго килце ще има и това е най-важното, а не денят в който ще е  Peace
Маша, мерките ти са супер! И поздрави за М-а!  newsm51
Гери, браво за килцата, много добро постижение!  smile3501 И както ти е казала Маги при всеки е различно, главното е да вярваме, а то си има защо.  goodscale
Добричка, см също са важно нещо, а и никъде на челото не са ни изписани килата, а сантиметрите се виждат.  newsm53 А една прасковка си е почти ненарушение  Party
Тиси, сега заоблачено ми се вижда, дано превали.  Wear Umbrella Пък ако вали много ще се изкефя, от 18 часа имаме концерт в двора на Етнографския музей  newsm48
Зен, и аз си правя супичката сега.  Че не съм я яла вече два дена.  eat  А лентичката си я сменям всеки път като сваля - сменям не само цифрите, а и външния и вид.  Всъщност аз всеки път като се претегля съм свалила - това е предимството на тегленето на 10 дена най-малко - никога няма разочарования във възходяща посока  smile3521

# 24
  • Burgas
  • Мнения: 14
masha24 щте успееш разбира се. Все пак вече знаеш начина. Важно е всичко да е умерено. Аз например миналия септември когато правих режима не задържах защтото ми се наложи да пия хормонални и затова си върнах килограмите иначе се храних на принципите на режима естествено с повече сладкиши Blush
Но пък не качих изведнаж ами постепенно за цялата зима.
Вещи аз пак много си правя такова подсладено мляко, мога цял ден само това да хапвам.
Дори си правя кремче от извара и кисело мляко с подсладител, какао, канела или само със степче и като си го охладя става страхотен крем. Но тази комбинация малко ме подува и гледам по рядко да я хапвам.

# 25
  • Burgas
  • Мнения: 14
Момичета важното е да не се отчайвате.Дори понякога да се чувствате подути, кантара да не ви обича дори и мерките да не спадат не се отказвайте в подходящия момент всичко си идва на мястото. Просто бъдете последователни в режима. Той организма няма къде да ходи щте трябва да се пренастрои.

# 26
  • Мнения: 49
 smile3514Момичетааааааааа.... незнам какво ми става, но днес съм ужасно гладнаАА!!!!!..Ужас направо...На обяд хапнах един омлет, после 100гр. кис.мляко с една лъжица трици, след час излапах 2 корнишона и на всичкото отгоре си сварих 4 яйчица/мънички бяха/, ...и ги изядох! smile3516...и сега...пак гладна....лошо!
и вода изпих към 3л.....тоя глад е щото очаквам месечните гости, ама направо ще издивея вече... smile3514..по-точно ще кукуригам..
айде стига съм хленчила...вземам се в ръце...ще продължа на водица, че да ми е мирна главицата...

# 27
  • Burgas
  • Мнения: 14
zdrasti33 не се притеснявай хапвай колкото си искаш дори да прекалиш днес голяма работа. Все пак не го правиш всеки ден. А пък и Дюкан разрешава да ядеш колкото и в каквито искаш комбинации от разрешените храни. А и помисли си че по този начин ште размърдаш организма. Днес повече ама другите дни като е нормално няма проблем.

# 28
  • София
  • Мнения: 807
Момичета важното е да не се отчайвате.Дори понякога да се чувствате подути, кантара да не ви обича дори и мерките да не спадат не се отказвайте в подходящия момент всичко си идва на мястото. Просто бъдете последователни в режима. Той организма няма къде да ходи щте трябва да се пренастрои.
При мен е точно така днес, навярно заради МЦ  Sad
Чакам с нетърпение утрешния ден!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 310
Snow4eva не се притеснявай, ето аз вчера бях 800гр. по тежка от МЦ ,но днес нещата са наред това са просто течности утре всичко ще е ОК Peace

Общи условия

Активация на акаунт