Малки дрехи на децата

  • 3 425
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Моята майка беше запазила моите дрехи.  LaughingТа имаше и за двете ми деца... Но стигнехме с нея до споразумение да ги раздадем всичките... Ако искаш можеш и ти да си ги запазиш за внуците.  Joy

# 16
  • Мнения: 263
Аз пазя "най-любимите" за второ (въпреки, че сега имаме момченце, а тайничко се надявам второто да е момиченце). Другите давам на сестра ми, която има една година по-малък малчуган.

# 17
  • Мнения: 447
Дарявам ги на дом

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Моята майка беше запазила моите дрехи.  LaughingТа имаше и за двете ми деца... Но стигнехме с нея до споразумение да ги раздадем всичките... Ако искаш можеш и ти да си ги запазиш за внуците.  Joy

Стига бе! Наистина ли всичките ти ги пазеше... Rolling Eyes Майка ми също пазеше 2-3, ама да ти кажа от онова време... бе стават за спомен май само. Виж пелени разни и одеалца са и идеални и от моето детство.

Аз пазех на дъщеря ми дрешките, но много малко време. После видях, че не се очертава да се навивам за второ дете. И почнах да давам дрешки на приятелки. Запазила съм си някои от сантимент и не очаквам Александра да ги облича на нейното дете  Wink На мен също много ми дават. И щото никога не е 100% сигурно нищо, ако някога имам второ дете все ще се намери кой да ми даде дрешки  Wink

# 19
  • Мнения: 1 273
Моята майка беше запазила моите дрехи.  LaughingТа имаше и за двете ми деца... Но стигнехме с нея до споразумение да ги раздадем всичките... Ако искаш можеш и ти да си ги запазиш за внуците.  Joy

Стига бе! Наистина ли всичките ти ги пазеше... Rolling Eyes Майка ми също пазеше 2-3, ама да ти кажа от онова време... бе стават за спомен май само. Виж пелени разни и одеалца са и идеални и от моето детство.

Моята майка също. И трябва да ви кажа, че такива ленени и памучни костюмчета има, като нови. Нищо че е одгледала три деца с тях. Имам и много бархетни пелени и тензухени, които сега ми вършат страхотна работа.

# 20
  • София
  • Мнения: 13 206
Имам и много бархетни пелени и тензухени, които сега ми вършат страхотна работа.

ооо, тензуха върши страхотна работа  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 537
По хубавите дрешки си ги пазя за второ детенце живот и здраве, а другите дрешки съм раздавала на мои познати.

# 22
  • Виена
  • Мнения: 725
От голямата ми дъщеря,повечето съм раздала,а които не съм съм ги хвърлила(тука има специални "кошчета" за дрехи които отиват за нуждаещи се деца),така,че не ми е жал.Сега от бебко съм ги запазила,защото скоро ще си имам племенник или племенничка  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 793
Запазила съм само най-хубавите дрешки. Всичко останало дарявам и раздавам на деца на приятели и роднини.

# 24
  • София
  • Мнения: 351
Запазила съм само комплекта от изписването,а каквото умалее на приятелки.Замислям се и за продавалника,защото има дрехи с по едно две обличания и вече малки(тесни).Аз съм взимала от един батко с 3г. по-голям,но вече не става,защото са еднакво дебели. Laughing

# 25
  • Мнения: 640
Вече трето бебе се облича с нашите дрешки.Радвам се да помогна на приятели с тях

# 26
  • Мнения: 872
Нищо не пазя, всичко раздавам на приятели.

# 27
  • Мнения: 32
Blagodatq vi momi4eta za otgovorite:)

# 28
  • Мнения: 1 165
Пазя ги-за близки приятелки,роднини или евентуално за мое второ детенце.

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Пазя за второ, а иначе дадох част от камизолките и най-малките дрешки на кумицата ми, която роди преди седмица.

Общи условия

Активация на акаунт