Отговори
# 15
  • Мнения: 1 416
От всичко млечно се пълнее.
Имат казеин-основна съставка при химията на културистите за покачване на маса Joy
Е ако ядеш по 1 мляко на ден -не.
Но колко години ,така ще изкараш  bouquet
ХЕ-ХЕ ако карам на кофичка мляко на ден 100 години ще изкарам и после с Лилито кафе ще си пием че няма да има други от каменната ера  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 16
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Здравейте!  smile3525
От понеделник съм с вас. Сега съм релакс 2-3 дена , че от диета на диета , та одеве ми призля нещо.  Dizzy Face Но имам резултат за 1месец - 16 кг.   newsm44  Успех!!!  Hug Ако не ме стегне капата и от утре може да започна, че ми трябват още поне 10 кг. да сваля.  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 416
Бабче жабче ти ме разби страхотен резултат и аз мисля от понеделник още сърбам зелето не остана утре и други ден и после сменям тактиката .Много се радвам на резултатите ти сменяи гардероба и хаиде на море  travel

# 18
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Бабче жабче ти ме разби страхотен резултат и аз мисля от понеделник още сърбам зелето не остана утре и други ден и после сменям тактиката .Много се радвам на резултатите ти сменяи гардероба и хаиде на море  travel

Аз преди време тъкмо поднових гардероба и се поболях и надебелях , та сега си ме чакат новички.  Crazy Вече си ги нося де , влизам във всичко и съм мнооого щастлива.  newsm68  Сега ще се съвзема малко и с нови сили.  Thinking
А за морето , не го долюбвам , аз ходя на Доспат , там си ми е присърце.  newsm76 На морето само ноШния  живот ми понася.  Party

# 19
  • Мнения: 213
ХА ТАКА ХВАНАХ ВИ Joy Joy Joy Joy Joy JoyЖАБЧЕ ПОГЛЕДНИ ЗЕЛЕТО ДА НЕ ПИША ПАК  bouquet

# 20
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ХА ТАКА ХВАНАХ ВИ Joy Joy Joy Joy Joy JoyЖАБЧЕ ПОГЛЕДНИ ЗЕЛЕТО ДА НЕ ПИША ПАК  bouquet


  rotfImbo rotfImao rotfImbo Видях и отговорих! Айде почвай диетката или зеле ще рупаш.  Thinking

# 21
  • Мнения: 213
ХА ТАКА ХВАНАХ ВИ Joy Joy Joy Joy Joy JoyЖАБЧЕ ПОГЛЕДНИ ЗЕЛЕТО ДА НЕ ПИША ПАК  bouquet


  rotfImbo rotfImao rotfImbo Видях и отговорих! Айде почвай диетката или зеле ще рупаш.  Thinking
ЖАБКА ДНЕС МИ Е ПОСЛЕДЕН ДЕН   bouquet

# 22
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ЖАБКА ДНЕС МИ Е ПОСЛЕДЕН ДЕН   bouquet

Айде почивка 2 дена и от понеделник почваме заедно.  Thinking

# 23
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А зелевата салата колко гр. да е?  newsm78

# 24
  • Мнения: 213
ЖАБКА ДНЕС МИ Е ПОСЛЕДЕН ДЕН   bouquet

Айде почивка 2 дена и от понеделник почваме заедно.  Thinking
САМО КАЖИ КАКВО АКО КАЖЕШ ТРЕВА  И ТРЕВА ЩЕ ПАСА САМО ДА СВАЛЯ Joy  bouquet

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
САМО КАЖИ КАКВО АКО КАЖЕШ ТРЕВА  И ТРЕВА ЩЕ ПАСА САМО ДА СВАЛЯ Joy  bouquet

Е как к'во ?  Joy Диетата с изварата, виж първо началото на темата .  Hug

# 26
  • Мнения: 1 416
А зелевата салата колко гр. да е?  newsm78
Леле Бабче ,каква съм червена шапчица незнам утре ще ида да питам  Banghead Banghead Banghead

# 27
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Предполагам , че количеството е толкова колкото да се обърка с изварата.  newsm78  Но питай , ако имаш възможност.  Hug

# 28
  • Мнения: 213
САМО КАЖИ КАКВО АКО КАЖЕШ ТРЕВА  И ТРЕВА ЩЕ ПАСА САМО ДА СВАЛЯ Joy  bouquet

Е как к'во ?  Joy Диетата с изварата, виж първо началото на темата .  Hug
ДОБРЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ПОЧВАМЕ ДИЕТАТА С ИЗВАРА  МОЖЕ ЛИ СОЛ АКО Е БЕЗ СОЛНА СИГУРНО НЯМЯ ДА МОГА ДА Я ЯМ Sick  bouquet

# 29
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ще свикваме без подправки , само това което е дадено по рецепта.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт