Важна питанка за кростренажор

  • 14 344
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 492
Както писах по-горе: промоцията започва от 28-ми!

За кое Метро е промоцията , защото досега гледах каталога и не я виждам !
А найстина много искам крос да си взема . Sad

Аз гледам в Каталога на Русенското МЕТРО и е намалено  Thinking Защо си мисля, че като го намалят го намалят навсякъде където има такава верига магазини - те каталозите не са ли универсални...  Rolling Eyes Чудна работа  newsm78

Най-добре иди на место и виж за какво става дума, може и друг модел на Кетлер да има намален покрай този  newsm78

Ходих в неделя ! Нямаше промоция - единия Кетлер беше 639 , другия над 800 лв .
Кажи къде гледаш в каталога - нали в нехранителни стоки - фитнес уреди - започва със снимки на колела .

# 16
  • Мнения: 6 958
Както писах по-горе: промоцията започва от 28-ми!

За кое Метро е промоцията , защото досега гледах каталога и не я виждам !
А найстина много искам крос да си взема . Sad

Аз гледам в Каталога на Русенското МЕТРО и е намалено  Thinking Защо си мисля, че като го намалят го намалят навсякъде където има такава верига магазини - те каталозите не са ли универсални...  Rolling Eyes Чудна работа  newsm78

Най-добре иди на место и виж за какво става дума, може и друг модел на Кетлер да има намален покрай този  newsm78

Ходих в неделя ! Нямаше промоция - единия Кетлер беше 639 , другия над 800 лв .
Кажи къде гледаш в каталога - нали в нехранителни стоки - фитнес уреди - започва със снимки на колела .

Да там гледам  Thinking Кростренажора е на 3 страница, а промоцията е от 28.06 до 11.07  Peace

# 17
  • Мнения: 28
Значи — промоцията започва на 28-ми юни, което означава, че преди четвъртък няма как да видиш продукта в промоция дори и да отидеш в Метро.
Може би гледаш някакъв стар каталог, щом не го откриваш и в него.

# 18
  • Мнения: 2 492
Открих го ... гледала съм другия каталог ! Rolling Eyes
Значи добре , че не си го взех в неделята - щях да умра от мъка , че съм се минала !
На 29 съм в МЕТРО ! Mr. Green



A от Метро осигуряват ли транспорт , защото точно тази събота ще трябва сама да отида ... без кола !
И кога го сглобяват , че нямам търпение да го подкарам ! Mr. Green

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 12:28 от nepukistka

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз се оглеждам за кростренажор. Но се чудя какво му е предимството пред това да си направиш крос навън (джогинг) newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
А каква е разликата м/у нормален велоергометър и магнитен велоергометър?

# 21
  • Мнения: 2 492
И аз се оглеждам за кростренажор. Но се чудя какво му е предимството пред това да си направиш крос навън (джогинг) newsm78

Предимствата при мен са няколко !
Не тичам по тъмниците сама - нямам време да тренирам през деня - на работа съм .
Не е нужно да се обличам специално за случая , няма публика .
Слизам от уреда и право в банята ... не ме гледа потна половината квартал , избягвам и бездомните кучета , както и всякакви недоброжелатели !
Дала съм пари и ми е пред очите - така е по голяма вероятностна да тренирам редовно .
Има и още ...

# 22
  • Мнения: 4 678
А каква е разликата м/у нормален велоергометър и магнитен велоергометър?

Ако се качиш на двата варианта ,ще разбереш  bouquet

# 23
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Четох някъде, че уредите на Кетлер навсякъде са с една и съща цена.  Вярно ли е това? Търговската мрежа в страната имам предвид, не вярвам промоцията на Метро да се отразява на фитнес-магазините.
А за предимствата мога да добавя (спорред каквото съм чела), че комбинира ефекта на вело, бягаща пътека и още нещо (забравих го третото) и не натоварва ставите, както джогинга.

# 24
  • София
  • Мнения: 463
Четох някъде, че уредите на Кетлер навсякъде са с една и съща цена.  Вярно ли е това? Търговската мрежа в страната имам предвид, не вярвам промоцията на Метро да се отразява на фитнес-магазините.
А за предимствата мога да добавя (спорред каквото съм чела), че комбинира ефекта на вело, бягаща пътека и още нещо (забравих го третото) и не натоварва ставите, както джогинга.

По принцп са на една и съща цена , но МЕТРО е друго нещо -там има модели които специално за тях се внасят (базов, по-евтин вариант). Съответно когато имат промоция са 20% по-евтини , като за кростренажори на Кетлер МЕТРО предлага Версо 100 и Версо 200,май и още някакъв. Промоциите се въртят често -т.е. ако тоя месец е на промо цена след 3-4 промоционални периода пак има промоция на същия модел-заслужава си да се изчака, понякога тези 20% са 100 и повече лв.

# 25
  • Мнения: 6 958
Четох някъде, че уредите на Кетлер навсякъде са с една и съща цена.  Вярно ли е това? Търговската мрежа в страната имам предвид, не вярвам промоцията на Метро да се отразява на фитнес-магазините.
А за предимствата мога да добавя (спорред каквото съм чела), че комбинира ефекта на вело, бягаща пътека и още нещо (забравих го третото) и не натоварва ставите, както джогинга.

По принцп са на една и съща цена , но МЕТРО е друго нещо -там има модели които специално за тях се внасят (базов, по-евтин вариант). Съответно когато имат промоция са 20% по-евтини , като за кростренажори на Кетлер МЕТРО предлага Версо 100 и Версо 200,май и още някакъв. Промоциите се въртят често -т.е. ако тоя месец е на промо цена след 3-4 промоционални периода пак има промоция на същия модел-заслужава си да се изчака, понякога тези 20% са 100 и повече лв.

Да промоциите се редуват често и е добре да се изчаква  Peace

А за разликата на цените на кростренажорите между МЕТРО и фирмените магазини на Кетлер -> няма такава разлика  bowuu Когато си вземах моя, ходих до фирмен магазин на Кетлер във Варна дори и оттам ме върнаха обратно в Русенското МЕТРО, защото цената е една и съща на всякде... Промоцията се спуска от фирмените магазини на Кетлер, докато МЕТРО не определя това... така, че щом е намален даден уред на Кетлер някъде си, значи той е с една и съща цена на всякъде, без оглед града, магазина и т.н. Това е, което на мене ми е известно поне  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Добре де, на този модел, който в момента е на промоция в Метро пише, че е с маховик 12 кг.
Има модели, които са с маховик 20 кг.
Каква е разликата?
Версото с какъв маховик е?

# 27
  • Мнения: 1 368

Цитат
Аз гледам в Каталога на Русенското МЕТРО и е намалено  Thinking Защо си мисля, че като го намалят го намалят навсякъде където има такава верига магазини - те каталозите не са ли универсални...  Rolling Eyes Чудна работа  newsm78
Правилно си мислиш, общи са каталозите и важат за всички градове. И този модел го има в момента в Русенското има наличност. Но мисля,че е Китайско изпълнение. А най-добри са германските, но май напоследък не се намират такива. Иначе този като модел е много добър. newsm26

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Има ли наличност в софийските Метра?

# 29
  • Мнения: 1 368
Вивиан има в това на Цариградско шосе. На кашона пише , че е произведен в P.R.C, no честно казано незнам коя е тази страна.
А колкото е по-голям маховика , толкова по-голямо ще е натоварването! newsm39

Общи условия

Активация на акаунт