Гледате ли новите серии на Клъцни -срежи по Нова?

  • 23 114
  • 514
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 854
Абе гледам сега поредната серия - хубаво, аз си избирам да си я гледам.
Ама все пак е събота, обед, децата висят пред телевизорите.
Вие как мислите - редно ли е точно този сериал да се дава по това време на седмицата?  newsm78
Аз мисля, че това не е най-детския сериал... ЬЗа повечето подобни си има часове СЛЕД които да ги дават.

# 496
  • Мнения: 13 512
Ами.....не можете ли да ограничавате децата си какво да гледат? Ние например от една година в къщи нямаме телевизия и съм решила проблема . :lol

# 497
  • Мнения: 854
Е, ограничавам, определно детето не е от тези, които биват оставяни по цял ден да зяпат екрана. И все пак когато го оставя да си гледа не мога да чета предварително  програмата, за да видя по всичките 40 или 60 канала на какво точно ще попадне. Нали това е идеята на "цензурата" - да не се излъчват подобни неща през деня, да не говорим за почивен ден по обяд...

# 498
  • Мнения: 13 512
Ами да, някои сцени във филма определено не са  за деца.

# 499
  • Мнения: 3 419
извинявайте,че нахлувам...следя серала без дъх направо,сигурни ли сте,че няма да има 15-и епизод... Confused как така ще свърши целия сезон??? дали ще има друг?

# 500
  • София
  • Мнения: 362
Sladurka, оказа се, че наистина няма 15-ти епизод Sad
Ще чакаме следващия сезон   Rolling Eyes
Само се надявам да участва пак Шон - нали обикновено, когато някой артист иска да напусне, сценаристите убиват героя му...   Rolling Eyes

# 501
  • Мнения: 3 419
Само се надявам да участва пак Шон - нали обикновено, когато някой артист иска да напусне, сценаристите убиват героя му...   Rolling Eyes
Confused,ми то сериала няма да е същият.

# 502
  • Мнения: 60
Стига бе мацки, то почти всеки край на сезон на Клъцни/Срежи свършва с подобен инцидент (примерно Трой заклан от the Carver)...няма начин да махнат един от главните герои Wink

# 503
  • Мнения: 1 434
Ще го спасят спокойно  Mr. Green

# 504
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ама има ли Клъцни -срежи вече по Нова  newsm78

# 505
  • София
  • Мнения: 362
Не по НОВА, мила. Там свърши. Но ние тук продължихме Simple Smile
Нали тук сме се събрали все фенове на сериала и си го теглим от торентите, за да го гледаме Simple Smile

# 506
  • Мнения: 3 419
Мацки ще полудея до новия сезон в ЛА,кога щеше да бъде това?

# 507
  • Варна
  • Мнения: 3 415
на есен...с песен  Whistling

# 508
  • Мнения: 3 419
абе защо така ни мъчат бе,мнооого време е това.не е честно,егати тука серия по серия като трохи ни хвърлят,пфууу Whistling

# 509
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
абе защо така ни мъчат бе,мнооого време е това.не е честно,егати тука серия по серия като трохи ни хвърлят,пфууу Whistling
Бе то май новия сезон го има в нета ама май не е преведен  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт