Гледате ли новите серии на Клъцни -срежи по Нова?

  • 23 236
  • 514
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 417
Добре де newsm78,а кога разбират ,че са брат и сестра?
Накрая на сезона,след като касапина и сестра му са вече избягали,Крисчън и Шон отиват в сиропиталището в което са живеели и там виждат снимки на тях двамата заедно и така разбират,че са брат и сестра.

# 76
  • Мнения: 289
Джулия му изневерява с едно джудже

 Sick

Доста брутален ми идва този сериал

# 77
  • Мнения: 2 891
Добре де newsm78,а кога разбират ,че са брат и сестра?
Накрая на сезона,след като касапина и сестра му са вече избягали,Крисчън и Шон отиват в сиропиталището в което са живеели и там виждат снимки на тях двамата заедно и така разбират,че са брат и сестра.

И после, какво става?

# 78
  • Мнения: 417
Писах по горе ама айде пак.После касапина и сестра му седят на един плаж и си набелязват нови жертви и така свършва сезона.

# 79
  • Мнения: 2 891
Писах по горе ама айде пак.После касапина и сестра му седят на един плаж и си набелязват нови жертви и така свършва сезона.

Това ясно, а в следващият, какво става  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 417
Вече незнам  #Crazy Аз ви разказах и от двата сезона най важното,така че....Гледайте  и се наслаждавайте на хубавия сериал Mr. Green

# 81
  • Видин
  • Мнения: 168
 Joyхареса ми

# 82
Само искам да ви питам в момента по нова тв кой сезон и коя серия върви,че неможах да схвана?Искам да знам докъде съм,за да си дръпна новите серии.

# 83
  • Мнения: 1 520
Това сега е трети сезон.
Според програмата на НОВА, снощи е била 14 серия.

# 84
  • Paris
  • Мнения: 1 727
В момента върви 3 сезон. Аз свърших и с 4 сезон и сега съм в чуденка ще има ли още? Някой ако иска да знае какво се случва, аз съм насреща.

# 85
# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Честно казано не виждам нищо интересно и заинтригуващо в този филм.Много е ограничен,аз съм за Д-р Хаус.

# 87
  • Мнения: 727
и аз съм фенка...
цялата ни компания е луднала

# 88
Честно казано не виждам нищо интересно и заинтригуващо в този филм.Много е ограничен,аз съм за Д-р Хаус.
И мен ме кефи Хаус,но и тоя като се загледах вече ми е много интересен.Колкото хора,толкова и вкусове.

# 89
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз съм от фенките. Peace
Стига с тоя Хаус.Темата е друга.Мен ме кефят отношенията между героите,психологическата изненада.Иначе като човек работещ в болница няма какво толкова да ме впечатли операционната маса.

Аз имам следното чудене:нали Джулия излизаше с Д-р Коста.И май имаше една сцена в едно джакузи е тогава не разбрали за липсата му на атрибут. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт