"Sapore di mare" или Ваканционни мами в Италия 58

  • 22 283
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 388
Аз го взех от Il Gigante, видях че го има и в  IperCoop и Esselunga  Peace Търси го при течните препарати за пране!

# 241
  • Мнения: 438
Тука в тая тъпа Киоджа няма много магазини,няма много избор. За намаления да не говорим...никога. Искам да ви кажа, че в БГ има изключително качествени бебешки стоки, много симпатични и на нормални цени. Най хубавите неща на Маттео са от БГ..не са мръднали. Сега като си замина, определено ще му напазарувам колкото мога повече оттам.

Аз онлайн дрехи не купувам. На снимката едно, всъщност друго. Много често се получава така.

Който не е гледал Ерин Брокович, препоръчвам го горещо. Тази вечер по канале 5.

Сонче, вижда му се края. Усещам, че нямаш вече търпение.  Hug

Владе, понякога не мога да те позная. Ето, например, не съм си представяла че така би се отнесла към дрешките на Тедо.   bouquet

# 242
  • Мнения: 3 388
Аз от IANA съм й купувала само едни панталонки бели на червено райе. За сега нищо не им е станало, но все пак, те са и някакви обикновини памучни. По принцип не ме кефят моделите им.
Сонита ще потвърди кой е най-якия магазин в Милано за бебета:)
Лошото е, че има и онлайн вариант:)

http://www.dpam.com/Home.aspx

Точно очаквах да се включих подобаващо по темата  Mr. Green

Аз предпочитам на живо сега, тъкмо по-добре се оглежда и купува  Laughing А и сега почват салдите, смятам и там няма да подминат и другата седмица ще направя едно кръгче  Crazy
Впрочем, магазина го има освен в Метрополи, също в ИперКооп на Корсо Семпионе  Whistling

# 243
  • Мнения: 6 167
аз съм го гледала няколко пъти, но ще го гледам)) майка ми се отдели в покоите си  и съм свободна тази вечер за компютър и филм.
и да поразгледам новия iPhone:lol:

# 244
  • Мнения: 438
Какъв iphone бе Ленка?

# 245
  • Мнения: 3 388
И аз Брокович ще гледам, че май няма друго, а за да гледам нещо изтеглено от нета трябва да свързвам портатилето с големия тв, а не ми се занимава. Мъжо още го няма, нали се черпят за последния му ден в Хамериканската компания  Grinning

Дрешките на Кико въобще не ги харесвам. Всички са ми еднакви и безумно скъпи извън салди- 60- 80 еуро някакви зимни гащеризончета  Shocked 25 Еуро панталонки.

Бенетон ми е любим също, не е никак скъп, а на салди има супер неща на безценица! Аз купувам гащеризончета по 10-20 еуро, блузки - по 5-9, чорапки по около 2.50. Ей така долу-горе  Crazy

# 246
  • Мнения: 2 804
Привет момичета , не мога да насмогна да ви изчета , но се радвам , че пишете все така да е ! Hug
Честит празник на всички празнуващи днес ! Много здраве и късмет !  bouquet
Италина , да ти е жив и здрав рожденика   bouquet , да расте здрав и много радост да ви носи !
Вчера ходих на лекар , в най-голямата жега и съответно се прибрах каталясала .
Та вечерта не ходих да чистя на адвоката , та днес искам не искам отидох , пък и пари и от миналата седмица имах да взимам .
Аз на децата само първите 2-3 месеца им гладех и дезинфекцирах дрехите .
Сега гладя само неща които няма как да се облекат не гладени .
Анджи , ВНИМАВАЙ с това противозачатъчно !!!
Аз едно пропуснах и ей го на резултата .

# 247
  • Мнения: 3 388
Сега ми се обади мъжо, на партито по изпращането колегите му направили един куп подаръци, всичките за бебо  Heart Eyes Много ми стана хубаво, чакам го сега с нетърпение  Crazy

Даниелка, пази се  Hug

Анджи, в големите градове има много добри разпродажби! Аз толкова изгодно като в Милано, никога не съм пазарувала  Peace

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 22:26 от Sonita

# 248
  • Мнения: 2 426
Защо ве Анджи,какво така те порази в мен?
Ми свидни са си ми дрешките му,те са част от което сме преживели заедно,за мен са скъп спомен,не бих могла да го дам на някого.Ако е с уговорката че после ще ми го върнат бих дала едрите неща на заем,но да подаря негови неща,не бих могла.Вие бихте ли се разделили с тези неща?

# 249
  • Мнения: 3 388

Сонче, вижда му се края. Усещам, че нямаш вече търпение.  Hug


Абсолютно! Ама аз съм си нетърпелива по натура  Crazy Някак си става изнервящо последните седмици ... не мислиш ли? ... поне аз на моменти се чувствам така ... Не знам защо, но живея с мисълта, че ще родя по-рано.
Сигурно след това в определени моменти ще искам да се върне поне за един ден отново в корема ми. И като спомеха корема - не спира да се опъва и намества и сега  Rolling Eyes ... сигурно е гладничко на мама лакомничето, то верно, че днес не съм му дала за хапване кой знае какво, ама пък чак толкова  Laughing

# 250
  • Мнения: 438
Абе Даниелке бе, не ме стряскай така. Докторът ме увери, че няма рискове и странични ефекти. А ти, стига си ходила да чистиш наляво и надясно. Знаеш колко са важни първите месеци.  Hug

Владке, нищо не ме е поразило, просто съм свикнала да те чета една такава джаста праста, каквато и ми харесваш и сега разбирайки как се отнасяш към дрешките на Тедо ми изглеждаш различна. Като цяло ти се радвам винаги и много. Целувки.  Hug

Сонче, колко хубаво. После да споделиш това онова.  Confused
Аз също бях нетърпелива и вярвай ми, поне според мен е така, няма да ти се иска да се върне в корема. Толкова ще го обичаш и толкова ще му се радваш, че дори и за миг няма да ти мине подобна мисъл през главата. На мен на няколко пъти ми идваше да го захвърля Маттео, моля ви не ме мислете за лоша майка, но някои негови ревове направо не ги издържам в даден момент.



# 251
  • Мнения: 2 804

Анджи , не те плаша само те предупреждавам !
На мен ми дойде после като ми спря ги почнах , забравих да пия ден или два след което ми дойде отново .
Тъкмо ми спря и хоп отново та за 1 месец 3 пъти ми идва и накрая бременна .
Аз дрехите на моите бебета ги дадох на зълва ми всичките и одеяла и де що имах така , че сега ще се почва от нулата .
Дано поне е момче та да не ме е яд .
Мъж ми даже и име му е спретнал вече Ясин .

# 252
  • Мнения: 1 467

Анджи , не те плаша само те предупреждавам !
На мен ми дойде после като ми спря ги почнах , забравих да пия ден или два след което ми дойде отново .
Тъкмо ми спря и хоп отново та за 1 месец 3 пъти ми идва и накрая бременна .
Аз дрехите на моите бебета ги дадох на зълва ми всичките и одеяла и де що имах така , че сега ще се почва от нулата .
Дано поне е момче та да не ме е яд .
Мъж ми даже и име му е спретнал вече Ясин .

Не видях, че имаш нова линийка! Честито!
А мога ли да попитам защо имената на децата ти са все по-ориенталски?Simple Smile Ех, пусто любопитство:)

# 253
  • Мнения: 2 804
Ами нали мъж ми е от Мароко , пък и на Самира майка ми и е дала името !

# 254
  • Мнения: 438
Дани, нали кърмачките нямат менструация, имам предвид без изключенията..
Ясин не е зле. Малко като Ясен  Peace
Тази вечер в Матрикс, Нина Морич отвръща на удъра...че какво е казал вчера тоя каун Фабрицио Корона...еее нема такава публичита.  Money

Общи условия

Активация на акаунт