Какво да направя?

  • 6 053
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 246
Все си мисля че ако някой те уважава, последното нещо което ще ти наговори са подобни неща, или отношението му ще е подобно на това. Но знам ли, може и да бъркам. Съдейки по себе си, когато аз съм се държала така с някой мъж, значи се е стигнало до там че ми е все едно дали ще го изгубя, каквито и еквилибристики да ми играе вече, дори напротив, давам му шанс да си тръгне с малкото му останало достойнство, защото все пак нещо сме делили заедно. Искрено се надявам при момичето да не е така и всичко да се оправи. Пък тя да се отдръпне малко, да се изнесе за известно време, да покаже някакъв характер, нищо не губи, няма избор - или ще я  зареже или не.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 26
Беж да те няма!Тоя твоя мъж у ред ли е?? #2gunfireТелевизори ,камери,събери всичко в една чанта и ги заложи или продай.Това последното е тъпо.Сори.Май много филми гледам...








# 17
  • Мнения: 46 516
Ами не вярвам Rolling Eyes

А ако казваш истината, значи съпругът ти иска да се разделите, но иска ти да го кажеш, а не той, затова те тормози психически.

# 18
  • Мнения: 5 468
Иска да те смаже, покори, подтисне и да има съпруга в къщи и любовница навън... да си скита необезпокояван, защото и това време ще дойде.

Какво ще направя аз? Ще го зарежа. 100% ти гарантирам, без да се двуумя, без да се чудя, без да съм съгласна да правя компромиси. Мале, колко нагъл, колко противен човек...
Докато в други подобни теми все съм пишела, че е много лесно да се каже - Зарежи го!, в тази ти казвам - Зарежи го! Бягай и спаси теб си и детето си.
На такъв, какво да му обичаш?

# 19
  • Мнения: 3 674
. ....Всички пари които изкарва ги харчи за глезотии и глупости - то не са нови машини - камери - телевизори - кола и т.н. А сега вече му тежим, че трябва да се грижи за нас. Изобщо пълен егоист - ТАКЪВ МИ Е ХАРАКТЕРА - НИКОЙ НЕ МИ Е ГОСПОДАР НА ЖИВОТА - това са думите му от 2 месеца насам. .....

Най-много ме шокира това....Направил това дете..а сега му тежи. #2gunfire Явно си мисли че си му в кърпа вързана и вечно негова и когато си после може да те захвърли.

Така ли... Naughty Аз не бих търпяла такова нещо.Аз доста бих го постреснала такъв. И ще го направя по многооо хитър начин...тоест с "неговите камъни по неговата глава"  Wink

Това  което сега  ще ти предложа са хитринки от списание "Космополитан". Wink Как да разберем дали един мъж истнски ни обича?!"

Имаш си интернет...а там такива "засукани" мъже има че твоя като ги види и ще  му спадне  егоистичния мерак многооого бързо.  Wink /Ако държи на теб и има чувства все още.../  Много лесно може да се провери...Не става въпрос да се сваляш с някой по инернет , а просто да си разглеждаш снимки на други мъже...нека да види как е. Дали ще му е приятно... Rolling Eyes

"Охладней" малко към него..Виж дали това ще го стресне...? Това е изпробвано от много жени.Няма да си нито първата , нито полседната...

Ако държи на теб и те обича, ще се уплаши че може да те изгуби...и ще се промени. Ако не се уплаши от това и не му пука...значи е късно.... и  бягай далече!Тогава е време за деизтвие.От там нататъка знаеш...

 Има много мамита с деца които си намират/по инернет/  прекрасен мъж и прекрасен татко за детето си .Има такъв който ще те те обича  и теб и детето ти....бъди сигурна!

Гледай да си щастлива ти  и  детето! Аз така намерих втория си съпруг, който се грижи за сина ми по-добре от биологичния му баща. Така че моля те,не ставай робиня и  не позволявай да ставаш парцал в ръцете му/парцал го казвам в смисъл  като  гаврене  с твоите чувства/.Света не свършва с него...

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 05:21 от roza66

# 20
  • Мнения: 196
Не се притеснявай всеки мъж откача по някое време ,но ще му мине.Просто някои мъже по-трудно приемат новата отговорност в живота си-детето.Може би е в емоционална криза.Вземи малко да се стегнеш и не му давай да ти говори така,все пак за детенце трябват двама нали то е и негова отговорност.Пък за стегнатите гаджета-да походи да погледа и пак при тебе ще си дойде.Успех и не се връзвай толкова.Мъже все пак нали знаеш че те са странни същества.  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 715
Не се притеснявай всеки мъж откача по някое време ,но ще му мине.Просто някои мъже по-трудно приемат новата отговорност в живота си-детето.Може би е в емоционална криза.Вземи малко да се стегнеш и не му давай да ти говори така,все пак за детенце трябват двама нали то е и негова отговорност.Пък за стегнатите гаджета-да походи да погледа и пак при тебе ще си дойде.Успех и не се връзвай толкова.Мъже все пак нали знаеш че те са странни същества.  bouquet
Къде да ходиии????Ами то и готини мъже има по улицата......Защо на тия мъже все компромиси трябва да се правят?Той дали ще остане с нея ако тя тръгне по батковци?
Не се подценявай заради един мъж,извинявай,но аз колкото и да го оби4ам,ако постъпи така с мен си тръгвам!!!!А и ината ми е голям,не си потъпквай достойнството да му угаждаш на капризите,той не е достоен мъж!А пари се изкарват!

# 22
  • София
  • Мнения: 397
това,че се е женил по разум,означава ли че не те е обичал и не е имал тръпката,която сега търси и ако-да,защо не ти го е казал по рано,когато ти си го издържала например?колкото и да се заглегжда в интернет,той знае,че нищо няма да направи,докато е вързана с детето.но ако има на кой да го оставишза малко и да поизлезеш някъде,без да даваш обяснения,защото"никой не е господар на живота ти"ела тогава да видиш разликата между"ситуацията и боя"/предполагам че се сещате за вица/.

# 23
  • Мнения: 765
Няма да се промени , сори , но вечно неразбраните и хленчещи за собственият си живот смотаняци  си остават такива за цял живот , ти и да отслабнеш той пак ще намери нещо , което не му достига с теб . Защото мисля мъж , който си позволява такова отношение към майката на детето си е  слаб , комплексиран женчо  .
 Мисли практично - уреди си финансово разрешение на проблема и му бии шута . Това с разговорите върви при емоционално стабилни хора , а мъжа ти явно не е от тях , няма да стане сутринта и да каже "скъпа , съжалявам , обичам само теб , прости ми - забравям за "стегнатите гаджета " . Нали не си толкова наивна ? 

# 24
Няма да се промени , сори , но вечно неразбраните и хленчещи за собственият си живот смотаняци  си остават такива за цял живот , ти и да отслабнеш той пак ще намери нещо , което не му достига с теб . Защото мисля мъж , който си позволява такова отношение към майката на детето си е  слаб , комплексиран женчо  .
 Мисли практично - уреди си финансово разрешение на проблема и му бии шута . Това с разговорите върви при емоционално стабилни хора , а мъжа ти явно не е от тях , няма да стане сутринта и да каже "скъпа , съжалявам , обичам само теб , прости ми - забравям за "стегнатите гаджета " . Нали не си толкова наивна ? 


 Peace много точно казано!
Аз съм убедена, че разговор в случая не би помогнал. Само би натоварил неговото ежедневие. А той човека иска да не се затормозява с излишни грижи и тъпи разговори. ТОЙ ИСКА ДА ЖИВЕЕ-ДНЕС И СЕГА!!! Не утре или вдругиден. Иска да задоволява единствено и само своите потребности, а не тези на жена си и детето си... та те могат само да го вкарат в преразход на собствения му бюджет...
ЖАЛКАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ на мисленето на повечето БЪЛГАРСКИ МЪЖЕ.
Тук трябва да се действа с малки и големи женски хитринки. Но знаете ли кое е лошото момичета?! Това, че той прекрасно знае как жена му е вързана с малкото им бебенце!!! Това, че се опитва да й насажда допълнително и комплекси, че е дебела ясно го показва!
Може да съм крайна, но си мисля че на този етап положението е неспасяемо. На него толкова му е писнало от отговорности, че иска да забрави, че има такива.
Само един външен фактор, като  ФИННО ГАДЖЕ, което да му натрие хубавичко носа би го приземило бързо на земята. Тогава ще се сети къде зимуват раците!!!

Миличка не му се давай! Повярвай ми много добре знам какво преживяваш! Не му позволявай да си играе с психиката ти. Лошото е, че си зависима финансово от него. Намери начин да промениш положението си откъм финансите. Събери си багажчето на теб и детето, отиди при родителите си например и го накарай да се опомни. Сигурна съм, че той си мисли че не можеш да го направиш! пък дано да изтрезнее малко от опиянението, което го гони, че всичко което хвърчи се лапа.
Кураж и много сила ти желая!!! Hug

# 25
  • Мнения: 552
В разрез с повечето неща, казани до тук, ще си позволя да те посъветвам да не бързаш да си взимаш багажа или пък "да му биеш шута". Сигурна съм, че въпреки всичко ти си обичаш мъжа. Мисля, също така, че той също те обича, но просто най-вероятно е много млад и не е бил подготвен да стане татко. Има си начини и хитринки, които всяка жена, за която е важно семейството, трябва да научи, но за жалост това става единствено с натрупан опит и стаж в брака. Няма начин съпругът ти да няма слаби места - намери ги и се възползвай. На него в момента му е трудно да те дели с детето - преди него ти си обръщала внимание само и единствено на съпруга си. А това, че се опитва да те смачка емоционално и психически - най-вероятно е начина, по който се опитва да те накара да се вземеш в ръце и да станеш отново неотразима.
Няколко съвета от мен: започни да намираш време и за себе си - 1. ангажирай го с гледане на детето в почивния ден, докато си на фризьор; 2. По време на разходка с бебето обиколи магазините и си купувай разни нови парцалки (ако ти направи забележка просто му кажи, че искаш да си хубава); 3. Помоли го (като е толкова голяма работа) да ти купи някакъв уред за тренировка вкъщи (пак за да влезеш във форма); 4. Започни да четеш книжки за психология - много неща, които ги усещаш подсъзнателно ще ти станат ясни; 5. Не се престаравай да му угодничиш и на всяка цена да си перфектна домакиня - все пак някой трябва да се погрижи и за вида ти, а ако това не си ти - няма кой друг; 6. Когато детенце порасне достатъчно, започни да си търсиш работа, като това не означава, че сега можеш просто да се оставиш единствено на домакинстването - измисли си някакъв курс, който би бил полезен за кариерата ти.
Когато един мъж види, че жена му започне да се грижи за себе си, това му харесва, пък и има не малка доза ревност  Wink. Използвай времето си, за да се усъвършенстваш - обръщай повече внимание на себе си, отколкото на него и нещата ще се регулират.
Успех! И ако случайно решиш да си вдигнеш багажа, за да видиш дали ще хукне да те връща влюбен и разбрал, че те губи, си помисли, че може и да не се обади повече. Явно това е моментна криза в брака и ти умничко и последователно трябва да се погрижиш да я преодолеете.

# 26
Благодаря Ви ! Явно си имам работа с абсолютно нестабилен емоционално мъж. Той вечно се кара с баща си /също разведен и вечно мънкащ /. Явно това му е била поредната криза. Тази ще я прживея. Но няма да забравя. Но си обещавам, че това е последния път в който му се връзвам. Кошчето за душевни отпадъци се препълни. Да се оправя сам. Аз ще мисля само за себе си и детето! Да видим така дали ще му хареса. #2gunfire

# 27
  • София
  • Мнения: 462
 
  А бе той ще говори на току що родилата си жена, че не му е тръпка и навън има стегнати гаджета, а тя "умно" ще го преодолява....тцтц...що за толерантност и търпение се изисква
аз лично не мога да си представя.
 И дали този "мъж" така наречен дето му тежи отглеждането на детето му ще се юрне да го гледа докато жена му е на фризьор?а? И да и плаща парцалките и т.н....силно ме съмнява.
 И според мен тук твърде често се дават съвети за зарязване с повод и без повод...ама аз лично
за себе си,поставяйки се в тази ситуация друг изход не бих видяла...
Егати и мъжете бе...повръща ми се вече  Sick
 А как зачестиха тези теми в последно време,не е истина...

# 28
  • Мнения: 552
С годините толерантността в името на брака е важно нещо. Аз когато бях малка и неопитна бях също така непримирима и бясна като авторката на темата (първият ми съпруг имаше подобно поведение, а към сина си се обръщаше с "Ой на батко"  Crazy). Не можах да изтърпя и се разведох, но в продължение на 10 години и няколко неуспешни връзки изстрадах страшно много. Всъщност се разведох не заради друго, а заради физическо насилие над мен. В последствие ми стана ясно, че отношението му към мен (не говоря за боя) е бил неговия начин да ми каже да се стегна и да обърна повече внимание на себе си, но връщане назад нямаше.
Не е лесно сама жена без подкрепа да отгледа и възпита детето си. Освен това не можем да сме сигурни, че следващия ще бъде добър съпруг и баща на децата ни. Е, аз имах късмет и след 10 години ходене по мъките и непрекъсната борба за съществуване (имала съм доста моменти на мизерстване), намерих Истинския. Дай Боже всекиму, но това си е изключителен късмет.

# 29
  • Мнения: 46 516
Andjy, физическо или психическо, насилието си е насилие. И двете не са безобидни, има съд за тия работи, организации за защита на жени и т.н.
Всеки има трудни моменти, но да биеш и тормозиш другия- не. Не трябва да се търпи- просто защото никога не свършва. Ако е за нещо конкретно и жената го изпълни, веднага се появява нова задача и така цял живот. Колкото и да е трудно гледането на дете сам е за предпочитане и за теб, и за детето! от това да те бие или обижда пред очите му.

Общи условия

Активация на акаунт