Цирк!

  • 2 662
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 481
Не обичам да ходя на цирк, от клоуните ме побиват тръпки, не одобрявам дресурата на животни, единственото, което ми харесва, са акробатичните номера.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не обичам цирк и мисля точно като Естер. Но детето ще го заведе баща му.

# 17
  • Мнения: 2 386
Обожавам, даже миналия месец под балкона ми  Shocked имаше мини цирк и гледах репетициите им зад арената.. и ги слушах вскяка вечер (Па-ра-ра-та-ра -ра- раааааааааааа  Crazy Crazy)...

Монте Карло е върха.

В Америка има ли циркове? Embarassed

# 18
  • Мнения: 599
Много обичам цирка,но несъм ходила отдавна.Детето ходи миналата година с баба си,аз нямах физическа възможност.Но ако дойдат тази година пак-ще отида 100%.Много ме кефят акробатите.

# 19
  • Мнения: 648
И аз на Монте Карло ходих преди няколко седмици. От акробатите останах без думи - все едно нямат кости тези хора  Grinning 

Наистина са много добри, но освен Балкански, впечатление ми направи една китайска трупа (не им чух ясно името), е те тея момчета им личи, че са от Националната китайска циркова школа, едно от тях еквилибрира върху 8 стола, които бяха поставени на гърлата на 4 бутилки от шампанско Crazy

# 20
  • Мнения: 2 386
А помните ли котенцата, които се набираха на мускули?  Laughing Laughing
Голям смях  Heart Eyes

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Обичах да ходя на цирк, когато бях дете. Като се сдъртих, не мога.
Нямам страх от игуани  FlutterВъобще съм първа на реда да пипам животни стига да нямат повече от четири крака или никакви

# 22
  • Мнения: 2 550
за последно бях на цирк миналото лято
на антракта излязох
явно съм пораснала за цирк

# 23
  • Мнения: 2 195
Тъкмо снощи ходихме , останах очарована , заболяха ме ръцете от пляскане . Повече се радвах от малкия  Crazy  Даже мъжа ми участва ( вдигнах му ръката когато клоуна си търсеше сътрудници )  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 948
Обичам да ходя на цирк.За последно ходих април месец.В момента в Бургас е цирк "Монте Карло", който ще посетя задължително. Hug

# 25
  • Мнения: 361
Никога няма да забравя последното посетено от мен  представление на ул.Солни пазар преди да изгори."Една малка радостна душичка с подскачащо от радост сърчице се пребира вкъщи и казва: Мамо,знаеш и колко беше хубаво,там имаше едни чичковци...,клоуни...,животни... и едно много страшно колело...и много огньове..."
Сега се наслаждавам чат пат на тези гдето ги дават по телевизята.

# 26
  • Мнения: 4 447
Да, обичам.

Не съм ходила от 10г. едно бившо гадже ме заведе, ама цирка небеше нишо особено...Искам даида пак, ама мъжо се прави на маймун и не ще  Rolling Eyes Mr. Green
На цирк ми се ходи не заради животните, а заради хората,които правят необикновени неща. За мен животните вцирка се мъчат. Не им е мястото там!

Чакам да порасне детето, че да го изнудя да видим фокуси и смешкиGrinning

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не, не и не! Мега скучно ми е. Никога не съм обичала да ходя на цирк, като дете направо издивявах като ме замъкнат. Моите деца ги води баща им- организират си компания няколко татковци с лапета, аз не се занимавам.  Stop

# 28
  • Мнения: 526
Не съм фен на цирка,с изключение на спектаклите на Цирк дьо Солей-гледала съм 5-6 представления по телевизията и много ме изкефиха.Там страхотните номера са съчетани с невероятна музика и светлинни ефекти.На такъв тип цирк бих отишла с удоволствие и бих платила,колкото и да струва билета.
Тук в България цирка не се оценява особено,съответно не се посещава,от което пада и нивото на представленията.

# 29
  • Мнения: 26
Напомня ми на детството. Никога няма да забравя първия път когато татко ми ме заведе на цирк, седяхме на първия ред и аз за първи път видях слон, бях много впечатлена и този спомен ще пазя до края на живота си.

Общи условия

Активация на акаунт