Гледайте Роси Новева по бтв

  • 7 332
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 11 747
Според мен беше надрусана. Иначе щеше да се клати повече за такова неадекватно състояние.
А,тя не се клатеше малко!Росен искаше да я подпира - в случай на необходимост!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 161
Мнооого е зле това момиче, пак ли е пияна  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 481
А публиката се скъса от смях

# 19
  • Мнения: 677
Бяла ластична рокля с пухчета на бюста, корем, паласки, но и голям задник! Евала стайлинг!

# 20
  • Мнения: 11 747
Бяла ластична рокля с пухчета на бюста, корем, паласки, но и голям задник! Евала стайлинг!
И червен сутиен на гърба! Peace

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Бяла ластична рокля с пухчета на бюста, корем, паласки, но и голям задник! Евала стайлинг!
И червен сутиен на гърба! Peace

И пуФкаФ помпон в косата.

# 22
  • Мнения: 5 539
Тази е егати нанадолнището! Защо я канят навсякъде? Жалка картинка

# 23
  • Мнения: 6 417
Роси не е лош човек и ако беше малко по-умна, щеше да си изиграе по-добре картите.

# 24
  • Мнения: 843
      Не я траех.   Сега я гледам и си давам сметка, че това момиче има стил...  има и актьорско майсторство в повече.
        Не каза и излишна дума.. освен флирта с водещия... ммм.. що за владеене на пиян мозък.????
       Ако знаете аз как мога да се правя на пийнала.... Stop Crazy Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 4 392
Четох това:
http://www.darik.net/view_article.php?article_id=154445
Чуйте и аудио- файла. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 161
Траурната рокля беше върхът!
Приличаше на доста евтина фея...

# 27
  • Мнения: 4 447
Нали е шоу, тя го направи!Мен ме беше срам да я гледам, но на нея щом не и пука....

Да бе, и мен чак срам ме хвана....тя е перманентно фиркана... в сутрешния блок по бтв я гледах оня ден и пак една баавна, отвлечена и погледа се движи кат на забавен каданс....наистина ме е срам и чак се нервя като я гледам....

# 28
  • София
  • Мнения: 4 412
Смях се много през почти цялото време, значи добре си е свършила работата. Има нужда от различни образи в пространството.

# 29
  • Мнения: 4 447
Смях се много през почти цялото време, значи добре си е свършила работата. Има нужда от различни образи в пространството.

Е, то и ние се счупихме от смях, но... все пак мисля,че има нужда опт F1 мацето

Общи условия

Активация на акаунт