Гледайте Роси Новева по бтв

  • 7 376
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 417
Нея никой не я канеше по светски сбирки. Зографски обаче я мъкнеше.  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 4 447
Нея никой не я канеше по светски сбирки. Зографски обаче я мъкнеше.  Rolling Eyes

Аз за пръв път чух за тази особа, че я има, когато се появи в релититУ....

явно са знаели за нейните влечения ... мхм. за това са я поканили.

# 62
  • Мнения: 2 978
Добре де..всички уж я знаят каква е, видяха я във Вип Брадър и пак я канят? ooooh!

Не виждам защо....за шоу? Да я доизложат? Да се изложат? newsm78

# 63
  • Мнения: 4 447
Добре де..всички уж я знаят каква е, видяха я във Вип Брадър и пак я канят? ooooh!

Не виждам защо....за шоу? Да я доизложат? Да се изложат? newsm78

Мноо ясно.

# 64
  • Мнения: 2 978
Добре де..всички уж я знаят каква е, видяха я във Вип Брадър и пак я канят? ooooh!

Не виждам защо....за шоу? Да я доизложат? Да се изложат? newsm78

Мноо ясно.
Е за да я поканят нея, значи доста са се поизчерпали. Щом опряха до пияна мома Tired

# 65
  • Мнения: 4 392
Не съм я гледала в Биг Брадър, само  четох коментарите за нея тогава.
 Confused
Не съм се смяла така от много отдавна. Много заразителен смях има. Мисля, че ако не пиеше, много добра актриса би излязла от нея. Peace

Нещастно момиче е.  Не се знае, какво е преживяла, че да започне да порка така. Не всяка душа може да бъде купена с диаманти и злато. И накрая избива нанякъде.


Журналистката, която е интервюира беше по зле, горката.
И аз това си помислих.

# 66
  • Мнения: 4 392
Добре де..всички уж я знаят каква е, видяха я във Вип Брадър и пак я канят? ooooh!

Не виждам защо....за шоу? Да я доизложат? Да се изложат? newsm78
Peace Именно. И то толкова скоро след смъртта му. И да и задават въпроси, на които е ясно, че не иска да отговори. Sick
Ама , тя , "тъпата", 'порканата" им го каза метафорично. (Дали са го разбрали?!) Позаби ги лееекинко. Peace

# 67
  • Мнения: 6 417
Всеки има право на своите 5 минутки слава. Нека им се порадва!  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 5 370
Гледам го в момента.....и не я приемам като жертва.
Тя не е малолетна.....и е можела перфектно да прецени, че разговорът няма как да не тръгне в тази плоскост. Просто.....няма накъде друга да тръгне.
Нали все пак е имала право да откаже?
Горкият Росен.....инфарктни 15 минути.
"Росен, адаше"---- Joy hahaha

# 69
  • Мнения: 4 392
Абе, колоритна е. И забавна. Ще го отречете ли? Wink
Дори и да не я харесвате...

# 70
  • Мнения: 5 370
Абе, колоритна е. И забавна. Ще го отречете ли? Wink
Дори и да не я харесвате...
Чакай, че в момента се хиля като откачена.
Би могла да стане наистина страхотна актриса.
Сега разказва за падане от пътечката във фитнеса.....направо за бисИрите е не, ами за Диамантите даже:))
"Може да имаш двама бащи-единият, който те е създал, и другият, който те е създал"
"Вие имате изключително интелигентна публика и те разбраха какво исках да кажа". Joy hahaha
"Баща ми в момента бере череши, за да му купи роклите". hahaha hahaha

# 71
  • Мнения: 6 417
Скоро свършва сезонът на черешките. И сезонът на интервютата свършва. Мдааа  Whistling

# 72
  • Мнения: 4 392
Абе, колоритна е. И забавна. Ще го отречете ли? Wink
Дори и да не я харесвате...
Чакай, че в момента се хиля като откачена.
Би могла да стане наистина страхотна актриса.
Сега разказва за падане от пътечката във фитнеса.....направо за бисИрите е не, ами за Диамантите даже:))
"Може да имаш двама бащи-единият, който те е създал, и другият, който те е създал"
"Вие имате изключително интелигентна публика и те разбраха какво исках да кажа". Joy hahaha
"Баща ми в момента бере череши, за да му купи роклите". hahaha hahaha
Кефи ме, как се измъква брилянтно от всякакви ситуации (гафът за бащите)и как се самоиронизира(пътеката във фитнеса).
Това за черешите пак е самоирония.. Мисля, че имаше някакви клюки за нея..Може и вярно да е било, не знам.. По жълтите вестници..

# 73
  • Мнения: 6 417
Какви клюки?  newsm78

# 74
  • Мнения: 4 392
Скоро свършва сезонът на черешките. И сезонът на интервютата свършва. Мдааа  Whistling
Ти недей така.. #Cussing out
Не знаеш ли, чИ съм Флюбена... Joy

Общи условия

Активация на акаунт