Когато спорите ...

  • 2 129
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Да,усещам се,че много задълбавам понякога.Но това е когато се караме,когато спорим се страем да съсредоточим върху конкретния проблем.

# 16
  • Мнения: 473
Много ми става смешно като я чуя тази дума "спорим", защото баба ми си спомням едно време, когато беше млада, а аз бях малка казваше: "Много са ми интересни тези моите колежки като кажат - ние снощи с мъжа ми спорихме! И аз, казва баба, им се чудя и ги питам: Абе хора, как спорите, аз или правя луд скандал или нищо!" Много се забавлявам като се сетя затова, тя е доста емоционална и наистина само на кавга. Та по темата: винаги когато спорим, спора се превръща в кавга, аз не мога да си сдържа нервите и си крещя, а той говори спокойно и се съгласява с мен. В 99% от случаите той сам признава, че съм права, но винаги подхващаме старите разправии за доизглаждане. Слава богу това е изключително рядко. На три месеца я поспорим я не.

# 17
  • Мнения: 2 716
"Спорим" с течение на времето се изроди в "крещим". Като смахнати  Crossing Arms
Вече не посочваме стари прегрешения, а направо обобщаваме. "Целия ви род е такъв"  Shocked
"Винаги така правиш"  Shocked Shocked
Няма оправия.  hahaha

# 18
  • Мнения: 526
Правила съм тая грешка да вадя стари проблеми,които уж са решени.Полза няма,спора се измества в друга насока и се превръща в караница.
 argueСега,като усетя,че ми кипва,почвам да бълвам някакъв неистов черен жлъчен хумор и правя финт,че отстъпвам.Съответно мъжо няма как да ми влезе в тона и спора се приключва Mr. Green
Предпочитам да обърна нещата на майтап,отколкото да си наговорим хиляди взаимнообвинителни простотии и след това да се гледаме една седмица на кръв и кебапчета Rage

# 19
... много се чудих дали да озползвам точно тая дума "спор" ,нека въпросчето важи и за всички случаи на скандали и мятане на чинии   Twisted Evil   аз поне тогава вадя старите ризи,не мога да се сдържа просто !!!!

# 20
  • Мнения: 1 047
Ако има връзка със сегашния, да.
Иначе не.

Но,.........понякога и кожичките около ноктите си зачеквам..................

# 21
  • Мнения: 9 865
 Ако старите проблеми са "уж" решени ги зачеквам и още как. Ако са напълно разрешени и нямам проблем с тях, забравям ги и не задълбавам.

# 22
като ми падне пердето зачеквам всички теми няма нови няма стари, всеки път намирам какво още да кажа по въпроса

# 23
  • Мнения: 2 336
Охо, нямам спиране.
Идва ми умът, ама късно. Вече съм си изплюла всичката отрова.

# 24
На мен мъжа ми ми казва, че ако съм адвокат дело няма да губя и с това се приключва Simple Smile))

# 25
  • Мнения: 1 564
  Когато спорим не, но когато се караме изваждам кво ли не.
И аз съм така.Може да му кажа неща,които са станали преди 2-3г. Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 716
  Когато спорим не, но когато се караме изваждам кво ли не.
И аз съм така.Може да му кажа неща,които са станали преди 2-3г. Twisted Evil
И дори такива, които не е ясно дали са станали въобще.

# 27
  • БГ
  • Мнения: 352
Ако е за нещо дето си заслужава,когато спорим зачеквам и извъртам нещата както ми е удобно,но гледам да е  по темата.
С годините обаче споровете доста намаляха и  от мързел може би и не мога да се развихря. Наследниците не са достигнали ниво още.

# 28
  • Мнения: 25
Аз съм много злопаметна и съм способна да си спомня и да извадя наяве в подробности определена ситуация дори и от преди 20 години, а емоциите ми си остават същите - изживявам ги със същата сила, както тогава. Нападнат ли ме чувства, тежко и горко и на човека, с когото се карам и на мен. И не защото не сме изяснили случая или защото не съм простила, просто трудно забравям. Познавайки се, гледам да не се връщам назад, защото си самонавивам много пружинката и паля от четвърт оборот. Добре, че любимият е спокоен!  Wink Напоследък се уча от него да мълча и има ефект, а като имам нещо, което ме измъчва, да го кажа максимално безпристрастно и спокойно.

# 29
  • някъде
  • Мнения: 4 955
случва се  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт