Какво е то болка... и има ли почва у нас?

  • 1 438
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Единственото нещо, заради което истински ме е боляло (от чисто емоционално ниво слезе на физическо) е било детето ми. Не мисля, че има нещо свързано с някой мъж, което да е в състояние да ме срине. Поне за момента.  Peace

А аз винаги очаквам хубави неща, я малко по-ведро го давайте, момичета!   bouquet

# 16
  • Мнения: X
Ами в моя живот ги няма и ако постоянно ги чакам постоянно ще ме боли, Маргарита. Е да ама мерси на това.

# 17
  • Мнения: 6 315
Животът до голяма степен е такъв, какъвто ние си го направим, Каси. След всичко, което ми мина през главата в последната година се научих да се радвам и на съвсем дребничките неща.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: X
Изместихме малко темата. Тука не е мястото да обяснявам лично за себе си нито никой друг от нас защо именно животът ни е труден. Въпросът беше как се справяме с болката. Да, аз избирам в ежедневието си и продължавам да избирам животът да ми е труден но не да си прехвърля задълженията върху нечии чужд гръб и цената, която плащам затова, е липсата на болка - просто не мога да си я позволя. Грам болка в живота ми ще ме спре по пътя който съм поела, ще ме смаже и ще ме накара да се връщам назад, което именно аз искам да избегна.  Hug Затова не я допускам. Вече. До нищо добро не ме е довела - 6м. съм се влачила по земята от болка и какво от туй - пропилян живот. Не е за мене това.

Общи условия

Активация на акаунт