za losionite za izkustven zagar

  • 1 312
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 207
Ползвах този на Джонсън.Не станах на петна,но целите ми крака станаха жълти

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз ползвам Dove. Доволна съм.

# 17
  • Мнения: 4 770
  Кажете нещо за тези на Рубелла... не знаех, че имат...  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 5 362
Лосионите на Ейвън Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 1 541
Лореал е добър, но трябва да си вземеш правилния нюанс, но ако трябва искрено на да препоръчам някой, то ще е Clarins или Dior  Peace Нивея поне преди години, когато си бях взела правеше много агресивен оранжев цвят (кожата ми е светла) и седеше  Sick

Ако искаш по- нежен и контролиран резултат си вземи тониращ лосион и с него всеки ден ще можеш да коригираш наситеността на тена. Другото, което мога да ти препоръчам, ако искаш наистина перфектен тен е да отидеш в студио за спей тен  Peace

# 21
  • Мнения: 56
В момента ползвам този на Dove и съм доволна.Ползвала съм и на Jhonson,но този е по- добър според мен.

# 22
  • Мнения: 3 830
а от  Johnson има ли доволни? Аз бях в една чуденка защото...


В момента сам с този на Jhonson и не съм доволна,продавам го и от клиентки чувах че е добър,но на мен кожата ми стана на петна,колкото и да се старая да го нанасям равномерно.А за този на Лореал наистина отзивите са много добри,съжалявам че не си взех от него  Sad


За да не става на петна е задължително кожата да бъде суха, напълно суха. Ако се мажеш веднага след като излезнеш от банята, е нормално да станеш на петна.

За всички, които не искат да станат на петна - МАЖЕТЕ СЕ, КОГАТО КОЖАТА ВИ Е НАПЪЛНО СУХА! Там, където е мокра, попива по-бързо и по-лесно и затова става на петна! Не забравяйте и да размазвате, докато попие напълно!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Позвам серията на Лореал за тяло ( лосион) и за лице ( спрей)
В лицето станах жълта, като болна от жълтеница и сега си пръскам краката с него

# 24
  • Мнения: 5 577
Абре с какво постоянство се ползват тези неща? Аз реших, че имам готин тен и спрях да се мажа и сега в сгъвките на ръцете съм се обелила и на рамената и не се оправя вече.  Shocked

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Всеки ден или поне през ден. Пропуснеш ли 3 дена ставаш на петна

# 26
  • Мнения: 5 577
 #Crazy защо не ми каза по-рано, а сега има ли оправяне?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не си ме питала

Общи условия

Активация на акаунт