И пак за цикъла, но този път за предизвикване

  • 111 318
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
И аз знам това за витамин C-то и наистина действа!!!!По-добър вариант е да си предизвикаш цикъла с витамини отколкото с химия....  Naughty

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  С ударни дози витамин С. Peace

С витамин С се забавя, не се предизвиква по - рано.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 521
Не е приятно разбира се, но по-добре 3 дни с тампон и без влизане в морето, отколкото "зорлем" да си докарваш хормонални проблеми.
Може и с примолут нор, докато го пиеш няма да ти дойде, като го спреш - идва след 2-3 дни. По принцип е добре да го почнеш от 16-я ден или 19-я, нещо такова си спомням. Има подробна листовка, като я прочетеш и страничните му ефекти - може да се гръмнеш.
И в никакъв случай с постинор, това е най-отвратителния хормонален препарат. Не само че ще ти обърка хормоните за поне 1 година, но може и два пъти да ти дойде подред последователно.

# 18
  • Мнения: 511
Ако не е крайно наложително, помисли преди да го направиш. Не съм си го предизвиквала, затова не мога да препоръчам. Но съм го забавяла и не бих го повторила - удоволствието да дойде седмица по-късно не си заслужава болките, силното кръвотечение и дисбаланса, който сама усещаш #2gunfire

# 19
  • Мнения: 4 770
Не е приятно разбира се, но по-добре 3 дни с тампон и без влизане в морето, отколкото "зорлем" да си докарваш хормонални проблеми.
Може и с примолут нор, докато го пиеш няма да ти дойде, като го спреш - идва след 2-3 дни. По принцип е добре да го почнеш от 16-я ден или 19-я, нещо такова си спомням. Има подробна листовка, като я прочетеш и страничните му ефекти - може да се гръмнеш.
И в никакъв случай с постинор, това е най-отвратителния хормонален препарат. Не само че ще ти обърка хормоните за поне 1 година, но може и два пъти да ти дойде подред последователно.
 
Е това ме уби!  Sick  #Crazy #Crazy #Crazy Тези лекарства за хора ли ги правят изобщо? #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 20
  • София
  • Мнения: 2 521
И още нещо мили момичета!
Каквото и да прочетете тук, не си го самопредписвайте и не го пийте без да се консултирате с личния си гинеколог!

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
следя с интерес темата, имам такова 4удене и броене, като ми се налага  да ми дойде  или да съм в цикъл при минимум 48 4аса път с камили-24 4аса по летища и самолети и  24 4аса с автобус и престой по  автогари, с багаж и дете!имам примолут нор, но ме е страх и се колебая, имам и контрацептив, който дали не мога да  по4на по късно ,а не от  1 ден, ей голяма дилема е?!знам ,4е има последствиа, ама  марко тотев нали съм?

# 22
  • Мнения: 4 770
 Уаааау!    Shocked Shocked Shocked   Ти да не тръгваш на околосветско?  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 563
Здравейте отново!
Май съм останала неразбрана-идеята ми беше дали има някой "бабешки" метод за "забързване" на цикъла-спорт,гореща вана/вода, червено вино примерно, аспирин или нещо от рода... а не по-скоро хапчета.
За хапчета и аз мисля, че няма смисъл-аз исках да го предизвикам 2-3 дена по-рано.
Четох някъде за скачане на място-ами не действа  Whistling
Благодаря за отзивчивостта  Heart Eyes

И ако някой се сеща за нещо "естествено", извън сферата на хапчетата, моля. Аз все още си чакам  Crazy

# 24
  • Мнения: 4 770
  Пелинът доколкото знам е естествено средство за предизвикване от векове, също и за по-бързо и леко прекакрване на цикъла.

# 25
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Има една билка седефче.Препоръчва се при нередовна менструация,но по принцип е отровна.ПРодава се в билковите аптеки и ако спазваш точно дозата няма от какво да се страхуваш.Аз я пия понякога за спешна контрацепция ако стане гаф.До сега не съм имала проблеми,но не трябва да се прекалява/злоупотребява/.

# 26
  • Мнения: 22 436
Този Дуфастон без рецепта купували се...

Да, продава се във всички аптеки.
Обикновенно дозировката е 2таблетки (сутрин и вечер) в продължение на 10дни. В рамките на тези 10дни трябва да ти дойде цикъла.

# 27
  • Мнения: 4 770
Има една билка седефче.Препоръчва се при нередовна менструация,но по принцип е отровна.ПРодава се в билковите аптеки и ако спазваш точно дозата няма от какво да се страхуваш.Аз я пия понякога за спешна контрацепция ако стане гаф.До сега не съм имала проблеми,но не трябва да се прекалява/злоупотребява/.
  Как за спешна контрацепция?  Shocked Shocked Shocked Нещо като хапче "за след това" или?  newsm78

# 28
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172

[/quote]
  Как за спешна контрацепция?  Shocked Shocked Shocked Нещо като хапче "за след това" или?  newsm78
[/
 quote]Да.

# 29
  • Мнения: 4 770
  Благодаря! Ще го имам предвид, но дано все пак не ми се наложи...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт